PDA

View Full Version : شناسایی کاربران سایت

Rambod
دوشنبه 11 آبان 1383, 21:43 عصر
سلام. من میخوام از طریق ASP کاربران سایتمو شناسایی کنم. یعنی اگر الان وارد سایتم بشند، اگر یک ماه دیگه هم وارد بشند بفهمم که قبلاً هم وارد سایت من شده‌اند. چجوری میتونم یک چیز Unique برای هر کامپیوتر پیدا کنم؟ اصلاً همچین چیزی وجود داره؟! نگین که از کوکی استفاده کن. چون ممکنه طرف کوکی رو غیر فعال کرده باشه. همینطور نگین از آی‌پی استفاده کن چون آی‌پی هم ثابت نیست. چه چیز unique ی برای هر کامپیوتر وجود داره که بشه اون رو از طریق ASP خوند؟
مرسی

Nightbat
پنج شنبه 14 آبان 1383, 09:33 صبح
می تونی یه فیلد توی DB درست کنی که به صورت Counter عمل کنه .

Rambod
پنج شنبه 14 آبان 1383, 11:52 صبح
خفاش جان ؟!‌ یعنی بازم از کوکی استفاده کنم دیگه؟! من نمیخوام از کوکی استفاده کنم

Nightbat
شنبه 16 آبان 1383, 09:30 صبح
چه ربطی به کوکی داره ؟!؟!؟ :متفکر:
هر دفعه آقاهه Login میشه یه دونه به فیلده تو بانکت اضافه می کنی . :موفق:

Rambod
شنبه 16 آبان 1383, 11:29 صبح
بعداً که دوباره به سایت سر زد چجوری بفهمم که این همون آقاهست؟! :strange: :متفکر:

Nightbat
یک شنبه 17 آبان 1383, 09:41 صبح
ببین بابا ، وقتی Login شد اگه Counter صفر بود یعنی اولین باره که آقاهه اومده ، اگه صفر نبود هم که ... :sunglass:

ato_gh00
سه شنبه 26 آبان 1383, 10:27 صبح
سلام
شما می توانید از طریق سایتهایی counter را تهیه نماپید و با کپی کردن آن در صفحه سایتت تعداد بازدیدکنندگان و یا اینکه آیا اولی باری است که از سایت شما دیدن می کنند یا نه و حتی ip آنها را نیز به شما می دهد.
البته تمام این اطلاعات را در آن سایت مربوط به counter با ورود کلمه رمز تان به شما داده می شود.

Nightbat
چهارشنبه 04 آذر 1383, 11:43 صبح
IP کمکی نمی کنه چون متغییره !

Rambod
چهارشنبه 04 آذر 1383, 21:04 عصر
ببین بابا ، وقتی Login شد اگه Counter صفر بود یعنی اولین باره که آقاهه اومده ، اگه صفر نبود هم که ...

خفاش جان. اگر منظورتون اینه که این کانتر در یک دیتابیس قرار بگیره، که من فکر میکنم منظورتون همینه، این کار بدون استفاده از کوکی غیر ممکنه. فرض کن یکی وارد سایتم شد و من کانتر را یکی افزایش دادم! بعداً وقتی این کاربر دوباره وارد سایت شد، من چجوری بفهمم که کدوم کانتر ماله این شخصه؟! پس این کار اصلاً ممکن نیست (بدون استفاده از کوکی)