PDA

View Full Version : نرم افزار مدیریت کافی نت

albalooband
چهارشنبه 20 آذر 1387, 22:09 عصر
سلام
من یه دانش آموزم
خیلی چیزها از این سایت یاد گرفتم
واقعا کارتون عالیه
امروز به یه برنامه احتیاج دارم که قبلا تو دیدمش اما مبهم و بزرگ بود
چیزی که من میخوام برنامه یه برنامه ساده است برای مدیریت کافی نت
توری که با استارت زدن شروع کنه به کنتور انداختن مبلغ

mpmsoft
چهارشنبه 20 آذر 1387, 22:25 عصر
خوب نمونه کد توی این سایت هست

من فکر کنم مشکل شما کد نویسی نباشه
در واقع شما نمی دونید برنامتون چیکار باید بکنه (اونم نیاز به تحقیق در این مورد داره)

مهران رسا
چهارشنبه 20 آذر 1387, 22:55 عصر
سلام
من یه دانش آموزم
واقعا کارتون عالیه

سلام .

در مرحله اول باید نرخ هر ساعت استفاده از استیشن های موجود در کافی نت رو از کاربر دریافت کنی.
در ادامه در صورتی که با VB آشنایی مختصری داشته باشین با استفاده از کنترل تایمر تمام کارها قابل انجام هست . در ضمن نیاز به یک تبدیل کوچولوی زمان کارکرد به مبلغ طبق نرخ تعیین شده هم هست که اونم یه جدول تناسبی ساده هستش .

خودت شروع کن به نوشتن اگه مشکلی داشتی توی همین تاپیک مطرح کن .

Armin060
پنج شنبه 21 آذر 1387, 06:34 صبح
سلام
من یه دانش آموزم
واقعا کارتون عالیه

س ل آ م
من هم دانش آموز هستم ( اول دبیرستان )
من هم میخوام یه برنامه واسه مدیریت کافی نت و البته در کنارش گیم نت بنویسم.
میگم بیا با هم بنویسیم. این طوری هم سریع تر کار تموم میشه و هم بهتر میشه.
ضمنا نوشتن برنامه به صورت گروهی هم تجربه میشه.

Pr0grammer
پنج شنبه 21 آذر 1387, 11:21 صبح
ببینید این نمونه کارتون رو حل میکنه؟!

Armin060
پنج شنبه 21 آذر 1387, 17:10 عصر
ببینید این نمونه کارتون رو حل میکنه؟!

به درد من که نخورد. عمرا بشه با این برنامه کافی نت رو مدیریت کرد. توی یه برنامه خوب، واسه مدیریت یه سیستم شبکه ای، چون گیم نت و کافی نت، بی شک تردید باید برنامه Socket Ptograming باشه و حداقل باید یه بانک اطلاعاتی هم داشته باشه.

r0ot$harp
پنج شنبه 21 آذر 1387, 18:10 عصر
به درد من که نخورد. عمرا بشه با این برنامه کافی نت رو مدیریت کرد. توی یه برنامه خوب، واسه مدیریت یه سیستم شبکه ای، چون گیم نت و کافی نت، بی شک تردید باید برنامه Socket Ptograming باشه و حداقل باید یه بانک اطلاعاتی هم داشته باشه.

دوست عزیز برای نوشتن این نوع برنامه که بر مبنای Client - Server نوشته می شن بی شک باید از Winsock استفاده کنید . به نظر من شما اول در مورد Winsock اطلاعات کافی کسب کنید و کاملا مسلط شوید سپس با در نظر گرفتن احتیاجات شروع به کار کنید .

این هم متذکر بشم که در تمام برنامه های موجود رویه نت برای استفاده در کافی نت از یک مبنا استفاده شده است .

باتشکر احسان

Pr0grammer
پنج شنبه 21 آذر 1387, 20:54 عصر

من برای شما نذاشته بودم؛ برای albalooband گذاشتم که توی پست اول گفته بود :

اگه زحمت بکشی یه سرچ توی سایت بکنی، چیزی که می خوای زیاده، حتی یکیشو دیده بودم که کاملاً همون برنامه مد نظر شماست؛ پیدا نکردی بگو همینجا بزارم.

VB.SOS
پنج شنبه 21 آذر 1387, 22:11 عصر
اگه اون نمونه كامل تر رو اين جا بذاريد ممنون ميشيم

Armin060
جمعه 22 آذر 1387, 01:30 صبح
من برای شما نذاشته بودم؛ برای albalooband گذاشتم که توی پست اول گفته بود :

اگه زحمت بکشی یه سرچ توی سایت بکنی، چیزی که می خوای زیاده، حتی یکیشو دیده بودم که کاملاً همون برنامه مد نظر شماست؛ پیدا نکردی بگو همینجا بزارم.

چه فرقی میکنه که برای من مینویسی یا برای albalooband. ولی در کل دستت درد نکنه...همین که زحمت کشیدی، این رو نوشتی خیلی هست. ببخشیدم که تو همون پست قبلی تشکر نکردم.

دوست عزیز برای نوشتن این نوع برنامه که بر مبنای Client - Server نوشته می شن بی شک باید از Winsock استفاده کنید . به نظر من شما اول در مورد Winsock اطلاعات کافی کسب کنید و کاملا مسلط شوید سپس با در نظر گرفتن احتیاجات شروع به کار کنید .

این هم متذکر بشم که در تمام برنامه های موجود رویه نت برای استفاده در کافی نت از یک مبنا استفاده شده است .

باتشکر احسان

من برنامه های تحت شبکه نوشتم.

Pr0grammer
جمعه 22 آذر 1387, 02:31 صبح
توی هاردم گشتم؛ ظاهراً دانلودش نکرده بودم؛ واسه همین توی سایت سرچ کردم، این لینک همون برنامه هستش؛ البته کمی پیشرفته هستش، امیدوارم بتونید ازش استفاده کند :
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=536654&postcount=1

موفق باشید

Armin060
جمعه 22 آذر 1387, 11:30 صبح
من اومدم دانلودش کنم، دو بار هم امتحان کردم، ولی فقط 160KB ش دانلود میشه.

albalooband
جمعه 22 آذر 1387, 16:04 عصر
سلام دوباره
من بعد دو روز اومدم دیدم تاپیکی که ساختم شده 2 صفحه(تعجب انگیزه)
متاسفانه کسی خوب متوجه حرف من نشد
فقط .m8spy. متوجه شد من چی میخوام
programer عزیز برنامه اولی که گذاشتی یه جورایی همونه که میخوام ولی دومی خیلی پیچیدست
دوستان لطف میکنید برنامه اولی رو که programer گذاشته برام توضیح میدید؟(من آماتورم)
یا اگه چیزی شبیه اون دارید با توضیح بزارید(توضیح کد)

Armin060
جمعه 22 آذر 1387, 19:35 عصر
برنامه ای که programer گذاشته بود، محاسبه میکرد که بعد از فشردن کلید Start چه مدت زمانی رفته. واسه محاسبه مدت زمان استفاده کاربر از کافی نت که از موجودیش کم کنیم به درد میخوره