PDA

View Full Version : سوال: نحوه بکارگیری Tab Control در فرم

یا ضامن اهو
جمعه 08 آذر 1387, 17:51 عصر
:متفکر:سلام من می خواهم یک فرم چند صفحه ای در اکسس بسازم لطفا راهنمایی کنید:اشتباه:لطفا فوری جواب دهید ممنونم

Ali_Fallah
جمعه 08 آذر 1387, 20:03 عصر
بیشتر توضیح بده " فرم چند صفحه ای یعنی چی؟ "
منظور شما استفاه از Tab Control ‌هست یا استفاده از Page Break

یا ضامن اهو
شنبه 09 آذر 1387, 07:22 صبح
بیشتر توضیح بده " فرم چند صفحه ای یعنی چی؟ "
منظور شما استفاه از Tab Control ‌هست یا استفاده از Page Break

استفاده از tab control منظورم است فرم ها را در tab control گذاشتم ولی اجرا نمی شود.

alifatehi
شنبه 09 آذر 1387, 23:28 عصر
استفاده از tab control منظورم است فرم ها را در tab control گذاشتم ولی اجرا نمی شود.

دوست عزیز می تونی از نمونه برنامه من استفاده کنی
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=133280
باید اول یک زیرفرم یا subform استفاده کنی.

یا ضامن اهو
یک شنبه 10 آذر 1387, 17:20 عصر
دوست عزیز می تونی از نمونه برنامه من استفاده کنی
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=133280
باید اول یک زیرفرم یا subform استفاده کنی.

از sub form استفاده کردم ولی صفحه را اجرا نمی کند:عصبانی++:

alifatehi
یک شنبه 10 آذر 1387, 18:44 عصر
می تونی یک نمونه از برنامه تون بزاری ببینم می تونم کمک کنم یا نه؟

یا ضامن اهو
جمعه 15 آذر 1387, 21:38 عصر
می تونی یک نمونه از برنامه تون بزاری ببینم می تونم کمک کنم یا نه؟

سلام دوست گرامی متاسفانه شرکتی که کار را در اختیارم گذاشتن اجازه این کار را به من نمی دهند واقعا از لطف شما ممنونم .

مهدی قربانی
جمعه 15 آذر 1387, 23:04 عصر
سلام
برنامه مال شما نيست ؟ خوب مي تونيد شبيه سازي كنيد و نمونه شبيه سازي شده رو اينجا بذاريد تا اشكال مشخص بشه .

mgro5862
یک شنبه 17 آذر 1387, 18:14 عصر
سلام دوست عزیز
اگه بتونی مشکلت رو واضح تر بگی ممکنه بتونم کمکتون کنم .
همانطور که دوستمون آقا مهدی فرمودن یکی از روش ها استفاده از SUBFORM ها هست اما میشه با اضافه کردن چند سطر کد تو VBA فرمی درست کنی که با استفاده از یک کلید همه فرم هات رو تو یک فرم نشون بده . البته بازم در نهایت از یک SUBFORM استفاده می کنی اما یکم مختصر تره .

یا ضامن اهو
یک شنبه 17 آذر 1387, 22:14 عصر
سلام دوست عزیز
اگه بتونی مشکلت رو واضح تر بگی ممکنه بتونم کمکتون کنم .
همانطور که دوستمون آقا مهدی فرمودن یکی از روش ها استفاده از SUBFORM ها هست اما میشه با اضافه کردن چند سطر کد تو VBA فرمی درست کنی که با استفاده از یک کلید همه فرم هات رو تو یک فرم نشون بده . البته بازم در نهایت از یک SUBFORM استفاده می کنی اما یکم مختصر تره .

سلام مشکل برنامه من این که من فرم ها را با استفاده از subform در tab control قرار دادم ولی وقتی برنامه را اجرا کردم پیام داد که دیتا بیس فقط میتواند یک برنامه را اجرا کند.
می شه لطفا در مورد اینکه میتونم از vba استفاده کنم توضیح بیشتری بدهید ممنون .

mgro5862
دوشنبه 18 آذر 1387, 14:49 عصر
دوست عزیز فایلی رو در ادامه براتون گذاشتم که یک فرمت خام از موضوعی که نیاز داری رو در اون می تونی ببینی. اگه مشکل حل نشد بگو تا یه راه حل دیگه براشت پیدا کنیم.

یا ضامن اهو
پنج شنبه 21 آذر 1387, 22:45 عصر
سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید من مشکلم حل نشده فرم ها را با استفاده از sub form در tab control قرار دادم ولی موقع اجرا فقط دو تای اولی را نمایش می دهد بقیه را نشان نمی دهد.

مهدی قربانی
جمعه 22 آذر 1387, 11:36 صبح
سلام
اين نمونه رو ببينيد با روش سابفرم كار ميكنه و مشكلي هم نداره .

یا ضامن اهو
جمعه 22 آذر 1387, 17:37 عصر
سلام دوست گرامی من هم به همین صورت sub form ها را در tab control قرار دادم ولی فقط دوتای اولی را نشان میدهد و Errorمیدهد cannot open any more databases نمی دونم چکار باید انجام بدهم.

مهدی قربانی
جمعه 22 آذر 1387, 19:29 عصر
سلام
خوب عزيز براي همين در چند پست قبل خدمتتون عرض كردم كه نمونه بذاريد تا مشكل و ايراد موجود مشخص بشه من به شما قول ميدم اگر تا 100 پست ديگه هم در اين تاپيك با انواع نمونه ها و راه حلها جلو بريم كماكان مشكل شما به قوت خودش باقي خواهد بود بنابراين با توجه به اينكه اين تاپيك تا اينجا به نتيجه مورد نظر شما نرسيده و احتمالاً با اين روند هم نخواهد رسيد ، در صورتي كه براتون ممكن نيست نمونه بذاريد بهتره كه از ادامه دادن اين تاپيك بمنظور جلوگيري از حجيم شدن اون صرف نظر كنيد .