PDA

View Full Version : سوال: کار با یاهو مسنجر

persianteen
یک شنبه 17 آذر 1387, 12:45 عصر
با سلام
من می خوام برنامه ای بنویسم که باهاش بتونم آی دی هایی که با یه کامپیوتر به یاهو وصل میشن رو پیدا کنم
بعد از یکم چر خیدن تو سایت ها متوجه شدم باید هندل تکست باکسی رو که توش آی دی رو می نویسن پیدا کرد
تا بتونیم آی دی رو بگیریم.
تا اینجاشو انجام دادم یعنی هندل اون تکست باکس رو پیدا کردم حالا می خوام متن اون تکست باکس رو بدست بیارم نمیتونم
نمی دونم تونستم منظورمو خوب بگم یا نه سورس کارهایی رو که تا حالا انجام دادم میزارم
منتظر جوابتون هستم.
با تشکر از همه شما مازیار شریف

Pr0grammer
یک شنبه 17 آذر 1387, 13:26 عصر
من می خوام برنامه ای بنویسم که باهاش بتونم آی دی هایی که با یه کامپیوتر به یاهو وصل میشن رو پیدا کنمکافی بود لیست کلیدهای موجود در این مسیر رو (به جز Default) با کد نویسی بدست بیارید (فکر نمی کنم لازم به هندل باشه!) :

HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\Profiles
در ضمن من برنامه تونو دانلود کردم؛ کارتون خوبه و قصد ندارم انتقادی کنم که دلسرد کننده باشه! اما بهتر بود کامل ترش می کردید و اینجا قرار میدادید؛ این که هرچقدر روی Command کلیک می کنیم هیچ اتفاقی نمیفته!

موفق باشید

persianteen
یک شنبه 17 آذر 1387, 13:42 عصر
مرسی از جوابت
من برنامه کامل شده رو نزاشتم که شما دارید ازش ایراد می گیری
اگر میشه سورس این روشی رو که میگی بزار ما هم یاد بگیریم
در ضمن من دارم این سورسم رو کامل می کنم کامل کردم میزارم تو سایت
هدفم فقط این نیست که آی دی رو بدست بیارم من می خوام با این کار استفاده از این توابع رو یاد بگیرم
مرسی

Pr0grammer
یک شنبه 17 آذر 1387, 14:16 عصر
اگر میشه سورس این روشی رو که میگی بزار ما هم یاد بگیریم
متاسفانه من درگیر دو پروژه همزمان هستم؛ اما در این لینک می تونید روش استفاده از رجیستری و خوندن کلید ها و مقادیر رو بدست بیارید: نمونه کامل از کار با رجیستری:
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=638413&postcount=3

هدفم فقط این نیست که آی دی رو بدست بیارم من می خوام با این کار استفاده از این توابع رو یاد بگیرم
خیلی عالیه؛ بهتره همین کارو کنی.