PDA

View Full Version : تغییر گرافیک toolbox

SAMANEH_E
شنبه 09 آذر 1387, 00:22 صبح
سلام دوستان
من قبلا یه نرم افزار داشتم که وقتی نصب می کردم چند تا component گرافیکی به toolboxاضافه میکرد ولی الان ........شما با چنین نرم افزاری برخورد کردید و یا الان میشناسید که شبیه به اون این کارارو بکونه

با تشکر

majid325
شنبه 09 آذر 1387, 05:41 صبح
خوب چه component ي ميخواي؟

رافعی مهدی
شنبه 09 آذر 1387, 08:31 صبح
اسم تاپيك به موضوع سوالي كه مطرح كرديد چه ربطي داره؟

SAMANEH_E
شنبه 09 آذر 1387, 10:21 صبح
اسم تاپيك به موضوع سوالي كه مطرح كرديد چه ربطي داره؟

به نظر شما باید موضوع تایپیک چی میزدم.

خوب چه component ي ميخواي؟

من میخواستم از wpfاستفاده کنم . دیدم نمی ارزه. این نرم افزارم اسمش nevronهست . منتها دیگه الان نصب نمیشه. بعضی فایل هاش خراب شده. نرم افزار شبیه این هم هست؟

من فقط چند تا com :menustrip.textbox.button....گرافیکی برای طراحی بازی میخوام

رافعی مهدی
شنبه 09 آذر 1387, 10:32 صبح
به نظر شما باید موضوع تایپیک چی میزدم.

مثلاً : درخواست نرم افزاري جهت افزودن component هاي گرافيكي به toolbox

پاورقي:
براي عنواني كه شما انتخاب كرديد فكر ميكردم مثلاً پرسيده باشيد كه چطوري ظاهر VS رو عوض كنيم كه toolbox هم ظاهر گرافيكي متفاوتي داشته باشه يا اينكه چطوري آيكن آيتم هاي موجود در toolbox رو تغيير بديم يا هرچيز ديگري كه به گرافيك و ظاهر گرافيكي toolbox يا نهايتاً آيتم هاي داخل اون مربوط بشه.

SAMANEH_E
شنبه 09 آذر 1387, 11:03 صبح
[quote=رافعی مهدی;641121]مثلاً : درخواست نرم افزاري جهت افزودن component هاي گرافيكي به toolbox

دوست عزیز بی خیال

حالا شما میشناسید چنین نرم افزاری . من میخواستم همون NEVRONOاز نت بگیرم حجمش زیاد بود . هر جا هم رفتم نداشتند. شبیه این نرم افزار با حجم کم ویا کار دیگه ای که 4تا COMPONENTرو گرافیکی کنه میشناسید

MENUSTRIP\BUTTON\MEDIA PLAYER\PICTURE BOX\CHEK BOX

رافعی مهدی
شنبه 09 آذر 1387, 11:33 صبح
راستش من اين نرم افزاري رو كه معرفي كرديد تا بحال نديدم و از طرز كارش هم خبري ندارم، اگر ممكنه بيشتر توضيح بديد.
در ضمن اگر اون جوري كه من حدس مي زنم باشه ممكنه بتونيد مشكلتون رو با استفاده از skin هاي مختلف حل كنيد يا با فوتوشاپ يه فرم مخصوص براي خودتون طراحي كنيد و اجزاء فرم رو در جاهايي كه از قبل در نظر گرفته شده بگذاريد كه البته load شدن برنامه رو ميتونه به شدت كند كنه. به هر حال فكر ميكنم بهترين راه حل همون استفاده از WPF باشه كه شما نميخواهيد ازش استفاده كنيد!

.

SAMANEH_E
شنبه 09 آذر 1387, 11:57 صبح
راستش من اين نرم افزاري رو كه معرفي كرديد تا بحال نديدم و از طرز كارش هم خبري ندارم، اگر ممكنه بيشتر توضيح بديد.

.

با تشکر ازتوضیحاتتون
این نرم افزار به این صورته که وقتی شما نصب می کنید تویTOOL BOXهمون COMPONENTها رو به شکل گرافیکی منتها با پیشوند Nاضافه میکنه . مثلا TEXBOXدر VSیه COMPONENTEدیگه NTEXBOXاضافه میکنه . یعنی شما دو جور COMPONENT داری یکی گرافیکی و دیگری خود VS.و اصلا هم سنگین نیست فقط برای استفاده باید NEVRON نصب باشه.من غیر از این نرم افزار نرم افزار دیگه هم دیدم ولی اسمشو نمی دونم.الانم این نرم افزارو دارم ولی نصب نمیشه.میخواستم از نت بگیرم حجمش زیاده. میخواستم بدونم کار دیگه هم میشه کرد. به غیر از WPF.کامپوننت آماده گرافیکی که تو تایپیک قبل زدم هست ؟:عصبانی++:

SAMANEH_E
شنبه 09 آذر 1387, 12:00 عصر
این نرم افزار بیشتر به درد طراحی WEBو طراحان بازی میخوره. محیط برنامه هم شبیه VISTAمیشه

SAMANEH_E
شنبه 09 آذر 1387, 12:03 عصر
من تایپیک هارو هم جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم

رافعی مهدی
شنبه 09 آذر 1387, 12:06 عصر
حالا چرا اينقدر ناراحت شدي؟
شما لينك دانلودش رو بگذاريد من ميگيرم split ميكنمش براتون همينجا ميگذارم دانلودش كنيد. خوبه؟

رافعی مهدی
شنبه 09 آذر 1387, 12:44 عصر
ورژن جديدتر سازگار با VS 2005 هم هست، جديده رو بگيرم؟

SAMANEH_E
شنبه 09 آذر 1387, 12:48 عصر
ورژنی که رو سیستم من جواب داد همینNevron.NET.Vision.Enterprise.2007.v7.8.Q2. For.VS20 05
بود.

SAMANEH_E
شنبه 09 آذر 1387, 12:49 عصر
شما اگهزحمتی برات نداره همون لینک اولو زحمتشو بکش

با تشکر

رافعی مهدی
شنبه 09 آذر 1387, 13:12 عصر
لينكهاي دانلودي كه داده بوديد پاسخ نمي دهند. من هرچي گشتم يه لينك دانلود درست حسابي پيدا نكردم. لطفاً يه لينكي بديد كه خودتون امتحانش كرده باشيد.