PDA

View Full Version : نرم افزار کافی نت (نظر دهید)

behzad_lover
یک شنبه 08 دی 1387, 16:23 عصر
با سلام.
دوستان عزیز من یک برنامه کافی نت نوشتم.
از دوستان خواهش می کنم که این برنامه رو دانلود کنید و اگر مشکلی داشت بهم بگین.

این برنامه از دو قسمت تشکیل شده:
1-کرک برنامه
2-خود برنامه

لطفا جهت اجرای هرچه بهتر برنامه ابتدا کرک رو باز کنید.
پوشه ی DATA رو کنار خود فایل قرار بدید.

دانلود برنامه (http://kak2s.persiangig.ir/PARDIS(XXXXX-XXXXX).zip)
از لطف شما ممنونم:بهزاد

r_oscar2007
یک شنبه 08 دی 1387, 17:02 عصر
برنامت ارور میده و اجرا نمیشه

behzad_lover
یک شنبه 08 دی 1387, 19:53 عصر
میشه بگین چه اروری میده؟؟؟

REZADG
دوشنبه 09 دی 1387, 22:36 عصر
با سلام
دوست عزیز مشکلش در دل با نام
3dvisbtn.dll
که رجیست نمیشه هست
در ضمن خیلی جالبه فقط یک اشکال داره اونم اینه که کاش وگتی مینیمایزش میکنیم بره کناره ساعت وایسه اونوگت یکه
در ضمن کد هاشو نمیدی استفاده کنیم

behzad_lover
سه شنبه 10 دی 1387, 17:59 عصر
شما راه حل این مشکل رو میدونید؟؟؟
من برای کلید های برنامه از یه نرم افزار استفاهده کردم که اسمش 3D Button Visual Editor Trial edition.
این DLL ای که شما می گین مطعلق به این نرم افزار هست.
به نظر شما من باید این نرم افزار رو هم همراه برنامه کافی نت روی کامپیوتر شخص مورد نظر باید نصب کنم یا راه بهتری وجود داره؟؟؟

behzad_lover
سه شنبه 10 دی 1387, 19:09 عصر
دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید!!

مهران رسا
سه شنبه 10 دی 1387, 19:15 عصر
دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید!!

سلام .
چه نیازی هست از چنین نرم افزاری استفاده کنید ؟
اونم نسخه Trial !!!

behzad_lover
سه شنبه 10 دی 1387, 19:21 عصر
شما یه active X دیگه پیشنهاد کنین تا من از اون استفاده کنم؟؟؟

REZADG
سه شنبه 10 دی 1387, 23:20 عصر
بابا رجیستش کنی کار میکنه

behzad_lover
سه شنبه 10 دی 1387, 23:52 عصر
آقا رضا راستش رو بخواین من اطلاعات کافی در باره ریجستری ندارم.
لطفا کمکم کنید.

Open-Source
چهارشنبه 11 دی 1387, 18:09 عصر
توی run تایپ کن regsvr32 اونوقت میفهمی چطوری باید یک کمپوننت رو رجیستر کنی..

masoud.t123
چهارشنبه 11 دی 1387, 21:10 عصر
برنامت ارور میده و اجرا نمیشه

masoud.t123
چهارشنبه 11 دی 1387, 21:11 عصر
برنامت ارور میده و اجرا نمیشه لطفا درست کنید.

behzad_lover
پنج شنبه 12 دی 1387, 11:26 صبح
دوستان لطفا کامل توضیح بدین.
من از کد زیر در run استفاده کردم.ولی باز در کامپیوتر های دیگر ارور 713 می ده . دوستان خواهش می کنم کمکم کنید. من برای این برنامه خیلی زحمت کشیدم تا به نتیجه رسیدم. حالا آخر کار کار نمی کنه.همون طور که گفتم این برنامه به طور کامل تو کامپیوتر خودم جواب میده و هیچ نقصی نداره.

davood59
پنج شنبه 12 دی 1387, 12:42 عصر
دوست عزیز، شاید با این 2 تا تاپیک مشکلت حل بشه. همراه با مثال و کد:

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=81212
و

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=607058

behzad_lover
پنج شنبه 12 دی 1387, 13:16 عصر
دوستان برنامه من توی سیستم های دیگه این ارور رو میده.

Run-time error '713'
class not registered
looking for object with CLSID :{59245250-7A2F-11D0-9482-00A0C91-110ED}

REZADG
پنج شنبه 12 دی 1387, 15:21 عصر
داداش ببین این فایل دل توی سیستم فرد مقابل رجیستری نمیشه به خواطر اون ارور میده شما این طوری میتونی اونارو رجیستری کنی که توی ران اون دستوری که دوستمون گفت رو بنویس بعد جلوش ادرس فایل رو بنویس یا توی نوت پد تایپ کن
copy Docking.ocx c:\windows\system\نام اکتیو ایکس

cd c:\windows\system
regsvr32.exe نام اکتیو ایکس

با پسوند bat ذخیره کن

behzad_lover
پنج شنبه 12 دی 1387, 15:40 عصر
من کار هایی که شما گفتین رو انجام دادم.
ببینین درسته؟؟؟
اگه درست نیست خودتون یک نمونه بنویسید.
اسم اکتیو ایکس 3dvisbtn.dll هست.
مرسی

REZADG
پنج شنبه 12 دی 1387, 17:31 عصر
دوست من بفرما

behzad_lover
پنج شنبه 12 دی 1387, 19:25 عصر
دوستان من با کمک آقا رضا و دیگر دوستان تونستم برنامه رو تکمیل کنم.
حالا شما لطف کنید و برنامه رو دانلود کنید و نتیجه کار رو به من هم بگید.
با تشکر
لطفا ابتدا روی فایل 3dvisbtn.dll.bat کلیک کنید.سپس روی CRACK و سپس روی برنامه اصلی(PARDIS)

behzad_lover
جمعه 13 دی 1387, 18:03 عصر
دوستان لطفا کمک کنید ببنید این برنامه به خوبی کار می کنه یا نه.
اگر کار نکر خواهش می کنم اررور یا پیغامی که میده چیه؟؟؟
خواهش می کنم سریع تر!!!

r_oscar2007
جمعه 13 دی 1387, 19:39 عصر
بازم یرنامت ارور میده

behzad_lover
جمعه 13 دی 1387, 19:47 عصر
چه ارروری؟؟؟

REZADG
شنبه 14 دی 1387, 00:43 صبح
بابا دیگه چه ارورری آخه

behzad_lover
شنبه 14 دی 1387, 10:38 صبح
سلام رضا جان من امتحان کردم.تو سیستمی که تو اون visual basic نصب نشده برنامه اروور زیر رو میده ولی وقتی visual رو نصب کنی اررور نمیده. شما فکر می کنین مشکل از کجاست؟؟؟

Run-time error '713'
class not registered

xxxxx_xxxxx
شنبه 14 دی 1387, 16:07 عصر
1- دوست عزيز شما كه زحمت كشيديد همه فايل هاي مورد نياز رو از طريق برنامه كرك تو سيستم كپي كرديد
ديگه احتياجي نيست كه دوباره فايل 3dvisbtn.dll رو با فايل bat ي كه ساختيد كپي كنيد.
تو فايل bat تنها بنويسيد:

regsvr32 3dvisbtn.dll

همين و فقط همين.
به خاطر همين اشكال كوچولو 25 تا پست زديد. تازه هنوز سراغ برنامه نرفتيد.

2- تازه باز هم ميشه راحت ترش كرد. اين كه آخر برنامه كرك با دستور shell خودتون فايل bat رو اجرا كنيد تا كاربر احتياجي به اين كار نداشته باشه.

3- اول كه ديدم نوشتيد كرك رو اجرا كنيد با خودم گفتم "خودتون برنامه نوشتيد خودتون هم كركشو نوشتيد!!!"
نام "كرك" همچين مناسب نيست گرچه مي دونم كه آخرش قراره setup درست كنيد.

4- تو فولدر DATA يك سري فايل هست كه اونها رو به مقصد كپي مي كنيد. نيازي به كپي كردن فايل هاي oca نيست.

5- چرا ساير dll ها رو رجيستر نكرديد؟ مثل shamsi.dll ؟!!

تو پست بعدي نكاتي در مورد خود برنامه اصلي كه نوشتيد مي خونيد:

.:KeihanCPU:.
شنبه 14 دی 1387, 16:26 عصر
چرا خودتونو اذیت میکنید.
به جای اینکه این همه وقت خودتون و دوستان رو بگیرید از یه کمپوننت دیگه استفاده کنید.جستجو کنید

xxxxx_xxxxx
شنبه 14 دی 1387, 16:52 عصر
1- برنامه از نظر گرافيكي خيلي عالي و كاربرپسند هست. ولي بهتر نيست به گونه اي باشه كه بشه توسط Administrator تعداد سيستم هارو افزايش داد؟

2- تو فرم كاربر جديد - بهتر نيست ليست سيستم هاي آزاد رو غير فعال كنيد.(Enabled=False) كاربر فكر مي كنه بايد از اونجا هم سيستم رو انتخاب كنه در حالي كه فقط جنبه نمايشي داره.

3- تو فرم كاربر جديد - در هر بار Load شدن فرم گويا آيتم هاي هردو ليست باكس دو برابر ميشه. اگه اينجا چك كرديد كه سيستم هاي آزاد و مشغول به ليست مربوط به خودشون اضافه بشن قبلش بايد هر دو ليست رو Clear كنيد تا اين مشكل به وجود نياد.

4- تو فرم كاربر جديد - نيازي به ليست سيستم هاي آزاد نيست. شما كه از كمبو استفاده كرديد. پس همون اتفاق هايي كه براي ليست سيستم هاي آزاد مي افته رو براي كمبو انجام بديد. يعني اگه سيستمي مشغول هست ديگه تو كمبو نمايش داده نشه.

5- تو فرم اصلي - نيازي به دو دكمه "شروع" و "توقف" نيست چون در هر لحظه تنها يك حالت امكان داره وجود داشته باشه. پس يك دكمه استفاده كنيد اگه گذر زمان فعال بود caption دكه باشه "توقف" و اگر ايستاده بود باشه "شروع".

6- تو فرم كاربر جديد - شي كمبو يه خاصيت داره به نام style اون ويژگي رو به حالت 2- dropdownlist انتخاب كنيد تا كاربر نتونه متن داخل اون رو تغيير بده چون نيازي به تغيير متن كمبو نيست.

7- تو فيشي كه براي كاربر چاپ مي كنيد بهتره دو فيلد "تاريخ" و "ساعت ورود" هم لحاظ كنيد. معمولا اينطوريه.

8- پيغام خروج از برنامه رو بهتره براي زماني استفاده كنيد كه سيستمي در حال استفاده است و كاربر اقدام به خارج شدن از برنامه مي كنه. شما با يه پيغام كاربر رو از اين موضوع آگاه مي كنيد و ازش مي خوايد كه اول پولشو بگيره بعد بره خونشون:چشمک:

9- به نظر مياد هنگام خروج از برنامه، برنامه به طور عادي خارج نميشه و همچنان تو ليست Task Manager باقي مي مونه. احتمالاً در جايي از برنامه از دستور Formx.Hide استفاده كرديد. هرگز از اين دستور استفاده نكنيد. براي بستن فرم ها از Unload Fromx استفاده كنيد.

10- از اجراي مجدد برنامه جلوگيري كنيد. (دو اجرا همزمان)

11- اي بابا. يه پسورد گذاشتيم . حالا هم كه وارد نميشه. پسوردي كه گذاشتم a بود. حالا هرچي a مي زنم وارد نميشه. پس اينم شد يكي ديگه

12- تو فرم وارد كردن پسورد بهتره برنامه با دريافت دكمه Enter مانند وارد آمدن فشار حاصل از انگشت اشاره روي دكمه سمت چپ موس كه به دكمه "تاييد" اشاره مي كند عمل كنه. مگه نه؟:چشمک::متفکر:

13- تو هر بار خارج شدن از برنامه چه كاري انجام ميشه كه اينقدر طولش ميده سيستم عامل كه shutdown نمي كنيم. چه خبره؟

14- شايد بگي ديگه داري گير بي خود ميدي ولي اينطور نيست. بهتره پست بعدي رو هم يه نگاه بندازي.
.
.
.
n

xxxxx_xxxxx
شنبه 14 دی 1387, 17:12 عصر
15- ظاهراً تنظيمات برنامه تو رجيستري ذخيره ميشه. از جمله تنظيمات مربوط به كلمه عبور. پيشنهاد مي كنم از اون مسيري كه استفاده كرديد استفاده نكنيد چون خيلي تابلوه. حداقل براي VB كارها. من با پاك كردن تنظيمات از رجيستري بدون كلمه عبور وارد برنامه شدم. عذر مي خوام:چشمک:

16- شما اين برنامه رو در واقع به جهت خطاگيري تو اين سايت قرار داديد درسته؟ پس بهتره هرچي on error تو برنامه استفاده كرديد برداريد تا خطاها نمايان بشن. در غير اين صورت ممكنه تو محاسباتتون با مشكل مواجه بشيد و متوجه اون نشيد.

17- براي راحت بودن كاربر خيلي كارها ميشه انجام داد. مثل حذف كردن فرم "كاربر جديد". در اين صورت admin مي تونه با كليك كردن رو هركدوم از مانيتورها اون سيستم رو فعال و يا غير فعال كنه.

18- به tray رفتن برنامه هم ايده خوبي بود كه يكي از دوستان گفتند.

خب ديگه بسه.
هدفم از اين كه اشكالات برنامه رو گفتم اين بود كه حيفم امد برنامه اي با اين گرافيك رو بي خيالش شم. معلومه روش زياد كار كرديد.
بهتره بعد از اصلاح خطا ها كمي هم به امنيتش فكر كنيد.

موفق باشيد/

behzad_lover
شنبه 14 دی 1387, 20:42 عصر
دوست عزیز خیلی ممنون.
هدف من از ایجاد این تاپیک عیب یابی بود.
من به فردی مثل شما نیاز داشتم تا برای اولین کارم من رو راهنمایی کنه و تمام مشکلاتم رو موبه مو بهم بگه.البته از دیگر دوستان هم که وقت خود رو در این تاپیک گذاستند و من رو یاری کردنند خیلی متشکر هستم.انشا الله روزی برسه که بتونم جبران کنم.
من فرمایشاتی رو که شما به اون ها اشاره کردین رسیدگی میکنم و امیدوارم که کار خوبی از آب در بیاد.
حتما نتیجه ی کار به شما می گم.

با تشکر فراوان : بهزاد

REZADG
شنبه 14 دی 1387, 22:09 عصر
نه دوستان فکر کنم اقا بهزاد ما یکه کمپونیت رو یادشون رفته از دیتا ریپورت استفاده کردی اهمالا اونه

xxxxx_xxxxx
شنبه 14 دی 1387, 22:16 عصر
نه دوستان فکر کنم اقا بهزاد ما یکه کمپونیت رو یادشون رفته از دیتا ریپورت استفاده کردی اهمالا اونه

يعني چي؟ يه كامپوننت براي چي؟ چه خطايي داره؟

REZADG
شنبه 14 دی 1387, 22:23 عصر
میدونید فکر کنم دیده با شید یه پوشه ای در پروقرم فایل وجود داره به نام
Common Files\DESIGNER
که در اون اکتیو های دیتا بیس وجود داره اقا بهزادم اونارو فراموش کرده
من هم این مشکل رو توی دفتر چه تلفنم دارم دارم روش تحقیق میکنم

xxxxx_xxxxx
شنبه 14 دی 1387, 22:28 عصر
اما برنامه كاملا اجرا ميشه. مشكلي براي اجرا نداره.
براي جمع كردن فايل هاي موردنياز برنامه هم بايد آخر سر setup درست كنند.

REZADG
شنبه 14 دی 1387, 22:31 عصر
اخه این اروری که میده مربوط به دیتا بیس هست که رو ویندوز هایی که وی بی نداره برنامه اجرا نمیشه شما وی بی دارین که اجرا شوده

behzad_lover
یک شنبه 15 دی 1387, 12:48 عصر
سلام دوستان.
آقای xxxxx-xxxxx من بعضی از کارهایی رو که شما گفته بودین رو انجام دادم
(اون هایی که به رنگ سبز هستند انجام داده شده اند)
-----------------------------------------------------------

1- دوست عزيز شما كه زحمت كشيديد همه فايل هاي موردنياز رو از طريق برنامه كرك تو سيستم كپي كرديد
ديگه احتياجي نيست كه دوبارهفايل 3dvisbtn.dll رو با فايل bat ي كه ساختيد كپي كنيد.
تو فايل bat تنهابنويسيد:
کد:
regsvr32 3dvisbtn.dll

همينو فقط همين.
به خاطر همين اشكال كوچولو 25 تا پست زديد. تازه هنوز سراغ برنامهنرفتيد.

2- تازه باز هم ميشه راحت ترش كرد. اين كه آخر برنامه كرك با دستور shell خودتون فايل bat رو اجرا كنيد تا كاربر احتياجي به اين كار نداشتهباشه.

3- اول كه ديدم نوشتيد كرك رو اجرا كنيد با خودم گفتم "خودتون برنامهنوشتيد خودتون هم كركشو نوشتيد!!!"
نام "كرك" همچين مناسب نيست گرچه مي دونم كهآخرش قراره setup درست كنيد.

4- تو فولدر DATA يك سري فايل هست كه اونها روبه مقصد كپي مي كنيد. نيازي به كپي كردن فايل هاي oca نيست.

5- چرا ساير dll ها رو رجيستر نكرديد؟ مثل shamsi.dll ؟!!

تو پست بعدي نكاتي در مورد خودبرنامه اصلي كه نوشتيد مي خونيد:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-برنامه از نظر گرافيكي خيلي عالي و كاربرپسند هست. ولي بهتر نيست به گونه اي باشه كه بشه توسط Administrator تعداد سيستم هارو افزايشداد؟

2- تو فرم كاربر جديد - بهتر نيست ليست سيستم هاي آزاد رو غير فعالكنيد.(Enabled=False) كاربر فكر مي كنه بايد از اونجا هم سيستم رو انتخاب كنه درحالي كه فقط جنبه نمايشي داره.

3- تو فرم كاربر جديد - در هر بار Load شدنفرم گويا آيتم هاي هردو ليست باكس دو برابر ميشه. اگه اينجا چك كرديد كه سيستم هايآزاد و مشغول به ليست مربوط به خودشون اضافه بشن قبلش بايد هر دو ليست رو Clear كنيد تا اين مشكل به وجود نياد.

4- تو فرم كاربر جديد - نيازي به ليست سيستمهاي آزاد نيست. شما كه از كمبو استفاده كرديد. پس همون اتفاق هايي كه براي ليستسيستم هاي آزاد مي افته رو براي كمبو انجام بديد. يعني اگه سيستمي مشغول هست ديگهتو كمبو نمايش داده نشه.

5- تو فرم اصلي - نيازي به دو دكمه "شروع" و "توقف" نيست چون در هر لحظه تنها يك حالت امكان داره وجود داشته باشه. پس يك دكمه استفادهكنيد اگه گذر زمان فعال بود caption دكه باشه "توقف" و اگر ايستاده بود باشه "شروع".

6- تو فرم كاربر جديد - شي كمبو يه خاصيت داره به نام style اونويژگي رو به حالت 2- dropdownlist انتخاب كنيد تا كاربر نتونه متن داخل اون روتغيير بده چون نيازي به تغيير متن كمبو نيست.

7- تو فيشي كه براي كاربر چاپمي كنيد بهتره دو فيلد "تاريخ" و "ساعت ورود" هم لحاظ كنيد. معمولااينطوريه.

8- پيغام خروج از برنامه رو بهتره براي زماني استفاده كنيد كهسيستمي در حال استفاده است و كاربر اقدام به خارج شدن از برنامه مي كنه. شما با يهپيغام كاربر رو از اين موضوع آگاه مي كنيد و ازش مي خوايد كه اول پولشو بگيره بعدبره خونشون

9- به نظر مياد هنگام خروج از برنامه، برنامه به طور عادي خارجنميشه و همچنان تو ليست Task Manager باقي مي مونه. احتمالاً در جايي از برنامه ازدستور Formx.Hide استفاده كرديد. هرگز از اين دستور استفاده نكنيد. براي بستن فرمها از Unload Fromx استفاده كنيد.

10- از اجراي مجدد برنامه جلوگيري كنيد. (دو اجرا همزمان)

11- اي بابا. يه پسورد گذاشتيم . حالا هم كه وارد نميشه. پسوردي كه گذاشتم a بود. حالا هرچي a مي زنم وارد نميشه. پس اينم شد يكيديگه

12- تو فرم وارد كردن پسورد بهتره برنامه با دريافت دكمه Enter مانندوارد آمدن فشار حاصل از انگشت اشاره روي دكمه سمت چپ موس كه به دكمه "تاييد" اشارهمي كند عمل كنه. مگه نه؟

13- تو هر بار خارج شدن از برنامه چه كاري انجام ميشه كه اينقدرطولش ميده سيستم عامل كه shutdown نمي كنيم. چه خبره؟

14- شايد بگي ديگهداري گير بي خود ميدي ولي اينطور نيست. بهتره پست بعدي رو هم يه نگاهبندازي.
15- ظاهراً تنظيمات برنامه تو رجيستري ذخيره ميشه. ازجمله تنظيمات مربوط به كلمه عبور. پيشنهاد مي كنم از اون مسيري كه استفاده كرديداستفاده نكنيد چون خيلي تابلوه. حداقل براي VB كارها. من با پاك كردن تنظيمات ازرجيستري بدون كلمه عبور وارد برنامه شدم. عذر مي خوام

16- شما اين برنامه رو در واقع به جهت خطاگيري تو اين سايت قرارداديد درسته؟ پس بهتره هرچي on error تو برنامه استفاده كرديد برداريد تا خطاهانمايان بشن. در غير اين صورت ممكنه تو محاسباتتون با مشكل مواجه بشيد و متوجه اوننشيد.

17- براي راحت بودن كاربر خيلي كارها ميشه انجام داد. مثل حذف كردنفرم "كاربر جديد". در اين صورت admin مي تونه با كليك كردن رو هركدوم از مانيتورهااون سيستم رو فعال و يا غير فعال كنه.

18- به tray رفتن برنامه هم ايده خوبيبود كه يكي از دوستان گفتند.

-----------------------------------------------------------

(((((( دانلود برنامه (http://kak2s.persiangig.ir/PARDIS(XXXXX-XXXXX).zip)))))))

فقط چند تا سوال داشتم؟؟
1-من برنامه installer ندارم و گشتم و فایلی که حجم کمی داشته باشه پیدا نکردم.لطفا در این مورد من رو راهنمایی کنید که میتونم خودم یکی بسازم یانه یا اینکه جایگزینی برای InstallShield وجود داره که حجمش کم باشه؟؟؟
2-شما گفتین که نیازی به کپی کردن فایل های oca نیست.این حرف بر فایل ها dep و... نیز دلالت می کنه؟؟؟

برنامه رو امتحان کنید و نتیجه کار رو به من هم بگین.
امیدوارم که کار کنه.
درضمن آقا رضا من از دیتا ریپورت استفاده نکردم. فرم پرینت با استفاده از print me پرینت میگیره.
از تمام کسانی که من رو راهنمایی کردند تشکر می کنم.واقعا نمی دونم چطور تشکر کنم.

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 15 دی 1387, 18:39 عصر
من برنامه installer ندارم و گشتم و فایلی که حجم کمی داشته باشه پیدا نکردم.لطفا در این مورد من رو راهنمایی کنید که میتونم خودم یکی بسازم یانه یا اینکه جایگزینی برای InstallShield وجود داره که حجمش کم باشه؟؟؟

از نرم افزاري كه در اين تاپيك معرفي شده مي تونيد استفاده كنيد، حجمش زير 9 M هست
آموزش ساخت ستاپ كامل و بدون دردسر (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=107573&highlight=wise)

در مورد فايل هاي dep چيزي نمي دونم !

تو فايل bat جديدي كه ساختيد نيازي به رجيستر كردن ocx ها نيست. تنها dll ها هستند كه بايد قبل از استفاده رجيستر بشن.
درضمن اگر تعداد زيادي dll را مي خواين رجيستر كنيد بهتره از سوئيچ s/ استفاده كنيد (Silence) در اين صورت بعد از هر dllي كه رجيستر ميشه ديگه پيغامي دريافت نمي كنيد.
محتويات فايل bat رو به اين صورت در بياريد:

regsvr32 3dvisbtn.dll /s
regsvr32 Shamsi.dll /s

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 15 دی 1387, 19:13 عصر
خيلي خيلي بهتر شد:تشویق::تشویق::تشویق:

به تصوير زير نگاه كنيد:
هر دو سيستم در حال استفاده هستند درحالي كه يكي برچسب "آزاد" و ديگري "مشغول" دارند.
شما كنترل برچسب هارو فقط تو فرم "كاربر جديد" انجام داديد. تو فرم اصلي براي دكمه شروع و توقف هم مي بايست برچسب هاي تصاوير رو كنترل كنيد.

خاصيت showInTaskbar در فرم اصلي رو True قرار بديد. اينطوري كه الان هست Admin بايد همه پنجره هاشو به حالت minimize دربياره تا به برنامه برسه.

همونطور كه قبلا گفتم هميشه به راحتي كاربر فكر كنيد. وقتي به فرم كاربر جديد وارد ميشيم به طور پيش فرض اولين سيستم آزادي كه تو كمبو هست به عنوان text كمبو باشه نه تو زيرليستش.
براي اين كار تو load فرم Listindex كمبو رو 0 قرار بديد.

موفق باشيد/

behzad_lover
یک شنبه 15 دی 1387, 22:21 عصر
دوست عزیز دستتون درد نکنه.شما برای من بیشتر یک استاد بودین.
من طبق فرمایشات شما عمل کردم و پروژه به این صورت در آمد:

1-به تصوير زير نگاه كنيد:
هر دو سيستم در حال استفاده هستند درحالي كه يكي برچسب "آزاد" و ديگري "مشغول" دارند.
شما كنترل برچسب هارو فقط تو فرم "كاربر جديد" انجام داديد. تو فرم اصلي براي دكمه شروع و توقف هم مي بايست برچسب هاي تصاوير رو كنترل كنيد.

2-خاصيت showInTaskbar در فرم اصلي رو True قرار بديد. اينطوري كه الان هست Admin بايد همه پنجره هاشو به حالت minimize دربياره تا به برنامه برسه.

3-همونطور كه قبلا گفتم هميشه به راحتي كاربر فكر كنيد. وقتي به فرم كاربر جديد وارد ميشيم به طور پيش فرض اولين سيستم آزادي كه تو كمبو هست به عنوان text كمبو باشه نه تو زيرليستش.
براي اين كار تو load فرم Listindex كمبو رو 0 قرار بديد.

(((((( دانلود برنامه (http://kak2s.persiangig.ir/PARDIS(XXXXX-XXXXX).zip)))))))

فقط چندتا سوال دیگه هم داشتم.
1-مشکل اصلی برنامه هنوز باقی مونده.چنانچه که گفتم برنامه در سیستم هایی که در آن ها ویژوال بیسیک نشده ارور زیر رو میده:

Run-time error '713'
class not registered
2-من می خواستم بدونم چطور می شه وقتی که دو فرم همزمان باز هستند فرم دومی در اولویت قرار بگیره و مانع تغییرات در فرم اول بشه.
برای مثال شما فرم کاربر جدید و فرم اصلی رو در نظر بگیرید.
من می خوام اگر وضعیت فرم کاربر جدید هم show بود وقتی روی فرم اصلی کلیک میشه سیستم اجازه تغییرات نده.مثل پنجره common dialog که اگر روی فرم کلیک بشه صدای beep می یاد.

من شما رو خیلی اذیت کردم.امیدوارم روزی برسه که بتونم جبران کنم.

REZADG
یک شنبه 15 دی 1387, 22:31 عصر
یه ستاپ ساز دیگه هم هست یادم نیست فکر کنم 4 مگا بود
اسمش Smart Install Maker هست جستجو کن پیدامیکنی همین سایت تاپیک زدم
در ضمن اگه میخواستی که اشکالات برنامه ات رو پیداکنی بهتر بود کد هاشو میزاشتی

REZADG
یک شنبه 15 دی 1387, 22:34 عصر
در باره ی اون ارور گفتم مربوت به یه اکتیوش هست که هنوز پیداش نکردم اگه پیداش کردم حتما به شما خبر میدم

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 15 دی 1387, 22:35 عصر
جواب سوال يك رو كه نمي دونم. اين خطا زماني كه شما در آخر setup رو تهيه كنيد احتمالا برطرف ميشه.

براي دومين سوال هم شما مي بايست در رويداد load فرم دومتان فرم اول را غير فعال كنيد (From1.Enabled=False) و باز زماني كه فرم دوم بسته ميشه فرم اول فعال بشه (Form1.Enabled=True)

خواهش مي كنم دوست عزيز/ ما براي همين اينجا هستيم . من هم سوال زياد دارم كه دوستاني مثل شما زحمت پاسخ دادن به اونها رو مي كشند.

behzad_lover
یک شنبه 15 دی 1387, 23:36 عصر
یه ستاپ ساز دیگه هم هست یادم نیست فکر کنم 4 مگا بود
اسمش Smart Install Maker هست جستجو کن پیدامیکنی همین سایت تاپیک زدم

آقا رضا دستت درد نکه اینی که آقای xxxxx-xxxxx پیشنهاد کردند رو دانلود کردم.بنظر من این بهتر. یکی از بهترین مزایاش اینه که راهنمای فارسی فایل هم وجود داره و این کار رو راحت تر میکنه.

در ضمن اگه میخواستی که اشکالات برنامه ات رو پیداکنی بهتر بود کد هاشو میزاشتی
حجم فایل اصلی با فایل کمکی (به قول خودم کرک) خیلی زیاده دوروبر 9 مگ.اگه مشکلی نداره بگین تا بذارم.

در باره ی اون ارور گفتم مربوت به یه اکتیوش هست که هنوز پیداش نکردم اگه پیداش کردم حتما به شما خبر میدم
منتظر نتیجه ی کار می مونم.

خواهش مي كنم دوست عزيز/ ما براي همين اينجا هستيم . من هم سوال زياد دارم كه دوستاني مثل شما زحمت پاسخ دادن به اونها رو مي كشند.
ازتون ممنونم. درسته که من در حدی نیستم که به سوالات شما پاسخ بدم، ولی سعی می کنم مثل شما باعث بشم کار کسی راه بیفته

behzad_lover
دوشنبه 16 دی 1387, 14:07 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من بالاخره همراه با کمک فراوان دوستان (:قلب:XXXXX-XXXXX و :قلب:REZADG) تونستم برنامه کافی نت رو تکمیل کنم. برنامه تو دو تا سیستم دیگه تست شده و بدون نقسی کار کرده.:لبخند::لبخند:
تنها کاری که انجام دادم این بود که توسط نرم افزاری که جناب xxxxx-xxxxx پیشنهاد کردند یک setup درست کردم و این نرم افزار تمامی فایل هایی که برنامه ی من کم و کسر داشت رو دانلود کرد.اسمش هم هست :Wise Installation:متعجب:
آقا رضا به شما هم توصیه می کنم که امتحان کنید.
حتما نتیجه کار رو تا فردا به شما هم می گم.فقط دعا کنید که کار کنه.:افسرده:

فقط چنتا سوال دیگه داشتم و بس:
1-من این برنامه رو حد اقل و حداکثر چند می تونستم بفروشتم.
2-آیا می شه مثل گیم نت ها admin بتونه کنترل کامپیوتر ها رو به دستش بگیره؟ و چه ابزاری لازم داره (مثل مدم و ...).صرفا از روی کنجکاوی پرسیدم.
من بعد یکی دو ساعت می رم تا این برنامه رو روی سیستم طرف ذخیره کنم.

فعلا با اجازه!!!!:لبخندساده:

مهران رسا
دوشنبه 16 دی 1387, 19:21 عصر
2-آیا می شه مثل گیم نت ها admin بتونه کنترل کامپیوتر ها رو به دستش بگیره؟ و چه ابزاری لازم داره (مثل مدم و ...).صرفا از روی کنجکاوی پرسیدم.
من بعد یکی دو ساعت می رم تا این برنامه رو روی سیستم طرف ذخیره کنم.

قبل از پاسخ دادن به سوالتون ! مرجع شما واسه یادگیری برنامه نویسی تحت شبکه چی بوده ؟

behzad_lover
دوشنبه 16 دی 1387, 21:49 عصر
دوست عزیز من هیچ مرجعی ندارم.
من فقط می خواستم بپرسم که در ویژوال بیسیک امان پذیره یا نه. و توضیح مختصری در رابطه با این کار که چه ابزاری لازمه و ....

مهران رسا
چهارشنبه 18 دی 1387, 00:35 صبح
دوست عزیز من هیچ مرجعی ندارم.
من فقط می خواستم بپرسم که در ویژوال بیسیک امان پذیره یا نه. و توضیح مختصری در رابطه با این کار که چه ابزاری لازمه و ....

کامپیوتر ها رو به دستش بگیره؟ و چه ابزاری لازم داره

در این برنامه ای که نوشتید از چه ابزاری استفاده کردید ؟

hamid20live
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 20:38 عصر
با تشکر ، تماس می گیرم.
از راهنماییهایتان ممنونم.

aryasoft2872
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 13:03 عصر
دوست عزیزشما که زحمت نبش قبر رو کشیدی حالا اگه صاحب تاپیک لینک دانلود رو هم گذاشت خوب می شد.(لینک های قبلی رو 0 کیلوبایت نشون میده)

night_secret
جمعه 15 مرداد 1389, 11:08 صبح
سلام عزیزم اصلا راهو اشتباهی رفتی!!!:متعجب:

behzad_lover
دوشنبه 18 مرداد 1389, 23:48 عصر
دوست عزیزشما که زحمت نبش قبر رو کشیدی حالا اگه صاحب تاپیک لینک دانلود رو هم گذاشت خوب می شد.(لینک های قبلی رو 0 کیلوبایت نشون میده)

سلام. تو پ خ به یکی از اعضا هم گفتم که برنامه رو تو یکی از دی وی دی ها گزاشته بودم که الان نمی دونم DVD کجاست. یه نگاهی می ندازم اگه پیدا شد. چشم حتما براتون آپلودش می کنم.

سلام عزیزم اصلا راهو اشتباهی رفتی!!!:متعجب:

و اما یکی پیدا نشد به ما بگه چه کار باید انجام بدم تا شبکه بشه.(برا شروع می خوام بدونم چیا لازمه؟؟؟(مودم و کابل کراس تهیه کردم.) ولی نمی دونم چرا تو سیستم کلاینت قسمت LAN or High speed internet وجود نداره؟؟؟:عصبانی++:اگه یکی از اساتید بتونن راهنمایم کنن خیلی متشکر می شم... درضمن اگه دوستان لطف کنن و لینک یا سورس یه چنتا برنامه شبکه (سرور و کلاینت) رو بهم بدن واقعا کمکم کردن(هر چه کامل تر ،بهتر)...:بوس:

ALIMAHDE54
سه شنبه 19 مرداد 1389, 08:45 صبح
سلام دوست عزیز آقا بهروز
این لینک های که در این تایپیک زدین و تایپ کهای قبل برای دانلود هیچ کدام کار نمیکنند
اگه زحمتی نیست اونا رو اطلاح کنید
ممنون