PDA

View Full Version : هركي php يا javascript ميدونه بياد توو ! (متد post)

parsimage
یک شنبه 10 آذر 1387, 16:36 عصر
سلام به همه
راستش من بايد با استفاده از پي اچ پي يا جاوا اسكريپت يه سري اطلاعات رو با متد post به يه فايل php كه توي يه سرور ديگه هست ارسال كنم و نتيجه اي رو كه اون فايل بر ميگردونه رو نمايش بدم
اگه لطف كنين و يه سورس بزارين ممنون ميشم

djscsi
یک شنبه 10 آذر 1387, 18:19 عصر
$tx=$_POST['tx'];

نحوه گرفتنش اینجوریه همینا رو echo کن برای فرستادن باید تو form شما action رو نام این صفحه بزاری مثلا action=b.php و <input type= text >رو (مثلا اگه فقط همینونداری که بفرستی)نامش با اونی که میفرستی یکی باشه یعنی در اینجا
<input type=text name=tx>
تا هر چندتا که می خای اینجوری بفرست

parsimage
یک شنبه 10 آذر 1387, 18:56 عصر
دوست عزيز
من ميخوام اطلاعات رو با جاوا اسكريپت يا پي اچ پي بدون استفاده از فرم با متد پست بفرستم و جوابي كه اون فايل برميگردونه رو چاپ كنم
واسه اينكه كاربر نفهمه كه فايلي كه بهش جواب داده توي يه سرور ديگه بوده و اينكه من بتونم اطلاعاتي رو كه اون سرور ميفرسته قالب بندي و .... كنم چون اون سرور متن خالي ميفرسته و نميشه متن خالي رو به كاربر نشون داد
به هر حال ممنون از اينكه وقت گذاشتين
اگه دوستان فكري تو سرشونه لطف كنن و بگن (فقط با جاوا اسكريپت يا پي اچ پي بدون دخالت زبان هاي ديگه مثل html)

اعظم
یک شنبه 10 آذر 1387, 20:16 عصر
باید یا از curl یا snoopy استفاده کنید . خود این برنامه ها رو از سایت سورس فورج می تونید دانلود کنید و اگر در گوگل سرچ کنید نمونه کدهاش رو هم پیدا می کنی .

http://www.google.com/search?q=php+snoopy&ie=utf-8

zoghal
دوشنبه 11 آذر 1387, 00:09 صبح
ابته با ایجکس هم میتونید به روش پست مقادیر رو ارسال و نتیجه رو بگیرید و نمایش بدید

parsimage
دوشنبه 11 آذر 1387, 08:22 صبح
مشكل من با اين كد برطرف شد :

<?php
$url = '***';
$referer = '***';
$mytext = $_POST['***'];
$lps = $_POST['***'];
$lpt = $_POST['***'];
include('HTTP/Request.php');
$req = &new HTTP_Request($url);
$req->setMethod(HTTP_REQUEST_METHOD_POST);
$req->addHeader('Referer', $referer);
$req->addPostData('***', $mytext);
$req->addPostData('***', $lps);
$req->addPostData('***', $lpt);
$req->sendRequest();
$response1 = $req->getResponseBody();
echo $response1;
?>

دوستان لطف كنن و ديگه جواب ندن
با سپاس

امید امرایی
دوشنبه 11 آذر 1387, 22:45 عصر
وقتی مشکل تون حل می شه بهتره پست رو به عنوان حل شده قرار بدید تا دوستان در جریان باشن
از ابزار های تاپیک استفاده کنید