PDA

View Full Version : سوال: مینیمم طول پسورد راتغییر دهم?

farhadfery
شنبه 09 آذر 1387, 11:53 صبح
سلام
در كامپوننت create user wizard می خواهم مینیمم طول پسورد راتغییر دهم مثلا 5 کاراکتر و كاراكتر غير آلفابت را هم نخواهد همچنین سوال امنیتی از کاربرنپرسد که دراین صورت باید password recoveryرا هم تغییر دهیم که می خواهم درقسمت password recovery برای کاربرتنها با وارد کرد ایمیل خود پسورد جدید ارسال شود
نياز به راهنمايي هاي شما دوستان دارم ممنونم

milade
شنبه 09 آذر 1387, 13:19 عصر
سلام عزیز دل برادر!
سرچ می کردی یه چیزی دستت می اومد
در کل
این برا اینکه دیگه کاراکتر ویژه نخواد:

<system.web>
<membership>
<providers>
<add name="YourProvider" minRequiredNonalphanumericCharacters="0"/>
</providers>
</membership>
باقی رو هم در دیگر ویژگی های ممبرشیپ هست که خودتون دست به کار بشید(چند ماهیه با membership کار نکردم)
موفق باشی

Venus.NET
دوشنبه 09 دی 1387, 22:05 عصر
من از membership استفاده مي كنم، و خصوصيتRequireEmail را براي CreateUserWizard برابر با false قرار دادم، چون نمي خوام فيلد ايميل ذخيره بشه.از طرفي مي خوام طول پسورد و اينكه الزاما لازم نباشه واسه پسورد، كاراكترهاي غير الفبايي وارد كرد و چند تا خصوصيت ديگه ازmembership
اما وقتي برنامه را اجرا ميكنم ، مدام از وارد كردن ايميل صحيح ايراد مي گيره (Please enter a valid e-mail address.) ، در حاليكه من از ابتدا RequireEmai را false كردم.
مشكل چيه؟
(ضمنا وقتي تنظيمات webConfig را به صورت زير تغيير نميدم، برنامه مشكل نداره )

اطلاعات webconfig:

<membership defaultProvider="SqlProvider">
<providers>
<add name="SqlProvider" connectionStringName="con" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider" minRequiredPasswordLength="3" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" maxInvalidPasswordAttempts="2" passwordAttemptWindow="1" requiresQuestionAndAnswer="false" applicationName="/"/>
</providers>
</membership>

با تشكر

Venus.NET
سه شنبه 10 دی 1387, 16:50 عصر
كسي نيست بدونه مشكل از كجاست؟

milade
سه شنبه 10 دی 1387, 17:55 عصر
اما وقتي برنامه را اجرا ميكنم ، مدام از وارد كردن ايميل صحيح ايراد مي گيره (Please enter a valid e-mail address.) ، در حاليكه من از ابتدا RequireEmai را false كردم.
مشكل چيه؟
دوست عزیز علت ارور اینه که شما ادرس ایمیل صحیح وارد نمیکنید
یه ادرس درست مثل info@yoursite.com امتحان کن ببین چی میشه؟ذخیره میشه؟
موفق باشی

Venus.NET
سه شنبه 10 دی 1387, 20:03 عصر
مي دونم معني اون Error چيه ، من نمي خوام فيلد ايميل درج كنم (نبايد درج بشه).و الا وارد كردن صحيح ايملو بلدم.

shahab2005
پنج شنبه 12 دی 1387, 20:55 عصر
یه سوال . این membership با sql2000 سازگار میشه ؟
با sql 2005 چطور فکر کنم این بشه. درسته؟
بعد کسی می دونه این sqlexpress همراه vs2005 رو هاست جواب می ده یا نه؟ فکر کنم ایران هاست گفته نمیشه . درسته ؟