PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ارتباط با بانک

vegeta
جمعه 06 دی 1387, 10:16 صبح
از دوستان اگر کسی راه حل این مشکل را میداند لطفا به طور کامل توضیح بدهد با تشکر.

milade
جمعه 06 دی 1387, 10:28 صبح
سلام دوست عزیز
دیشب برا خودم این مشکل پیش اومد که رفع شد ;)
این مشکل مال اینه که sql server اجازه لاگین به صورت ناشناس نمیده و باید یوزر داشته باشید .
لطفا کد اتصال رو بدید تا به کمک دوستان رفع بشه
پیروز باشید و پایدار

vegeta
جمعه 06 دی 1387, 12:05 عصر
کد اتصال را از کجا باید پیدا کنم؟

Ahoora_Mazda
جمعه 06 دی 1387, 12:11 عصر
آیا دیتابیس و بانک اطلاعاتی خود را به asp.net معرفی کرده اید ؟

milade
جمعه 06 دی 1387, 12:15 عصر
شما چه طور به بانک وصل میشید؟!
احتمالا داخل web.config هست
لطفا web.config و یه صفحه که داخلش این رو به کار بردید بزارید تا ببینم چی کردید
پیروز باشید و پایدار

vegeta
جمعه 06 دی 1387, 12:36 عصر
این هم فایل web.config

milade
جمعه 06 دی 1387, 12:50 عصر
:گریه::گریه::گریه:
دوست عزیز هر کی به شما گفت کد کانکشنت رو بده برو web.config رو باز کن و این رو بدش:

<connectionStrings>
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\product.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>
همون طور که گفتم شما دارید به صورت اتوماتیک(ناشناس)لاگین میکنید(User Instance=True) در نتیجه نمیزاره
خوب حالا شما این کد من رو بزارید جای کدتون و تست کنید شاید و شاید حل شد !

<connectionStrings>
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=(local);AttachDbFilename=|DataDirectory|\pr oduct.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>
پیروز باشید و پایدار

vegeta
جمعه 06 دی 1387, 13:31 عصر
دوست عزیز باز همون error را میده اگه میشه بگویید چگونه user را تعریف کنم تا از این حالت ناشناس درایم.با تشکر

mahdi_farhani
جمعه 06 دی 1387, 19:59 عصر
اول از همه Data Source را باید مشخص کنید . این Data Source مربوط به Instance SQL میشه .که میتونه هر چیزی باشه . مثلاً (local) یا همون . یا همون IP و یا همون نام سرور که در این حالت Instance به صورت پیش فرض است . ولی اگر Instance برای SQL تنظیم شده باشه باید نام Instance به وسیله \ به ادامه نام سرور اضافه بشه مثل

.\SQLEXPRESS (local)\SQLEXPRESS 127.0.0.1\SQLEXPRESS serverName\SQLEXPRESS
در مثال بالا نام instance تعیین شده SQLEXPRESS بود. حالا میتونه چیز دیگه باشه مثلا باشه Farhani هیچ استانداردی نداره ( البته اکثراً همینه)

AttachDbFilename ماله زمانی هست که شما میخواهی که از SQLEXPRESS خوده دات نت استفاده کنی که دیتابیستون باید حتماً در پوشه App_Data باشه

و در حالت کلی پیشنهاد میشه که از Username و pass استفاده کنید.
بعد از این همه . شما بفرمایید این پیغام در چه حالتی به شما نمایش داده میشه ( لوکال یا روی هاست) ؟

vegeta
جمعه 06 دی 1387, 20:03 عصر
بر روی هاست است و از sqlexpress خود دات نت هم استفاده میکنم.