PDA

View Full Version : سوال: error هنگام با لا امدن 2008 visul studio

mina.net
یک شنبه 17 آذر 1387, 11:50 صبح
سلام دوستان
من visual stodio 2008 نصب کرده بودم تقریبا 3 ماه می شه دارم با 2008 کار می کنم ولی دیروز یک ارور داد که متن به این ترتیب است "the evaluation period for this product has ended"بعد از این که ارور را می بندم برنامه vs هم بسته می شه vs را حذف کردم دوباره نصب کردم باز هم همان ارور می یاد حتی مجددا windows نصب کردم نتیجه نداد با توجه به اینکه در حال نوشتن یک برنامه مهم می باشم و تمام برنامه من با 2008 بوده و دقیقا 3 ماه روی این برنامه کار کردم امکان برگشت به 2005 هم برای من سخت هست دوست لطفا کمک کنید

mostafaaa
یک شنبه 17 آذر 1387, 11:59 صبح
سلام دوست من
به نظر میرسه که نسخه ای که استفاده میکردید کامل نبوده و محدودیت زمانی داشته.
اللحساب میتونی تاریخ سیستمت رو بکشی عقب و ازش استفاده کنی ، ولی پیشنهاد من اینه که یه نسخه کاملش رو بخری و اون رو نصب و استفاده کنی.

saman_itc
یک شنبه 17 آذر 1387, 12:49 عصر
این error ربطی به کامل نبودن و محدودیت زمانی داشته نداره و فقط تاریخ سیستمت اشتباه اونو درست کن حل میشه

mina.net
یک شنبه 17 آذر 1387, 12:58 عصر
جناب سامان خان سلام
حق با شما بود تاریخ سیستم منو نمی دونم کدوم شیر پاک خوده ای 2055 زده از راهنمای شما بسیار ممنونم . همچنین شما دوست عزیز جناب mostafaaa

mostafaaa
یک شنبه 17 آذر 1387, 17:35 عصر
سلام دوستان

این error ربطی به کامل نبودن و محدودیت زمانی داشته نداره
البته دقیقا ربط داشته دوست من ، با توجه به معنای error و اینکه تاریخ سیستمشون جلو بوده دقیقا همین چیزی که گفتنم درست بوده.
موفق باشید

Netsky
یک شنبه 17 آذر 1387, 18:39 عصر
سلام . من حرف آقای mostafaaa رو تایید می کنم . منم خودم همین مشکل رو داشتم که تاریخ رو عقب کشیدم و درست شد . مال من هم محدودیت زمانی داره .