PDA

View Full Version : قرار دادن "در حال بارگذاری ..." در قسمت های مختلف سایت در موقع لود صفحه

hesam_a110
سه شنبه 03 دی 1387, 23:38 عصر
درود بر دوستان
از دوستان کسی می تونه بنده را در این مورد راهنمایی کنه؟
می خوام موقعی که صفحه در حال لود شدن هست قسمت های مختلف صفحه تیکه تیکه لود بشه و جمله معروف "در حال بارگذاری ..." رو بنویسه با سپاس از همه
پیروزو نیک باشید:گیج:

hesam_a110
چهارشنبه 04 دی 1387, 10:40 صبح
درود بر دوستان
کسی راهی برای این کارنداره؟:عصبانی++:
پیروز و نیک باشید

hesam_a110
چهارشنبه 04 دی 1387, 12:52 عصر
درود بر شما
ممنون از جوابتون اگه توضیح بیشتری بدهید ممنون می شم
پیروز و نیک باشید

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 04 دی 1387, 13:14 عصر
عزیز سلام من توی این پروژه که گذاشتم روی سایت استفاده کردم داکیومنتم توی سایت هست بگیر استفاده کن امیدوارم به کارت بیاد

milade
چهارشنبه 04 دی 1387, 17:04 عصر
اصلا اجاکس فایده نداره(دارم اماده میشم برا جر و بحث بیخودی)
چرا؟!
چون حجم صفحه به اندازه 100 تا 380 کیلو افزایش پیدا میکنه که پدر کاربر در میاد
شما دوست عزیز از جاوااسکریپت استفاده کن
+
قبل از ایجاد پست جستجو کن
در هر دو مورد اجاکس و جاوااسکریپت کد داده شده است
پیروز باشید و پایدار

hosseinab
یک شنبه 08 دی 1387, 09:41 صبح
اصلا اجاکس فایده نداره(دارم اماده میشم برا جر و بحث بیخودی)
چرا؟!
چون حجم صفحه به اندازه 100 تا 380 کیلو افزایش پیدا میکنه که پدر کاربر در میاد
شما دوست عزیز از جاوااسکریپت استفاده کن
+
قبل از ایجاد پست جستجو کن
در هر دو مورد اجاکس و جاوااسکریپت کد داده شده است
پیروز باشید و پایدار

اگر سطح كاري مي خواي با اجاكس انجام بدي پيشرفته و به مقدار زياد باشه اين افزايش حجم مي ارزه

milade
یک شنبه 08 دی 1387, 10:30 صبح
اگر سطح كاري مي خواي با اجاكس انجام بدي پيشرفته و به مقدار زياد باشه اين افزايش حجم مي ارزه
سلام
دوست عزیز قصد کمک دارم (دعوا نداریم:چشمک:)
ببین هر چی هم که باشه یه لود سادس و بعد از 10 ثانیه میره
حالا فکر کنید این سرور تا بیاد همون تکه کد 200 کیلویی اجاکس رو بفرسته حدود 5 ثانیه میره که انگار نصف صفحه لود شده بود
خوب حالا کاربر بیچاره به جای اینکه یه صفحه 400 کیلویی رو در عرض 10 ثانیه بگیره مجبوره برا خوشکل کاری D: حدود 600 کیلو رو در 15 ثانیه بگیره که این ممکنه با عکس العمل کاربر با دکمه Close رو به رو بشه
از ما گفتن بود
میخواید هم اجاکس استفاده کن !
پیروز باشی

milad_rey
دوشنبه 09 دی 1387, 03:30 صبح
شما بهترین کار اینکه از کتابخانه Jquery استفاده کنی.یک سری امکانات عالی واسه AJAX داره

Neo Persian
دوشنبه 09 دی 1387, 09:54 صبح
دوستان يه چند تا سايت درست درمون خارجي (نه ايراني!) كه از اين تكنيك استفاده كردن به من نشون بدين

هدف از اين كار چيه؟ خوب صفحه داره لود ميشه ويزيتور هم داره ميبينه! امان از اون روزي كه صفحه هم كامل لود نشه و اون loading تو صفحه باقي بمونه. بعضي جاها هم ديدم كل صفحه رو disable ميكنن تا كل صفحه لود بشه!

كلا من هيچ مزيتي تو اين تكنيك اگه اسمشو بشه گذاشت تكنيك نميبينم

shahab2005
پنج شنبه 12 دی 1387, 20:08 عصر
این افزایش حجم کذایی رو از کجا اوردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تو سایتم از اجکس استفاده کردم . افزایش حجمی ندیدم؟
سرعت هم خیلی بهتر شده.

:متفکر:

milade
پنج شنبه 12 دی 1387, 21:32 عصر
افزایش هجم در هنگام لود هست .
به مقدار viewstate توجه کنید
ادرس سایتتم بده ببینیم D:

mahdi_farhani
پنج شنبه 12 دی 1387, 22:27 عصر
میلاد جان به viewstate کاری نداره!!!!
اسکریپت هایی که باید سمت کلاینت اجرا بشن حجمشون زیاده

mojniknam
جمعه 21 فروردین 1388, 16:15 عصر
نتيجه اخلاقي چي شد؟

peymannaji
جمعه 21 فروردین 1388, 23:23 عصر
نظر بنده اینه که اگر کلا فایل های جاوا اسکریپت خارجی ندارید و یا خیلی کم حجم هستند و محدود و یا فایل های تصویری تو سایتتون بسیار کمه بهترین راه اینه که یک لودر رو قبل از تگ شروع Body نمایش و بعد از تگ پایانی html اون رو با یک کد جاوا مخفی کنید. گرچه درصدی خطا داره و از نظر استاندارد w3c مشکل داره . اما کار راه بندازه ... راه دیگر هم که دوستان اشاره کردن استفاده از ajax که اگر میبینید خیلی سرعت لودتون کاهش پیدا میکنه استفاده نکنید . در کل مسئله Usability در سایت خیلی مهمتر است از Preloader ...

احمد سامعی
دوشنبه 22 تیر 1388, 22:06 عصر
آخرش يكي يك كد كه كامل نشون بده چي كار بايد كرد نذاشت همه در مورد سرعت حرف زدن اما دريغ از جواب !

mojniknam
دوشنبه 22 تیر 1388, 22:20 عصر
قرار نيست كه جواب رو آماده بدن
بايد راه حل هاي مختلف رو بخوني و نتيجه گيري كني

احمد سامعی
دوشنبه 22 تیر 1388, 22:31 عصر
قرار نيست كه جواب رو آماده بدن
بايد راه حل هاي مختلف رو بخوني و نتيجه گيري كني

خوب حالا شما كه چشم بصيرت داري شماره پستي كه راه حل گفته بده تا ما هم بخونيم...:متفکر:
مگه به جواب برسيم:اشتباه:

hobab-theme
دوشنبه 22 تیر 1388, 23:16 عصر
خوب حالا شما كه چشم بصيرت داري شماره پستي كه راه حل گفته بده تا ما هم بخونيم...:متفکر:
مگه به جواب برسيم:اشتباه:
بیا داداش اینم یه نمونه با کد جاوااسکریپتش
در ضمن جناب mojniknam راست میگن . این بهتره که شما هر سوالی داری رو فوراً یه نمونه دریافت کنی و هیچی ازش یاد نگیری ( اصول استفاده ازش رو میگم )
یا اینکه از بین نقطه نظرات مختلف خودت بتونی تصمیم بگیری و از اون به بعد بدون نیاز به کمک کسی کارت رو راه بندازی؟
کدومش؟؟
موفق و پیروز باشید

احمد سامعی
سه شنبه 23 تیر 1388, 10:24 صبح
این بهتره که شما هر سوالی داری رو فوراً یه نمونه دریافت کنی و هیچی ازش یاد نگیری ( اصول استفاده ازش رو میگم )

دستت درد نكنه داداش بابت كد:تشویق:

اما منظور من هم دقيقاً همين يادگيري ! دو تا مساله

1. با نمونه كد آدم بهتر مي فهمه چي به چيه. اگر اين جوري نبود پس چرا ماكروسافت اينقدر به خودش زحمت داده براي هر چيزي گاهي تا سه تا چهار تا نمونه كد ( اون هم كامل) تو MSDN گذاشته و اگر نه يه توضيح مي داد مي رفت ديگه

2. اينكه خيلي از ما (مخصوصاً ايراني ها ) عادت داريم همين جوري بدون اطلاع و از روي حدث يه چيزي بگيم بريم كه لال از دنيا نريم...:گیج: آقا اگر راه حل منطقي تست شده نداري چرا الكي پست مي دين :متفکر::عصبانی++: (با عرض معذرت از مدير تالار)

hobab-theme
سه شنبه 23 تیر 1388, 10:54 صبح

خواهش میکنم عزیز . کاری نکردم

این افزایش حجم کذایی رو از کجا اوردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه یکم وقت میذاشتید و مقالات ارائه شده تو سایت رو میخوندید توضیح داده شده بود که این افزایش حجم از کجا میاد !!

milade
سه شنبه 23 تیر 1388, 11:38 صبح
1. با نمونه كد آدم بهتر مي فهمه چي به چيه. اگر اين جوري نبود پس چرا ماكروسافت اينقدر به خودش زحمت داده براي هر چيزي گاهي تا سه تا چهار تا نمونه كد ( اون هم كامل) تو MSDN گذاشته و اگر نه يه توضيح مي داد مي رفت ديگه
اون MSDN هست .
اگه شما هم یه نرم افزار بسازید مجبورید مستند سازی کنید ;)
اینجا یه فروم تخصصی هست که نمیشه واسه هر مساله 6 - 7 صفحه راه انداخت ...

لال از دنيا نريم...
از مدیر تالار عذر میخوای ... اما از کاربری که داری بهش ... میکنی نه !

موفق باشید

mojniknam
سه شنبه 23 تیر 1388, 11:40 صبح

اما منظور من هم دقيقاً همين يادگيري ! دو تا مساله

2. اينكه خيلي از ما (مخصوصاً ايراني ها ) عادت داريم همين جوري بدون اطلاع و از روي حدث يه چيزي بگيم بريم كه لال از دنيا نريم...:گیج: آقا اگر راه حل منطقي تست شده نداري چرا الكي پست مي دين :متفکر::عصبانی++: (با عرض معذرت از مدير تالار)
بابت این طرز فکر واقعا متاسفم... من فقط میخواستم شما رو تشویق به پژوهش بکنم... این تاپیک بارها تکرار شده و راه کارهای متفاوتی مثل JQuery یا Ajax یا JavaScript و حتی کار با Layer ها پیشنهاد شده بود.
من خودم با استفاده از همین راهنمایی ها در همین سایت ، بارها و بارها از این تکنیک ها توی سایت هام استفاده کردم... حالا نمیدوم چرا از پیشنهاد جستجو و پژوهش ، اینقدر ناراحت و عصبی شدین
به هر حال اگه اشتباهی از من بوده عذر میخوام