PDA

View Full Version : سوال در مورد Attach DataBase

حسین نیک پور
پنج شنبه 14 آذر 1387, 09:35 صبح
سلام
من توي #C يه ديتا بيس Attach كردم
project ---->AddNewItem --------->SqlDataBase

حالا سوال من اينه كه User علاوه بر dotNetFreamWork بايد SqlExpress هم داشته باشد يانه؟

اگر جواب بله است لطفا بفرماييد راه ديگه اي وجود داره كه بشه هم بانك داشت وهم غير از dotNetFreamWork چيز ديگه اي لازم نباشه ؟

Alen
جمعه 15 آذر 1387, 22:57 عصر
1- جواب مثبته ، وقتی از sql استفاده می کنید یعنی باید رو سیستم مقصد sql داشته باشه
2- تا اونجا که من میدونم خیر ، مگه اینه که به طور کل بی خیال db بشی و به عنوان مثال از xml استفاده کنی

saeed-kh
شنبه 16 آذر 1387, 10:58 صبح
منم دو تا سوال دارم:
از sqlexpress)sql compact) خود VSاستفاده کردم
1/وقتی بانک رو attachمیکنیم باید بانک رو روی سیستم مشتری عینا با همون آدرس خودمون و به صورت دستی کپی کنیم ؟؟؟؟؟
2/روی سیستم مشتری فقط باید service manager رو نصب کنیم؟؟؟؟؟
من بانک رو attach کردم و service manager رو هم روی سیستم مشتری نصب کردم و بان رو هم عینا به همون آدرسی که توی سیستم خودم هست کپی کردم(خودم یه دایرکتوری روی سیستم مشتری مثل روی سیستم خودم ساختم ) ولی بازم به بانک وصل نمیشه.
در ضمن از بانک (بانک فرضی saeed)فایلهای Saeed.mdfوSaeed_log.LDFرو ک÷ی کردم به اون آدرس ولی بازم وصل نمیشه:ناراحت:.

Alen
شنبه 16 آذر 1387, 18:26 عصر
دوست خوبم جوابتون
1: نه حتما نباید تو همون آدرس باشه من پیشنهاد می کنم تو یه شاخه فرعی کنار فایل اجرایی باشه و حتما هم نباید دستی کپی بشه از برنامه های setup ساز یا خود NET. برای ساخت setup استفاده کنید
2:وقتی Setup رو میسازید میتونید تعیین کنید که sql رو هم نصب کنه همراه برنامه که همون کافیه و اگه عمل attach درست انجام بشه همه چیز به درستی کار خواهند کرد