PDA

View Full Version : حفظ موقعیت مکانی موس یا اشاره گر در pageهای با طول زیاد در ه

salimy
چهارشنبه 13 آبان 1383, 03:16 صبح
با سلام
در مواردی که pageی که در asp.net طراحی کرده اید
اندازه آن زیاد است . حال فرض کنید که در پایین صفحه یک دکمه طراحی کرده اید که با هر بار کلیک کردن بروی آن
پس از انجام تابع مربوط . بر خلاف میل برگشت ما به ابتدای (بالای)صفحه است . چگونه میتوان حالتی را داشت که هر بار که صفحه از Asp.net دوباره load میشود. موقعیت (مکان موس یا اشاره گر)صفحه حفظ شده باشد.

salimy
چهارشنبه 13 آبان 1383, 03:25 صبح
ایا از javascript میتوانیم کمک بگیریم .لطفا راهنمایی کنید

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 13 آبان 1383, 08:06 صبح
این فوروم هم از Anchor استفاده می کند (برای حفظ موقعیت پس از ارسال یک پست). (کمی در HTML نهایی این صفحه بررسی کنید)

salimy
چهارشنبه 13 آبان 1383, 21:45 عصر
خیلی ممنون
من که متوجه نشدم .خواهش میکنم اگر امکانش هست با یک مثال کوچک در فایل .aspx مرا راهنمایی کنید. که مثلا با فشار یک دکمه در انتهای صفحه موقعیت حفظ شود. (شرمنده :? )

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 14 آبان 1383, 13:34 عصر
یک راه حل دیگر!
به خواص فرم وب مراجعه کنید. خاصیت SmartNavigation وجود دارد. آنرا true کنید و سپس نتیجه را اینجا بفرمایید. :wise1:

jannati
شنبه 16 آبان 1383, 14:48 عصر
با اجازه نتیجه را من مینویسم مهندس!
عالی بود :wink: :mrgreen:

salimy
شنبه 16 آبان 1383, 21:59 عصر
من هم نتیجه مطلوب را گرفتم.تشکر

salimy
دوشنبه 18 آبان 1383, 22:41 عصر
آقا اما 1 اشکال وجود دارد .
در web form من چند تا اسکریپت javascript وجود دارد (مثل منو و...) .وقتی این خاصیت را true میکنم
پس از اینکه 1 دکمه کلیک میکنم(مثلا برای پر کردن datagrid ) از اسکریپت javascript غیر فعال مشوند ویا وقتی که صفحه را maximize میکنم صفحه از اول لود میشود و هر چه در textbox ویا datagrid و حتی label ها
از بین میرود وپاک میشود.
بنظرم اگر یک اسکریپت javascript برای رفع این مشکل یاشد. بهتر است .
لطفا نظر بدهید وراهنمایی کنید

Vahid_Nasiri
سه شنبه 19 آبان 1383, 08:07 صبح
من تست کردم و مشکلی نبوده. کد شما رو هم ندیدم ....