PDA

View Full Version : کار با بارکد (تحلیل تصویر)

irantopweb
جمعه 29 آذر 1387, 14:11 عصر
سلام به همه
لطفا هر کی درباره پردازش تصویر و خصوصا کار با بارکد و خواندن و جستجوی آن در تصویر سورس یا مطلبی داره بده

من برای شروع یه DLL می زارم
High_Start :نقطه شروع ارتفاع y
High_end: نقطه پایان ارتفاع y
X: نقطه شروع x
W: عرض از شروع x
همه به عدد و px

Dim barcode AsString = KarimiBarcode.ReadCode39(Me.PictureBox1.Image, High_Start, High_end, X, W)

parsehvb
شنبه 30 آذر 1387, 09:22 صبح
دوست عزیز هر تاپیک برای مطرح کردن حداکثر یک سوال هستش اگه سوالت رو واضحتر کنی دوستان می تونند کمکت کنند

tabatabaeefar
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 09:47 صبح
سلام
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=168945&page=2
موفق باشيد.

rezaei manesh
چهارشنبه 29 مهر 1388, 12:51 عصر
سلام
دوستان خسته نباشید
من در مورد بارکد های اطلاعات زیادی ندارم
یک سوال دارم می خوام بدونم چطور می تونم یک برنامه بنویسم و یک بار کد خوان تهیه کنم و بدم دست یکی
بره به صورت تصادفی از اجناس مختلف تو بازار اطلاعات رو از طریق بارکدشون بخونه و بیاره بریزه تو نرم افزار من
و من پردازشش کنم مثلا بگم کدام شرکته نام محصولش و .... رو از اون بخونم و یک سری عملیات روش انجام بدم
آیا شدنی هست و اینکه روال کار به چه شکلی هست فعلا کاری به برنامه نویسی ندارم می خوام اول در مورد کلیات اطلاعات کسب کنم
و این که بگید چقدر دردسر داره زمان کمی می بره یا زمان زیادی؟

Sharif Lotfi
چهارشنبه 29 مهر 1388, 19:44 عصر
http://www.indexiran.ir/directory/linkpreview.aspx?linkid=9226

rezaei manesh
شنبه 02 آبان 1388, 10:20 صبح
ممنون جالب بود

smgraphic
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 00:23 صبح
سلام,
من تونستم با اکتیو ریپورت بارکد بسازم,ولی الان نمیدونم چطوری باید این بارکد را از دستگاه بخونم و تو یه تکس باکس نمایش بدم ,خواهش میکنم کمک کنید.لطفا کدشو اینجا برام بزارید.ممنون

sinaone1
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 22:56 عصر
دوست عزیز زمانی که یه بارکد تولید و چاپ بشه ، زمانی که بارکد اسکنر رو روی اون بگیری و text box تو هم حالت Select داشته باشه خودکار مثل کیبورد که حروف رو وارد کنه بارکد اسکنر هم حروف رو در textbox میریزه

MehdiElexal
جمعه 05 شهریور 1389, 00:53 صبح
دوست عزیز زمانی که یه بارکد تولید و چاپ بشه ، زمانی که بارکد اسکنر رو روی اون بگیری و text box تو هم حالت Select داشته باشه خودکار مثل کیبورد که حروف رو وارد کنه بارکد اسکنر هم حروف رو در textbox میریزه
درسته امابه همین راحتی هم نیست ، شما باید ازش خروجی بگیرید که 100% این خروجی بصورت سریال هست و باید با سریال پورت خروجی رو بخونید بعد در تکتس باکس بریزید !!!