PDA

View Full Version : این خطا چه معنایی می دهد؟

mjelecom
دوشنبه 02 دی 1387, 00:59 صبح
دوستان سلام.
من تازه از VB6 اومدم به #C لذا هنوز با خطاهاش اخت نشدم اگه ممکنه بگید این خطا چه معنایی میده و چطور میشه رفعش کرد.
این برنامه قبلا رو سیستمم کار می کرد اما حالا کار نمیده و به جاش این خطا را میده. من فقط Directx ام رو جدید کردم. اما هنوز برنامه هایی که با Directx هستن جواب میدن فقط اونایی که باید یه dllای رو لود کنن اذیت میکنن.
عکس خطا تو ضمیمه اومده.

mjelecom
دوشنبه 02 دی 1387, 01:23 صبح
بازم سلام
یه راهی پیدا کردم که خوب جواب میده. اما تا اونجا که من میدونم یه برنامه نویس خوب اینجوری ازش رد نمیشه.
راه حل:
به Debug/Exceptions رفته و اونجا Managed Debugging Assistants رو باز کنید و بیاید پایین تا LoaderLock رو پیدا کنید. تیکش رو بردارید. درست میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا این اتفاق افتاده:
چون من Directx9 رو نصب کردم.
راههای دیگه:

1. Go back to VS2003
2. Wait until the MDX for .Net 2.0 is released. There is a beta with the October SDK but as you may have heard there are significant problems. http://www.thezbuffer.com/articles/291.aspx
3. In VS2005 go to Debug/Exceptions. OPen up the Managed Debugging Assistants node on the tree and scroll down till you find LoaderLock and uncheck it. This seems to get rid of the error most of the time, but a few folk have told me otherwise so I'm not sure. It always works for me.

که من سومی رو انجام دادم.
راستی روش صحیح عبور از این مشکل چیه؟ راستی من VS2008 استفاده میکنم ولی این مطلب گویا در 2005 هم صادق است.

mjelecom
سه شنبه 03 دی 1387, 23:36 عصر
سلام
1- تشکر از شما
2- شرمنده من فقط پستهای #C رو Search کرده بودم.
3- میشه لینک اون تاپیکو برام بزاری چون هنوزم وقتی کل سایتو Search میکنم برام پیدا نمیکنش.
4-بازم مرسی