PDA

View Full Version : گفتگو: اموزش گام به گام کمبو باکس

bbkyawho
جمعه 06 دی 1387, 18:25 عصر
سلام به همه دوستان خوبم
خیلی جستجو کردم و نتایج جستجو هم دیدم ولی نفهمیدم ، به همین خاطر عنوان اموزش گام به گام را انتخاب کردم . ببخشید اگر تکراری هست !!!!!!!!!!
چطوری موارد داخل کمبو باکس را به کمبو باکس دیگر محدود کنم ؟

ممنون از همه شما که خیلی چیزا اینجا یادگرفتم .

karmand
شنبه 07 دی 1387, 09:17 صبح
در ofter update کمبو اولrow source کمبو دوم را با شرط کمبو اول عوض کن
me.cmb2.rowsource=select tbl_a.bb where code_a=me.cmb1.code_a

شاپرک
شنبه 07 دی 1387, 13:46 عصر
این نمونه ها رو هم دیدید؟
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=93260&highlight=combo
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=19622&highlight=combo

مهدی قربانی
شنبه 07 دی 1387, 16:05 عصر
سلام
دوست عزیز از شما و خیلی از دوستان دیگه با توجه به مدت عضویتتون در این سایت انتظار میره که از نظر فنی ارتقاء و پیشرفت محسوسی در اکسس داشته باشید ، همونطور که اشاره کردید اینجا در بیشتر زمینه ها و موضوعات اکسس مطلب موجوده منتها به اشکال و فرمهای مختلف خوب دوست من این خودش می تونه تولید کننده ایده و در نهایت رسیدن شما به راه حل مورد نظرتون باشه فقط بنظرم برای تحقق نیاز به مقداری صرف وقت هست اینکه عادت بشه فقط هر زمان که به تگنایی برخوردیم بیایم سئوال کنیم اینطوری یقیناً نمی تونیم پیشرفت چندانی داشته باشیم ، بنده قسمت عمده تجربه خودم رو بواسطه همین صرف وقت و جستجو در راستای پیدا کردن پاسخ سئوالات موجود در همین بخش بدست آوردم یقیناً می تونم بگم که این فرآیند نقش مهمی در ارتقائم ایفا کرده و میکنه بنابراین از همه دوستان می خوام که به این امر مهم توجه کنن و برای خودشون برنامه ریزی کنن تا با استفاده از فرصتهای بدست اومده در این محیط ( مطالعه و تحقیق ) و بواسطه مشارکت در امر پاسخگویی ( سعی در یافتن پاسخ سئوالات کاربران ) ارتقاء کمی و کیفی خودشون رو رقم بزنن و فقط وابسته به راهنمایی سایرین نباشن و در این راستا بنا هست دیگه منبعد فرهنگ دادن پاسخهای آماده جای خودش رو به ارائه سرنخ پاسخها توسط پاسخ دهندهگان بده تا انشاءالله کاربران با اتکا به همت ، تلاش و زحمت خودشون بتونن به جواب برسن .
ضمناً مخاطب این نوشته کلیه عزیزان بخش اکسس هستن نه صرفاً ایجاد کننده تاپیک .

mahdif123
یک شنبه 08 دی 1387, 10:27 صبح
سلام
دوست عزیز از شما و خیلی از دوستان دیگه با توجه به مدت عضویتتون در این سایت انتظار میره که از نظر فنی ارتقاء و پیشرفت محسوسی در اکسس داشته باشید ، همونطور که اشاره کردید اینجا در بیشتر زمینه ها و موضوعات اکسس مطلب موجوده منتها به اشکال و فرمهای مختلف خوب دوست من این خودش می تونه تولید کننده ایده و در نهایت رسیدن شما به راه حل مورد نظرتون باشه فقط بنظرم برای تحقق نیاز به مقداری صرف وقت هست اینکه عادت بشه فقط هر زمان که به تگنایی برخوردیم بیایم سئوال کنیم اینطوری یقیناً نمی تونیم پیشرفت چندانی داشته باشیم ، بنده قسمت عمده تجربه خودم رو بواسطه همین صرف وقت و جستجو در راستای پیدا کردن پاسخ سئوالات موجود در همین بخش بدست آوردم یقیناً می تونم بگم که این فرآیند نقش مهمی در ارتقائم ایفا کرده و میکنه بنابراین از همه دوستان می خوام که به این امر مهم توجه کنن و برای خودشون برنامه ریزی کنن تا با استفاده از فرصتهای بدست اومده در این محیط ( مطالعه و تحقیق ) و بواسطه مشارکت در امر پاسخگویی ( سعی در یافتن پاسخ سئوالات کاربران ) ارتقاء کمی و کیفی خودشون رو رقم بزنن و فقط وابسته به راهنمایی سایرین نباشن و در این راستا بنا هست دیگه منبعد فرهنگ دادن پاسخهای آماده جای خودش رو به ارائه سرنخ پاسخها توسط پاسخ دهندهگان بده تا انشاءالله کاربران با اتکا به همت ، تلاش و زحمت خودشون بتونن به جواب برسن .
ضمناً مخاطب این نوشته کلیه عزیزان بخش اکسس هستن نه صرفاً ایجاد کننده تاپیک .

با سلام

دوست عزيز ببخشيد دخالت مي كنم .
اما به نظر شما خوب نيست تذكرات و مطالب مورد اشاره و مهمي كه گاها مطرح مي فرمائيد را در يك تايپيك مجزا و در قسمت اعلانات بيان فرمائيد تا همه دوستان از آن بهره مند گردند .

با تشكر - ببخشيد . اين نظر بنده حقير است .

مهدی قربانی
یک شنبه 08 دی 1387, 11:02 صبح
سلام
خوب البته این تذکرات و درخواستها عموماً حسب مورد پیش میاد ولی در صددم یک منشوری مرتبط با موضوعات مشابه و کلاً رویکردهای صحیح در بخش قرار بدم که در دسترس عموم کاربران عزیز باشه .

bbkyawho
سه شنبه 10 دی 1387, 19:42 عصر
من نتونستم چیزی یاد بگیرم چونکه :
اینقدر مطالب شبیه این کمبو باکس هست که قاطی کردم ، یعنی هرکس یه موضوع ساخته و ول کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهدی قربانی
سه شنبه 10 دی 1387, 22:09 عصر
سلام
دوست گرامي شما دقيقاً چه كاري مي خواين انجام بديد ؟