PDA

View Full Version : سوال: خطای سکیوریتی در زمان استفاده از کامپوننت چارت

mehrdad201
جمعه 08 آذر 1387, 19:14 عصر
سلام

من در یکی از صفحات وب سایتم از کامپوننتهای چارت dundas استفاده میکنم.

همه چی روی لوکال هاست درسته اما نمیدونم چرا روی سرور اصلی ارور میده اونم از نوع سکیوریتی:متعجب:

Security Exception
Description: The application attempted to perform an operation not allowed by the security policy. To grant this application the required permission please contact your system administrator or change the application's trust level in the configuration file.

Exception Details: System.Security.SecurityException: Request for the permission of type 'System.Configuration.ConfigurationPermission, System.Configuration, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a' failed.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[SecurityException: Request for the permission of type 'System.Configuration.ConfigurationPermission, System.Configuration, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a' failed.]
System.Security.CodeAccessSecurityEngine.Check(Obj ect demand, StackCrawlMark& stackMark, Boolean isPermSet) +0
System.Security.CodeAccessPermission.Demand() +59
System.Configuration.BaseConfigurationRecord.Check PermissionAllowed(String configKey, Boolean requirePermission, Boolean isTrustedWithoutAptca) +65

--------------------------------------------------------------------------------
Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.1433; ASP.NET Version:2.0.50727.1433 لطفا یکی من رو راهنمایی کنه. چطوری باید این رو حل کنم:عصبانی++::گریه:

Behrouz_Rad
شنبه 09 آذر 1387, 00:46 صبح
با این کامپوننت کار نکردم. کامپوننت های کرک شده هم در روی هاست ها اغلب با مشکل مواجه میشن. از شواهد پیداست که کامپوننت قصد داره به تنظیمات پیکربندی سیستم دسترسی پیدا کنه که مسلماً اجازه ی این کار رو نداره. اگر سازنده ی این کامپوننت، فروم داره، در اونجا مطرح کن.

موفق باشید.

mehrdad201
یک شنبه 10 آذر 1387, 23:38 عصر
بعد از کلی سرچ و جستجو متوجه شدم که مشکل از trsut level هست. در سرور این گزینه مقدارش medium هست. اما در لوکال مقدارش unrestricted یا همون fulll هست.

با کلی سرچ در سایت داندس صفحه رو پیدا کردم که در این مورد توضیح داده و روشی رو هم بیان کرده که بشه از این کامپوننت در حالت trust level با مقدار medium هم کار کنه.

http://support.dundas.com/Default.aspx?article=1195

اما من هر کاری کردم باز هم مشکل حل نشد. دقیقا مطابق با میل این رفتار کردم اما مشکل کماکان باقی است.

یکی از دوستان میتونه این رو بررسی کنه و کمکم کنه ؟!؟!؟

mehrdad201
سه شنبه 12 آذر 1387, 22:20 عصر
کسی نیست اینجا یه کمکی به ما بکنه ؟!

rasulp
سه شنبه 12 آذر 1387, 22:34 عصر
شلام، من همین مشکل رو با کامپوننت های خودم داشتم، اما به مدیر هاست ایمیل زدم و اونها Trust level من رو تصحیح کردند و مشکلم حل شد. خیلی به خودتون زحمت ندید. تنها راهش همونیه که عرض کردم

Behrouz_Rad
چهارشنبه 13 آذر 1387, 00:10 صبح
مایکروسافت چند روز پیش یک کنترل Chart بسیار قدرتمند برای ASP.NET منتشر کرد که در حقیقت کدهاش رو از شرکتی که کامپوننت چارت dundas رو تهیه کرده خریده. این کنترل بر مبنای کنترل چارت dundas ایجاد شده.
http://weblogs.asp.net/scottgu/archive/2008/11/24/new-asp-net-charting-control-lt-asp-chart-runat-quot-server-quot-gt.aspx

موفق باشید.