PDA

View Full Version : مدیریت فایل CKFinder با ASP Postback سازگاری نداره ؟

farrokhpey.mahdi
جمعه 06 دی 1387, 18:17 عصر
CKFinder که همتون باهاش آشنا هستید ، ابزار مدیریت فایل رایگان و پلاگینی برای FCKEditor ...
با استفاده از این ابزار میشه یک دیالوگ انتخاب عکس ایجاد کرد که آدرس تصویر انتخابی رو برگردونه ، من با جاوا این کار رو کردم و مقداری که برگردوند رو داخل یک TextBox قرار دادم ، اما موقع PostBack محتویات TextBox خالی در نظر گرفته می شد و امکان استفاده از اون نبود ، آیا کد یا دستور خاصی باید نوشته بشه ؟

iman_ad
شنبه 07 دی 1387, 09:12 صبح
چرا از session استفاده نمی کنی

farrokhpey.mahdi
شنبه 07 دی 1387, 09:46 صبح
نحوه کار اینه :
یک ASP:Button روی فرم هست که تو رویداد OnClientClick اون نوشته شده که CKFinder اجرا بشه چون اون هم با جاوا اجرا میشه .
CKFinder که اجرا شذ رویدادی داره به اسم SelectCommand که برای اون تابعی نوشتم تا مقدار خروجی (نام و آدرس فایل انتخابی ) رو توی یک ASP:TextBox بریزه .
یک ASP:Button برای Submit هم هست ، اما بعد از زدنش متوجه شدم که اون ASP:TextBox رو خالی می بینه و متنی که داخلش هست رو نمی تونه بخونه !!!
حالا ؟!!!!

iman_ad
شنبه 07 دی 1387, 20:14 عصر
این ببین
26907 (http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=26907&stc=1&d=1230394383)

farrokhpey.mahdi
شنبه 03 اسفند 1387, 21:09 عصر
دوستان از لطف همتون ممنون
CKFinder به دلیل دمو بودن به کار نمیاد ، سوال من اینه ، می خوام filemanager مربوط به ckfinder رو فراخوانی کنم و از طریق اوون فایل انتخاب شده رو بگیرم و داخل یک textbox قرار بدم ، آیا کسی راهی می دونه ؟
من تا حدودی پیش رفتم ، یعنی پنجره انختخاب فایل رو فراخوانی کردم اما این که چطور مقدار بر می گردونه و چه مقداری بر می گردئونه ؟!!!!