PDA

View Full Version : محدود کردن Download

javad0062
یک شنبه 10 آذر 1387, 10:55 صبح
با سلام
یک نرم افزاری می خوام برای اینکه به کاربری که در شبکه ما است اجازه بده فقط تا مقدار معینی Download کنه (مثلا هر کاربر 500Mb اجازه دانلود داشته باشه) و هر کاربر یوزر و پسورد خاص خودش رو برای اتصال به اینترنت داشته باشه
ممنون

online_mansoor2007
یک شنبه 10 آذر 1387, 12:11 عصر
سلام

NTTac رو راه بندازید (سیستم اکانتیک راه بندازید )

بای

فرزام امیرصالحی
یک شنبه 10 آذر 1387, 12:29 عصر
آیزا نصب کن و با bandwidth slitter راحت میتونی اینکارو بکنی

kusha313
یک شنبه 10 آذر 1387, 13:51 عصر
آیا با این نرم افزارها میشه کاری کرد که کاربران اصلا نتونن دانلود کنن اگه میشه بگید چطور این کار رو انجام بدم ممنون

فرزام امیرصالحی
یک شنبه 10 آذر 1387, 14:01 عصر
بله میشه خیلی کارا کرد شما اول این برنامه ها رو نصب کن بعد سوال بپرس تا جوابتو بگیری

Daleeeeer
یک شنبه 10 آذر 1387, 14:12 عصر
آیا با این نرم افزارها میشه کاری کرد که کاربران اصلا نتونن دانلود کنن
بله. ISA يك نرم افزار كامل براي مديريت اينترنت هست. شما بايد تنظيمات انجام بدي.
فقط با ISA دو نرم افزار Bandwidth Splitter , GFI نصب كن.

kusha313
یک شنبه 10 آذر 1387, 16:57 عصر
شما اول این برنامه ها رو نصب کن بعد سوال بپرس تا جوابتو بگیری اولا من ISA2006 روی سرورم نصبه اما چون خودم نصب نکردم سوال پرسیدم

شما بايد تنظيمات انجام بدي.
فقط با ISA دو نرم افزار Bandwidth Splitter , GFI نصب كن.اگه لطف کنید بگید این تنظیمات در ISA 2006 چطوره ممنون میشم ضمنا ما محدودیت نصب GFI رو داریم بدون اون میشه؟
:لبخندساده::قلب::قلب::قلب:

server_2020
یک شنبه 10 آذر 1387, 22:44 عصر
به نام خدا
سلام
ببین آقا جان نظر تمام دوستان کاملا محترم
ولی اصلا دنبال اکانتیگ های تحت ویندوز نرو . به نظر من بهترین نرم افزار در این ضمینه میکروتیک است تو باهاش همه کار می تونی بکنی هر کاری که دوست داشته باشی
فقط یه کم وقت بزار اونو یاد بگیر اون وقت می فهمی.

javad0062
جمعه 15 آذر 1387, 15:14 عصر
به نام خدا
سلام
ببین آقا جان نظر تمام دوستان کاملا محترم
ولی اصلا دنبال اکانتیگ های تحت ویندوز نرو . به نظر من بهترین نرم افزار در این ضمینه میکروتیک است تو باهاش همه کار می تونی بکنی هر کاری که دوست داشته باشی
فقط یه کم وقت بزار اونو یاد بگیر اون وقت می فهمی.

سلام آقا جان
اگه لطف کنی یک کم درباره این نرم افزار (میکروتیک) توضیح بدی ممنون میشم!

kusha313
شنبه 16 آذر 1387, 14:14 عصر
من راجع به میکروتیک سرچ کردم و یکسری فایلهای آموزشی پیدا کردم اما آیا این نرم افزار تحت لینوکس نیست؟
و اگه لطف کنید بگید چطور روی سرور پیاده سازی میشه یا نرم افزارش رو قرار بدین ممنون میشم:قلب::قلب: