PDA

View Full Version : اجرا خودکار تابع

babalengderaz
جمعه 06 دی 1387, 07:51 صبح
چطور میشه خود برنامه ای نوشت که یک صفحه http رو بهش بدیم و خودش متوجه بشه که مثلا کلید A فعال شده و حالا تابع مربوط به اون رو اجرا کنه؟
آیا میشه با صفحات https هم این کار رو کرد؟؟
مرسی

milade
جمعه 06 دی 1387, 10:50 صبح
بیشتر توضیح بدید
این صفحه http می خوایم چه طوری بهش بدیم؟!

babalengderaz
جمعه 06 دی 1387, 13:41 عصر
آدرس صفحه رو بهش میدم و تو کامپوننت webbrowser اونو باز میکنم. اگه روشم اشتباهه بهم بگید!؟!؟!
مرسی

eAmin
جمعه 06 دی 1387, 13:57 عصر
آدرس صفحه رو بهش میدم و تو کامپوننت webbrowser اونو باز میکنم. اگه روشم اشتباهه بهم بگید!؟!؟!
مرسی
سلام.

منم خیلی دوست دارم این روش رو یاد بگیرم، البته تا یک جاهایی جستجو کردم و به این نتیجه رسیدم که باید برای اینکار از اینترفیس IAsyncResult استفاده کنیم و با استفاده از متد BeginInvoke اتابع مورد نظرمون رو اجرا کنیم، البته روش کار باهاش رو بلد نیستم...

در ضمن من برای اینکار از HttpWebRequest و ... استفاده می کنم.

babalengderaz
شنبه 07 دی 1387, 18:49 عصر
تا اونجا که من تحقیق کردم آقای راد گفته بودند از regular ex باید استفاده کرد اما توضیحات دیگه ای پیدا نکردم! جالب اینجاست که این سئوالو دفعه 3 هست میپرسم اما با یک شکل دیگه و هیچ کسی هم جواب نداد و هیچیک از اساتید صاحب نظر هم محکم نگفتند که این کار نشدنی است

babalengderaz
یک شنبه 08 دی 1387, 18:38 عصر
این دفه ام کسی نظر خاصی نداد

eAmin
دوشنبه 09 دی 1387, 20:17 عصر
تا اونجا که من تحقیق کردم آقای راد گفته بودند از regular ex باید استفاده کرد اما توضیحات دیگه ای پیدا نکردم! جالب اینجاست که این سئوالو دفعه 3 هست میپرسم اما با یک شکل دیگه و هیچ کسی هم جواب نداد و هیچیک از اساتید صاحب نظر هم محکم نگفتند که این کار نشدنی است
ببین من با این مشکل خاصی ندارم یعنی، شما می تونید با استفاده از regex که کاملترین هست و یا با استفاده از متدهای مختلف که از قبل براش نوشته شده اینکار رو انجام بدید مثل IndexOf و خیلی های دیگه که بحث ش خارج از موضوعه. شما به صورت یه استرینگ می تونید دریافتش کنید و با اون موارد گفته شده عمل جستجو رو انجام بدید.

ولی همونطور که از قبل هم گفتم مشکل من چیز دیگه است، من یه خرده با این delegate ها و ... مشکل دارم که با جستجو می شه حلش کرد. ( البته بخاطر مبتدی بودن من هست! )

mahdi_farhani
دوشنبه 09 دی 1387, 22:14 عصر
ببخشید من هنوز نفهمیدم شما میخواهن چی کار کنین ، میشه بیشتر توضیح بدید (البته با جزئیات)

babalengderaz
سه شنبه 10 دی 1387, 00:00 صبح
بله من یک سایت دارم که مال خودم هم نیست و بعد از ورود وارد صفحه ای میشم که حالا تمام مشکل از این جا شروع میشه تو اون صفحه یک دکمه تو gridview هست که اگه enable بشه من میتونم اون رو فشار بدم و کارمو انجام بدم حالا میخواهم ببینم میشه بدون اینکه همش من صفحه رو refresh کنم تا ببینم کی اون دکمه فعال میشه برنامه ای نوشت که خودش ببینه هر وقت دکمه فعال شد روال مربوط به اون دکمه رو اجرا کنه؟؟؟

مرسی

adonis
سه شنبه 10 دی 1387, 18:30 عصر
نمي توني از يك timer استفاده كني و خودكار مثلا هر 1 دقيقه يكبار اون گريد رو رفرش كني؟

babalengderaz
چهارشنبه 11 دی 1387, 19:55 عصر
مشکل اینجا نیست مشکل اینجا هستش که چطور تابع دکمه موجود در گرید رو اجرا کنیم؟؟؟

babalengderaz
پنج شنبه 12 دی 1387, 13:51 عصر
کسی از دوستان نظر دیگه ای ندارن؟

mahdi_farhani
پنج شنبه 12 دی 1387, 22:25 عصر
میتونی یک برنامه ویندوزی بنویسی که که هر چند ثانیه یکبار بره کل صفحه رو بخونه و اون کلید حتماً نامی برای خودش داره و اونو پیدا کنه و چک کند و اگر خاصیت Disable داشت به کارش ادامه بده ولی اگر این خاصیت را نداشت یک صفحه Browser برات باز کنه . از HttpWebResponse میتونی کمک بگیری.