PDA

View Full Version : قفل سخت افزاری USB

pmoshir
پنج شنبه 07 آذر 1387, 20:20 عصر
دوستان فقط میخوام بدونم میشه روی برنامه های تحت اکسس قفل USB گذاشت؟

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 10 آذر 1387, 20:38 عصر
سلام
بله دوست خوب ميشه من انجام داده و در حال حاضر نيز استفاده مكنم

alifatehi
یک شنبه 10 آذر 1387, 20:57 عصر
سلام
بله دوست خوب ميشه من انجام داده و در حال حاضر نيز استفاده مكنم

اگر تمایل داشتی توضیح کاملی از آن را می دهی

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 11 آذر 1387, 08:00 صبح
اگر تمایل داشتی توضیح کاملی از آن را می دهی

اگه قفل را خريداري كني توضيحات كامل همراهش هست اگه مشكلي برخورديد من درخدمت هستم

mohsenna30ri
دوشنبه 11 آذر 1387, 08:58 صبح
مطلب جالب و قابل تاملي است :تشویق::تشویق::تشویق:
بسيار خوشحال مي شويم در اين مورد توضيحاتي داده شود
چون همانطور که مستحضريد برنامه اکسس داراي قفل درست و حسابي نمي باشد و کلي تو سر مال مي زنند بخاطر همين موضوع
موارد مانند: آيا خودمون ميتونيم توليد کنيم؟
قيمت؟
سرعت کاهش مي يابد؟

توليد فايل MDE نيز مشکلات خاص خودش رو داره- مثلا وقتي کد نويسي زياد بشه ديگه نمي توني اون را توليد کني و با خطا روبرو ميشه يا اينکه وقتي تحويل مي دي ديگه نمي توني فرم ها يا گزارشات را اصلاح کني -
شايد اينها راه حلهايي هم داشته باشه که اگر دوستان ارائه کنند خوشحال مي شويم
با تشکر فراوان

sib_data
دوشنبه 11 آذر 1387, 12:42 عصر
سلام
براي استفاده از قفل سخت افزاري ابتدا آن را از شركتي كه تمايل داريد خريداري كنيد. همراه قفل يك سي دي به شما داده ميشود كه حاوي OCX مربوط به قفل مي باشد. قفل را نصب و فايلهاي مربوطه را نيز به سيستم عامل خودتون اضافه كنيد. در اكسس يه Object جديدي براي شما اضافه ميشود. ان را به فرم اصلي برنامه اضافه كنيد و مشخصه هاي قفل را توسط ان چك كنيد. در صورتي كه مشخصه هاي داخل قفل با مشخصه هاي شما كه داخل برنامه تعريف كرده ايد تطابق داشت برنامه ادامه كار دهد و اگر نداشت خارج شود. اين مشخصه ها ميتونه يك سريال يكتا براي قفل باشه، يك رشته داده كه براي شما اختياري است و همچنين تعداد كاربران تحت شبكه. اين مشخصه ها را شما ميتوانيد با استفاده از برنامه خاصي داخل قفل تعريف كرده و سپس داخل اكسس انها را بخونيد. در صورتي كه به مشكلي مواجه شديد داخل سي دي شما حتما فايل اكسس به صورت ازمايشي وجود داره بايد از ان ايده بگيريد.
در ضمن فايل اكسس ميتونه خيلي بزرگ بشه فقط بايد هميشه در نظر بگيري كه كدهاي اضافه درون ان وجود نداشته باشه كه Error بهت نده.
در رابطه با قفل بيشتر هم خواستي بگو.

serojjamali
یک شنبه 17 آذر 1387, 14:26 عصر
قيمتاش در چه حديه و از كجا ميشه خريد
با تشكر

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 17 آذر 1387, 14:36 عصر
حدود قيمت مختلفي داره و شركتهاي مختلفي هم اراه ميدم از جمله شركت منشور سيمن (http://www.dedj.com/index.htm)

nokhodsiah2001
سه شنبه 26 آذر 1387, 10:45 صبح
البته من خودم تا حالا از قفلهای نرم افزاری مثل رجیستری و نوشتن تو DLL برنامه استفاده می کردم که اونا هم چندان مطمئن نیستن

nokhodsiah2001
سه شنبه 26 آذر 1387, 12:34 عصر
من نمی دونم چه فعالیت غیر مجازی انجام دادم که پست قبلی من رو آقای قربانی حذف کردن
اگر منظورشون تبلیغات برای شرکت .... که عرض کنم این شرکت پسرخاله من نیست و درضمن اسم شرکت رو قبلاً آقای دل شکسته گفتن و بنده اصلاً نمی شناسمش ...... ولی اگر منظور حمایت از این شرکته لطفاً دلیل منطقی بیارن که گفته بنده اشتباه است و همه رو راهنمایی کنید و اگر برای حرفهای بنده مدرک می خواهید بفرمایید تقدیم می کنم نه اینکه پست رو پاک کنند

من تو پست قبلب گفته بودم

سلام به دوستان

من کمی تحقیق کردم ولی مثل اینکه قفلهای موجود در بازار به خصوص شركت ********* (http://www.dedj.com/index.htm) جندان قابل اعتماد نیستن
دوستانی ........ ویرایش شد

حالا راه حل چیه میشه راهی رو معرفی کنید تا خودمون چنین قفلی یا قفلی مشابه بسازیم ؟

حالا دروغ و راست ادعاهای اون بنده خدا رو نمی دونم برای همین هم کمک خواستم.... پس راحش حذف پست نیست بلکه توضیح مناسبه به سواله

حالا شما بفرمایید کجاش ایراد داره ؟

مهدی قربانی
سه شنبه 26 آذر 1387, 14:32 عصر
سلام
پست شما بدلیل بکاربردن عبارات کرک و همینطور اشاره به فروشندگان کرک حذف شد که 100 در صد با قوانین و موازین این سایت مغایرت داره ، اینجا بخاطر روابط پسرخاله ای و ... تاپیک یا پستی حذف نمیشه فقط مواردی حذف میشن که در اونها چهارچوب قوانین سایت رعایت نشده باشه ، دوست عزیز شما قبل از اینکه اقدام به نوشتن مقاله و دفاعیه بکنید بهتر بود یه سری به قوانین می زدید بعد اقدام می کردید . امیدوارم علت رو متوجه شده باشید . در ضمن پست آخرتون هم بدلیل ذکر مجدد عبارات مذکور ویرایش شد .

pmoshir
سه شنبه 26 آذر 1387, 21:56 عصر
دوستان عزیز من این بحث رو مطرح کردم ولی هنوز جواب کامل نگرفتم من شدیدا به این قفل نیاز دارم اگر از دوستان کسی استفاده کرده و تا بحال مشکلی نداشته اسم و آدرس شرکت رو برام پیام مستقیم کنه ممنون میشم.

nabeel
چهارشنبه 27 آذر 1387, 20:05 عصر
ضمن سلام
توصیه میکنم با ما در مبحث
رویکردی متفاوت به مبحث قفل گذاري در Ms Access
همراه بشید .
امیدوارم از این طریق مشکلتون حل بشه .

nokhodsiah2001
سه شنبه 03 دی 1387, 15:20 عصر
با تشکر

من نمیدونستم واژه ( اسمش رو نبر) اینقدر ممکنه مشکل ساز بشه البته امیدوارم پست قبلی من رو به حساب تبلغ برای عمل ناجوانمردانه فوق نگذارید و فقط چون من مطلب رو در جای دیگری مطالعه کرده بودم مسئله رو انتقال دادم به هر حال در این زمینه راهکاری ارائه نشده و ایمنی قفلهای آماده هم توسط کسی تایید نشده پس چاره کار چیه

در ضمن پیشنهاد میدم مسابقه برای پیدا کردن یک واژه جانشین مناسب برای (اسمش رو نبر) تدارک ببینیم :بامزه::قهقهه:

HAMRAHSOFT.IR
سه شنبه 03 دی 1387, 22:14 عصر
تا الان کسی نتونشته قفلهای usbشرکت فوق(منشور سیمین) را ..... کن اگه اینطوز که شما مگید امکان دار بصورت خصوصی یا عمومی الام کنید که چطوری میشه

saeed razaee
دوشنبه 07 دی 1394, 14:59 عصر
با سلام
دوستان عزيز من براي اطمينان از برنامه دو تا ديتابيس مي سازم توي يكي فقط جدولها را قرار مي دهم و توي ديگري فرمها،كوئري ها و ماژولها و گزارشات و اين دومي را mde مي كنيم و جداول آن را به جداول اولي لينك مي كنم و تحويل مشتري مي دهم .و هميشه پيش خود از هردو يعني mdb وجود داره و در صورتي كه مشتري تغييراتي در فرم و گزارش و كوئري داشته باشه در ديتابيس دومي ايجاد و مجدداً mde آن را تحويل مشتري مي دهم و كاري به جداول داده هاي آن ندارم مگر اينكه در جداول فيلدي اضافه يا كم شده باشه و با اين حال هيچ مشكلي نداشته ام حال مي خواهم براي اطمينان بيشتر از قفل سخت افزاري استفاده كنم نظر شما چيست؟