PDA

View Full Version : سوال: hide process

good_boy
سه شنبه 19 آذر 1387, 22:49 عصر
سلام
کدی هست که بشه باهاش برنامه رو از process مخفی کرد

REZADG
سه شنبه 19 آذر 1387, 22:59 عصر
من دارم واستون پیدا میکنم در دسترس نیست

REZADG
سه شنبه 19 آذر 1387, 23:09 عصر
واستون زود پیدا کردم

abas1388
شنبه 10 خرداد 1393, 20:27 عصر
سلام
از طریق کد زیر میتوان برنامه را در تب Application تسک منیجر مخفی نمود ؛ آیا راهی است که برنامه دیگری را در این تب مخفی نمود ؟

app.TaskVisible = False

لطفاً تصویر ضمیمه را ملاحظه بفرمائید !
من می خواهم برنامه اکسس که نام آن xxx است را در این تب مخفی نمایم و اگر اینکار امکان ندارد آیا میتوان گزینه هائی که دور آنها را خط کشیده ام را از کلیک راست موس حذف یا غیر فعال نمایم .
با تشکر

nazanin_90
یک شنبه 11 خرداد 1393, 12:29 عصر
سلام
از طریق کد زیر میتوان برنامه را در تب Application تسک منیجر مخفی نمود ؛ آیا راهی است که برنامه دیگری را در این تب مخفی نمود ؟

app.TaskVisible = False

من می خواهم برنامه اکسس که نام آن xxx است را در این تب مخفی نمایم و اگر اینکار امکان ندارد آیا میتوان گزینه هائی که دور آنها را خط کشیده ام را از کلیک راست موس حذف یا غیر فعال نمایم .
با تشکر
سلام
اتفاقاً من اين سوال را قبلاً در يك تاپيكي پرسيده بودم اما متأسفانه جوابي نگرفتم و تنها جوابي كه در آن تاپيك به من داده شد اين بود كه از طريق پيدا كردن هندل آن برنامه بايد آن را از تب فوق مخفي نمود ولي من نميدانم چگونه و با چه كدي اين كار رو بايد انجام بدهم.
ممنون

abas1388
دوشنبه 12 خرداد 1393, 23:44 عصر
سلام

app.TaskVisible = False

با تشکر
سلام مجدد
اساتید عزیز!
واقعاً برای اینمورد هیچ راهی وجود ندارد؟
باتشکر

alirezabahrami
سه شنبه 13 خرداد 1393, 14:18 عصر
سلام مجدد
اساتید عزیز!
واقعاً برای اینمورد هیچ راهی وجود ندارد؟
باتشکر
سلام
با توجه به اطلاعاتی که بنده در زمینه اکسس دارم برای مخفی نمودن نام و آیکون اکسس از تب Application تسک منیجر باید اکسس را در حالت مخفی اجرا نمائید.
موفق باشید

abas1388
سه شنبه 13 خرداد 1393, 22:52 عصر
با سلام و تشکر
یک سوال دیگر و آن اینکه چرا در پنجره تسک منیجر علیرغم بسته شدن برنامه از طریق end task یا end process نام برنامه از لیست تب اپلیکیشن یا پروسس حذف نمیشود .؟
با تشکر