PDA

View Full Version : برج هانوي و تتريس

SamaPic
یک شنبه 10 آذر 1387, 22:58 عصر
با سلام خدمت اساتيد محترم.
من مي خواستم بدونم برنامه ي تتريس و برج هانوي در زبان C++ حدود قيمتش چقدر است.
با تشكر.

golihaghighi
یک شنبه 10 آذر 1387, 23:01 عصر
ماشاله شما همه چيرو ميفروشيد.

shask00l
دوشنبه 11 آذر 1387, 00:25 صبح
دوست عزیز .
دستمزد برنامه نویس رو توی ولایت ما ساعتی حساب میکنن . حالا قیمت به این بستگی داره که چغدر وقت بگیره . باید 1 جوری حساب کنی که نه سیخ بسوزه و نه .......
البته برای این دوتا برنامه که سورسشون توی اینترنت ریخته نمیشه قیمتی گذاشت .

از تمام این حرفا که بگذریم ... انجام دادن همچین کاری خیانت محسوب میشه . به جامعه آموزشی و کاری ما برنامه نویسا .
این بابایی که اومده همچین پروژه ای رو بخره مطمئنا سواد نوشتنشونو نداره . ...... قبول ؟
حد اقل میتونست توی اینترنت 1 سرچ بزنه . اگه این کار رو هم بلد نیست به نظر من مدرکی که میگیره حرامه ....

این نظر منه.

SamaPic
دوشنبه 11 آذر 1387, 19:55 عصر
با سلام خدمت دوستان عزيز.
اولا ديگه زندگي اين چيز ها را دارد .
دوما ديگه بايد از يك جايي شروع كنيم. بايد بگويم اگر لازم شود جان ادم هم به فروش گذاشته خواهد شد.
ثالثا اين برنامه ها چند تغيير دارد كه حتما بايد اعمال شود و حتما كسي كه نمي تواند برنامه اي به اين سادگي را بنويسد بطور حتم ان تغيير را هم نمي تواند انجام دهد.
رابعا يك عده هدفشان از امدن به دانشگاه چيز ديگري است و يا چيز ديگري مي شود.
خامسا در ولايت شما برنامه را ساعتي چند مي نويسند و اگر من اصل برنامه را از روي اينترنت بگيرم و تغييراتي رو ي آن انجام دهم چه طور مي توان ميزان ساعات مورد نياز را بدست اورد.
اگر بي احترامي شد ببخشيد قصدم فقط شوخي بود.
در ضمن نظراتتان قابل تقدير است ولي اگر اون اين چيز ها را بفهمه كه همه ي ما بيكار مي شويم.
باتشكر.

mafazel
سه شنبه 12 آذر 1387, 19:57 عصر
سلام دوست عزیز
به نظر من نفس خریدن یک چیز بی ارزش از جایی و فروختن اون در جایی که کسی بهش نیاز داره ذاتا کار بدی نیست و مبنای تجارت هم همینه.
اما عیب کار شما که دوستان رو نگران کرده اینه که این پروژه ها کاربرد تجاری نداره و فقط برای پایان ترم دانشجویی هستش. بنابراین فروختن اون به این منظور خیلی کار زیبایی نیست. بهتره اجازه بدید اون کار کنه و برنامه نویسی رو یاد بگیره. البته در حالتی که طرف درمانده باشه شاید اشکال نداشته باشه اما قیمت رو منصفانه بدید.نوشتن برج هانوی 10.000 تومان، تتریس 20.000 تومان می ارزه. شاید تتریس یکم بیشتر. اگه با گرافیک کامل باشه دو برابر.
ضمنا هر چی رو میفروشید نوش جونتون اما بالا غیرتا جون آدمیزاد رو نفروشید.

en.kamali.ir
جمعه 27 دی 1387, 02:34 صبح
کلا اگه پروژه دانشجویی انجام نشه به جامعه خدمت کردیم همون جوونی که براش برنامه نوشتی فردا میاد از دانشگاه بیرون و فریاد میزنه این هم مهندس همه بیکار.

mortezamsp
شنبه 15 فروردین 1388, 13:41 عصر
بنده براي ابراز محالفت با كار همچين آدم هاي سودجويي كد همه برنامه هاي دانشجويي رو خيلي آزاد توي وبلاگم در دسترس عموم قرار ميدهم.
البته اگه طرف بلئ نباشه سرچ كنه كه هيچي!

SamaPic
دوشنبه 24 فروردین 1388, 19:34 عصر
با سلام خدمت دوست عزیز.
من در پست های قبلی بیان کردم که اگر لازم باشه جون آدمی زاد را هم به فروش می گذارند.
شما هنوز اول راهی و وارد بازار نشدی .
وقتی وارد شدی متوجه حرف من می شوی.
.......... .