PDA

View Full Version : سوال: گرفتن لینک یک button و اختصاص آن به یک Button دیگر

dark-man
چهارشنبه 20 آذر 1387, 18:20 عصر
سلام خدمت اساتید .

من یک صفحه html دارم که در این صفحه یک Button وجود داره از نوع input . فرضا" در سایت یاهو هم Buttonی قرار داره که صفحه مروبط به ایمیل رو باز می کنه . حالا کد جاوا اسکریپتی رو می خوام که وقتی صفحه html من کاملا" بارگذاری شد بتونه فرضا" آدرس ذخیره شده در Button مربوط به ایمیل سایت یاهو رو در Buttonی که من در صفحه خودم دارم قرار بده . قابل ذکره که Button موجود در صفحه html من هیچ مقداری نداره و مقدار رو بعد از بارگذاری صفحه از اون کد می گیره .

ممنون میشم در این زمینه اساتید راهنمایی کنند و اگه نمونه کدی دارند در اختیارم بذارن .
با تشکر

salmanmp
چهارشنبه 20 آذر 1387, 19:00 عصر
فکر کنم این طوری بتونی این کارو بکنی که یه iframe بذاری و سورسش رو بذاری صفحه ی یاهویی که توش اون باتنه هست.
بعد باقیش کاری نداره دیگه! نه؟
من خیلی وقته ننوشتم دیگه جاوا اسکریپت... ولی فکر می کنم اگر به احتمال زیاد فرمی که باتنه توش هست ID ثابتی داشته باشه با getElementByID می تونی بگیریش و بعد action فرم رو می گیری...

dark-man
چهارشنبه 20 آذر 1387, 20:21 عصر
سلام . ممنون که جواب دادید . اما فرض بر این بذارید که ما نمی دونیم ID اون باتن چیه

dark-man
چهارشنبه 20 آذر 1387, 20:21 عصر
یک راه حل دقیقتر اگه لطف کنید ممنون میشم

dark-man
پنج شنبه 21 آذر 1387, 09:11 صبح
چه فکر بچه گانه ای کردید.البته می بخشید.

اگر قصد شما بر داشتن یوزر و پس دیگران است این کار اصلا شدنی نیست و پیشنهاد نمیشه@!!!

سلام . نه سوء تفاهم نشه قصد خرابکاری یا هک کردن چیزی نیست چون اگه می خواستم این کارو بکنم راه های بهتری رو می دونم . این یه سواله هست که برام پیش اومده . شاید برای یه سایت که بعد ها استارت زده میشه و یک روبات داره که لینک های مفید و پرکاربرد رو بعنوان سرتیتر خبر جمع می کنه استفاده بشه . اما در حالت عادی فقط یه سوال و کنجکاوی هست و اصلا" قصد و نیت خرابکاری توش نیست .
ممنون میشم راه حلی برای این فکر بچه گانه ارائه بدید.:لبخندساده: