PDA

View Full Version : در آوردن فرم برنامه به صورت مثلثی

ƒxmahdi
دوشنبه 11 آذر 1387, 14:04 عصر
من می خواستم فرم برنامم مثل شکل زیر یا هر شکلی که کاربر دوست داشته باشه در بیاد البته نمونه هایی از این سایت و سایت های دیگه دانلود کردم که متاسفانه بخوبی کار نمی کنند.
اگه دوستان نمونه برنامه های خوبی که تست شده هستند در اختار من بگذارند ممنون می شم.

http://fxmahdi.parsaspace.com/1288.png

Yousha
دوشنبه 11 آذر 1387, 20:56 عصر
من می خواستم فرم برنامم مثل شکل زیر یا هر شکلی که کاربر دوست داشته باشه در بیاد البته نمونه هایی از این سایت و سایت های دیگه دانلود کردم که متاسفانه بخوبی کار نمی کنند.
اگه دوستان نمونه برنامه های خوبی که تست شده هستند در اختار من بگذارند ممنون می شم.

این رو امتحات کنید:

ali_habibi1384
دوشنبه 11 آذر 1387, 21:25 عصر
با توابع API یه قطعه از فرم رو transparent کنید. نمونه توی سایت به شکلهای مختلف زیاده.

ƒxmahdi
سه شنبه 12 آذر 1387, 19:35 عصر
ممنون از برنامه شما جناب Yousha اما نمونه این برنامه داشتم ولی متاسفانه برای هر نوع شکلی که کاربر بخواد نمی شه ! مثلا اگر این برنامه شما رنگ صورتی را از تصویر شناسایی می کرد بعد فم را به اون صورت در می آورد خیلی خوب بود!

با توابع API یه قطعه از فرم رو transparent کنید. نمونه توی سایت به شکلهای مختلف زیاده.
روشه خوبی هست ولی کار می بره ! اما اگه یه نمونه کلی بهم بدین ممنون میشم.

ali_habibi1384
سه شنبه 12 آذر 1387, 23:06 عصر
اینم نمونه برنامه ای که خواسته بودید که رنگ سفید رو در اون شفاف کردیم: توسط این خط از برنامه

SetLayeredWindowAttributes Me.hwnd, &HFFFFFF, 255, LWA_COLORKEY

کد قرمز شده کد رنگ سفید هستش. امیدوارم برنامه بدردت بخوره.

ƒxmahdi
چهارشنبه 13 آذر 1387, 09:19 صبح
ممنون جناب حبیبی . اگر تصویر انتخابی بدون پس زمینه (transparent) باشد عالی جواب میده مثل ( GIF یا PNG)

ali_habibi1384
چهارشنبه 13 آذر 1387, 18:08 عصر
منظورتون چیه؟ چه چیزی رو میخوای بهش اضافه کنی؟

فاطمه وطن دوست
چهارشنبه 13 آذر 1387, 20:10 عصر
سلام
منظورتون اینه ؟ هر شکلی که کاربر دوست داره میشه فرم رو تغییر داد !

ƒxmahdi
شنبه 16 آذر 1387, 10:11 صبح
ممنون خانم وطن دوست نمونه خوبی بود