PDA

View Full Version : Error Creating Control

spicirmkh
شنبه 16 آذر 1387, 17:24 عصر
سلام

من برنامه را از Vs2005 نوشته ام و بخوبي کار مي کرد
روي يک سيستم ديگر Vs2008 نصب است خواستم اجرا کنم تبديل به Vs2008 کرد اما فايل Html بخوبي نشان نمي دهد مثلا در masterpage جاي که PlaceHolder دارم اين پيغام خطا را نشان مي دهد

Error Creating Control - ContentPlaceHolder2Cannot find web project item 'D:\C#2008\prjCMS\prjCMS\#2008\prjCMS\prjCMS\Maste rPage.master

يا

Error Creating Control - ScriptManager1Cannot find web project item 'D:\C#2008\prjCMS\prjCMS\#2008\prjCMS\prjCMS\Maste rPage.master'.

در حالي که masterpage در Solution Explorer نشان مي دهد

با تشکر

Rejnev
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 22:22 عصر
سلام
من هم همین مشکل رو دارم
خواستم تاپیک جدید بزنم گفتم بهتره همین رو بالا بیارم
توی محیط دیزاین masterPage به هیچ عنوان نمیشه کنترلی توی فرم قرارداد ولی محیط سورس میشه

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=47085&stc=1&d=1271269069

نسخه vs 2008 Architect هست ولی توی یک سیستم دیگه دیدم قشنگ کار میکرد
نسخه های professional همچین مشکلی ندارن.
برای رفعش چیکار کنم
اگه به آدرسی که توی تصویر هست دقت کنید بعد از علامت # آدرس دوباره تکرار شده در صورتی که همچین آدرسی وجود نداره و آدرس صحیح اینه:

F:\MOHAMMAD\Program\C#\test\WebApplication2\WebApp lication2\site1.Master

Rejnev
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 22:27 عصر
آقا حل شد
توی پست قبلیم خودم کشفش کردم:لبخند:
مشکل C#‎‎‎ هست
کلمه C# کار رو خراب کرده
باید آدرس رو عوض کنید
توی پست اول هم همین آدرس وجود داره.
حالا که چک کردم توی صفحات عادی هم نمیشه کنترل انداخت روی صفحه

در کل وقتی new WebSite ایجاد میکنیم اگر آخرین پوشه ای که انتخاب میکنیم شامل نام # باشد اولا vs خطا میگیرد، ولی اگر # داخل سایر جاهای آدرس باشد vs متوجه نمیشه و مشکلی هم پیش نخواهد آمد.
ولی در نسخه های 2008 به بعد که new Project->new Web Application اضافه شده (جدای از new WebSite) اگر آدرس پروژه شامل # باشه خطای بالا ظاهر میشه که به نوع vs هم کار نداره(architect , professional , express,...) و تنها کار همون طور که گفتم انتخاب آدرسی فاقد # است.

باید بهم مدال بدین!