PDA

View Full Version : تبدیل کنترل html به asp.net

arsalansalar
شنبه 16 آذر 1387, 13:25 عصر
با سلام
من یک سوال داشتم و اینکه آیا می شود یک کنترل html و با تغییر در کد نویسی تبدیل به کنترل asp.net کرد؟
مثلا کد زیر یک button ایجاد می کنه.می خواهم با تغییر در کد نویسی به جای javascript نویسی کد vb بنویسم.

<TD align=right><SPAN id=mylogin
style="FONT: 600 10pt tahoma; CURSOR: hand; COLOR: #004ca2"
onclick="javascript: myloading(mylogin,'cmdAction','mylogin',getElement ById('myUser').value,getElementById('myPass').valu e)" runat=server >SUBMIT</SPAN></TD></TR></TBODY></TABLE></TD>

milade
شنبه 16 آذر 1387, 13:48 عصر
البته اضافه کنم که با خاصیت Runat="server" می تونید کنترل رو سروری و به خاصیتهای اون دسترسی داشته باشید اما نمیتونید توی روالهی برنامه نویسی برا فانکشن و sub بسازید
موفق باشی

arsalansalar
شنبه 16 آذر 1387, 14:51 عصر
راستش مشکل من این هست که زمانی که یک کنترل asp.net به فرمم اضافه می کنم کل فرمم به هم مریزه ولی تا زمانی که کنترل هام html هست درست کار میکنه.

milade
شنبه 16 آذر 1387, 15:01 عصر
راستش مشکل من این هست که زمانی که یک کنترل asp.net به فرمم اضافه می کنم کل فرمم به هم مریزه ولی تا زمانی که کنترل هام html هست درست کار میکنه.
با css ست کن جایگاهها رو
در ضمن اگه فقط نیاز به visible و text و این جور چیزای کنترل داری اون کنترل html رو سروری کن
هر چند یه خورده ضرر سروره اما دسترسی به توابعی مثل کلیک و این چیزا با اون فقط با جاوا امکان داره نه با vb با C# .
موفق باشی