PDA

View Full Version : علت بروز خطا در زمان Edit اشیاء بانک اطلاعاتی MDB

aghamajid
یک شنبه 24 آذر 1387, 11:19 صبح
سلام
من تازه اينجا عضو شدم و اكسس را هم در حد معمولي بلدم.يه سوال از دوستان دارم.
من يه فايل اكسس دارم كه اين فايل mdb هست و mde نيست ولي نميتونم فرم ها و ... را تغيير بدم و eror ميده ميگه تو فايلاي mde نميتوني تغيير بدي.حالا ميخوام بدونم چه جوري ميشه تو فرمهاش تغيير ايجاد كرد؟( design غير فعاله در حالي كه mde نيست )
از دوستان اگه كسي ميتونه كمكم كنه ممنونش ميشم

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 24 آذر 1387, 11:23 صبح
دوست خوب شايد فايل شما رينيم شد و شما فكر مكني mdeنيست داخل فرمها منوتي ديزاين بگيري

مهدی قربانی
یک شنبه 24 آذر 1387, 13:25 عصر
سلام
دوست عزیز تازه عضو شدن نمی تونه توجیح کننده عدم رعایت قوانین سایت بشه ، بنابراین منبعد سعی کنید قبل از ایجاد تاپیک و پست جدید قوانین رو مطالعه کنید تا این موارد تکرار نشه ، در عنوان تاپیک درج عبارات " فوری ، کمک ، گیر کردم و ... " ممنوعه و ضمناً با توجه به اظهارات خودتون مبنی بر آشنایی سطحی با اکسس بهتره سئوالاتتون رو کاملتر و ترجیحاً با ضمیمه کردن نمونه فایل مطرح کنید تا زودتر به نتیجه رسیده و از اطاله بحث ممانعت بشه .
موفق باشید

aghamajid
یک شنبه 24 آذر 1387, 13:51 عصر
سلام
به روي چشمم اقاي قرباني عزيز.حالا ما جووني كرديم شما ببخشيد.بخشش از بزرگونه:لبخندساده:.
همونطور كه گفتم يه فايل اكسس دارم كه mdb هست.ولي فقط ميشه جدول ها و كوئري ها را تغيير داد.ولي داخل فرمها و گزارش ها و ... كه ميري design و copy و ... همش غير فعاله.
حالا نميدونم بايد چه كار كرد.بازم تاكييد ميكنم كه mde نيست.
به خاطر اينكه حجمشم زياده نميتونم بارگزاري كنم.حالا اگه كسي ميتونه كمكي كنه ممنون ميشم

مهدی قربانی
یک شنبه 24 آذر 1387, 15:12 عصر
سلام
1 . اروری که دریافت می کنید چیه ؟
2 . چون وضعیتی که اشاره کردید غیر معمومله بهتره که نمونه بذارید برای کم شدن حجم فایل اول اطلاعاتش رو حذف کنید و بعد اشیاء اضافی و موارد حجیم مثل تصاویر و رنگهای موجود رو حذف کنید تا حجم کلی فایل کمتر و قابل ارسال باشه .