PDA

View Full Version : quick report چندین صفحه

matinebi
سه شنبه 26 آذر 1387, 12:22 عصر
میخوام با کویک ریپرت گزارشی بسازم که 4 تا صفحه داره که توی هر صفحه باید از چندین QRDBTEXT و متن(QRLABEL) استفاده کنم (البته من گزارشات یک صفحه ای مثل فاکتور ساختم ولی با 4 تا صفحه نمی دونم چطور باید از باند ها استفاده کنم

mafazel
سه شنبه 26 آذر 1387, 16:30 عصر
اگر درست متوجه شده باشم کامپوننت CompositeReport از همان مجموعه Quick Report منظورتون رو برآورده میکنه.
چند صفحه رو جدا طراحی می کنید و با CompositeReport اونها رو در موقع نمایش به دنبال هم در قالب یک گزارش نشون میدید.
توی مثالِ QucikReport استفاده شده.

matinebi
پنج شنبه 28 آذر 1387, 09:16 صبح
من یک جدول در صفحه اول دارم که تعدادی کالا را با مشخصات آنها نمایش میده که تعداد کالا ها از 1 تا 7 کالا متغیره با این وضعیت چطور میشه طراحی کرد چون مثلا اگه کاربر یک کالا رو فقط ثبت کنه توی صفحه اول جای خالی ایجاد میشه

mafazel
پنج شنبه 28 آذر 1387, 11:41 صبح
مشکلی وجود ندارد. از جایی که باندهای QuickRep1 تمام می شوند ( هرقدر که جا لازم داشته باشند بهشون داده میشه یک ردیف یا 7 تا)، بلافاصله QuickRep2 شروع می شود. بنابراین اگر در QuickRep1 باند PageFooter یا باند دیگه ای که به پایین صفحه Align شده باشه، نداشته باشید، صفحه دوم به ادامه صفحه اول وصل میشه (البته اگر باند اول اون در باقیمانده صفحه اول جا بشه).