PDA

View Full Version : اضافه کردن کد های Html در زمان اجرای برنامه

kochol
جمعه 22 آبان 1383, 09:45 صبح
سلام

من می خواهم یک فرم بسازم با asp.net و برای ساخت آن چند تا فکر کردم که آنها را می نویسم

1. متن مورد نظر را در یک جعبه متن بنویسیم و بعد یک سری کدهای خاص به آن بدهیم که برنامه در مقابل آن حساس باشد و بعد از پست شدن آن را در یک پانل نشان دهد و برای هر تکه متن یک لیبل به پانل اظافه کنیم و برای هر عکس یک image و الی آخر

2. استفاده از کنترل های html که به اسمهای flow layout panel و grid layout panel وجود دارند و لی نمی دانم چطوری می توان با آنها کار کرد و کدهای html را برای اجرا به آنها داد

3. استفاده از کنترل xml که کار کردن با آن را هم بلد نیستم ولی فکر کنم با این هم بشود این کار را کرد

من که فعلا راه اول را انتخاب کردم ولی نمی دانم که این کار باعث کم شدن سرعت سایت می شود یا نه.

اگر شما هم راه بهتری سراغ دارید لطفا به من بگویید

و در کل فکر کنم اظافه کردن html یه روزی به درد بخوره

M.GhanaatPisheh
شنبه 23 آبان 1383, 06:19 صبح
عزیزم XML رو بخون
فایلهای XSLT همون چیزیه که میخوای.

kochol
یک شنبه 24 آبان 1383, 15:56 عصر
سلام

با xml می شه دستورات html رو اجرا کرد

مثل این همین سایت که این کارو می کنه

مثل:

http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_8_10.gif

Mahdavi
یک شنبه 24 آبان 1383, 22:27 عصر
دوست عزیز برای گرفتن متن html میتونی از کنترلهای رایگان بسیاری که هست مثل freetext استفاده کنی.
واسه نمایش اونا هم از Literal ها استفاده کنی.
به همین راحتی

Pooya_sh
دوشنبه 25 آبان 1383, 00:01 صبح
سلام
اگه منظورت یه چیزی شبیه به همین ادیتور اینجاست من یه زمانی از یه سایتی یه نسخه جاوا سکریپتی گرفته بودم که خودم تغییرش دادم که بشه به صورت یه کنترل سمت سرور هم به راحتی ازش استفاده کرد هرچند به کاملی freetextbox نیست ولی من فکر می کنم کار کردن باهاش راحت تر از اونه همینجا upload می کنم شاید به کارت اومد

Pooya_sh
دوشنبه 25 آبان 1383, 00:03 صبح
:sorry: اااا باب من این فایل رو کجا بذارم این ادیتور و این صفحه که همچین گزینه ای نداره ؟ :(

kochol
دوشنبه 25 آبان 1383, 19:02 عصر
سلام

برای گذاشتن فایلت در اینجا آخرین پستت را ویرایش کن(دکمه ویرایش را بزن)

بعد می تونی اپلود کنی

Pooya_sh
دوشنبه 25 آبان 1383, 19:29 عصر
ای خدا خیرت بده .دستتون درد نکنه :thnx:

kochol
دوشنبه 25 آبان 1383, 20:24 عصر
:sunglass:

kochol
دوشنبه 25 آبان 1383, 21:17 عصر
سلام

واسه نمایش اونا هم از Literal ها استفاده کنی

چرا کسی این یه جملرو به من نگفت که من اینقدر الاف نشم

:thnx:

Mahdavi
سه شنبه 26 آبان 1383, 22:22 عصر
:kaf: دوست عزیز این مساله که جز بدیهیات بود. کافی بود یه نگاهی به کنترلهای VS بندازی . و اما با یک جستجوی کوچیک تو پستهای قبلی هم به این مساله میرسیدی.