PDA

View Full Version : پيغام خطا در فايل ASPX

spicirmkh
یک شنبه 10 آذر 1387, 18:09 عصر
سلام

من يک فايل ASPX دارم وقتي باز مي کنم با VS2005 و مي خواهم به قسمت Disgin بروم اجازه نمي دهد و اين پيغام خطا مي دهد

Error 1 Cannot switch views: Validation (XHTML 1.0 Transitional): Element 'body' occurs too few times. D:\C#\tellpdf\Default.aspx 3 2 Miscellaneous Files

Error 2 Validation (XHTML 1.0 Transitional): Element 'head' occurs too few times. D:\C#\tellpdf\Default.aspx 3 2 Miscellaneous Files

Error 3 Validation (XHTML 1.0 Transitional): This name contains uppercase characters, which is not allowed. D:\C#\tellpdf\Default.aspx 3 2 Miscellaneous Files

در حالي که در VS2008 به درستي اجرا مي شود
آيا به دليل اين است که با VS2008 قابل ديدن است ؟ آيا راهي براي تبديل آن به VS2005 وجود دارد ؟

با تشکر

milade
یک شنبه 10 آذر 1387, 18:27 عصر
سلام
این مشکل برا اینه که کنترل کننده کدهای شما XHTML 1.0 Transitional هست که هی ارور میده
الان vs من 2008 هست و اونم در دسترس نیست ولی شما در option اون رو به یه گزینه مناسبتر تغییر بدید و ربطی به وژن vs نداره
موفق باشید

spicirmkh
دوشنبه 11 آذر 1387, 08:29 صبح
سلام
این مشکل برا اینه که کنترل کننده کدهای شما XHTML 1.0 Transitional هست که هی ارور میده
الان vs من 2008 هست و اونم در دسترس نیست ولی شما در option اون رو به یه گزینه مناسبتر تغییر بدید و ربطی به وژن vs نداره
موفق باشید

امکانش است بيشتر توضيح بدهيد و کجا در option و چي را تغيير بدهم اين مشکل حل شود
با تشکر