PDA

View Full Version : سوال: بانک سامان

bigboy_200928
دوشنبه 09 دی 1387, 02:05 صبح
سلام دوستان یک سری سوال راجبه وصل شدن و قابلیت اضافه کردن پرداخت با بانک سامان به سایت رو داشتم !

اینو میدونم که اول باید با بانک قرار داد بسته بشه ! و اینکه بانک یک یک اسکریپت با یوزر پسورد به طرف قرارداد میده !

من اسکریپت و اون فایل DOC که بانک میده به طرف قرارداد رو از نت دانلود کردم و یک سری سوالات در نحوه کار واسم پیش اومد !

من بر روی سایت این اسکرپت رو آپلود کردم و دیتابیس + جداول هم ایجاد کردم و در صفحه اصلی مبلغ قابل پرداخت + نام و نام خانوادگی + اسم محصول رو از کاربر میپرسه و پرداخت رو میزنه ، خریدار به یک صفحه در بانک سامان هدایت میشه که در اون صفحه برای من که قرار داد نبستم میگه فروشنده به بانک شناخته شده نیست ! ( بله درسته )

ولی وقتی به بعضی از فروشگاها که این امکانو داشتن نگاه کردم وقتی به این صفحه منتقل میشدن اون پایین اسم فروشکاه + مبلغ قابل پرداخت توسط خریدار رو نمایش میداد که خریدار اطلاعات کارت رو وارد میکنه و ....

حالا ما فرض میکنیم که با بانک قرار داد بستیم و میخوایم این سیستمو رو سایت فعال کنیم ! چطوری تو اون صفحه که میگه فروشنده به بانک شناخته شده نیست این امکان رو بدیم که بشناسه ( یعنی از چه طریقی این کار اینجام میشه )

در ضمن ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که کلاً چطوری این کار انجام میشه ( یعنی در زمان رفت و برگشت چه فیلدهایی تو دتابیس ما ذخیره میشه و و و و .......

ممنون مشیم به زبان ساده توضیح دهید ، چون از خوندن فایل خود بانک چیزی متوجه نشدم
ممنون دوستان
در ضمن جستجو هم کردم ، اما جواب کامل پیدا نکردم

yaqubian
دوشنبه 09 دی 1387, 09:27 صبح
دوست عزیز
یه جستجو داخل تالار بفرمایید قبلا بارها و بارها در این زمینه بحث شده!
موفق باشید

terrorhell
سه شنبه 10 دی 1387, 01:46 صبح
لینک بزارید

bigboy_200928
سه شنبه 10 دی 1387, 01:48 صبح
جناب یعقوبیان جستجو کردم و چیزی که کامل باشه پیدا نکردم

من مقداری با PHP آشنایی دارم اما روش اتصال و ... رو تو سایت ندیدم اگه شما دیدی لینک بزار لطفاً
من که بانک سامان تو سایت جستجو کردم چیزی که روند و روش کار رو توضیح داده باشه پیدا نکردم

[در ضمن جستجو هم کردم ، اما جواب کامل پیدا نکردم]

saidshp
سه شنبه 10 دی 1387, 03:27 صبح
اینجا هم یه نگاه بندازید (http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=88631)