PDA

View Full Version : اینترنت نامحدود

amin panahi
پنج شنبه 09 مرداد 1382, 22:51 عصر
سلام بچه ها
این روش رو برای قفل کردن تایمر isp را من در یک مجله خواندم که البته نمی دونم عمل کنه یا نه . ( چون فعلا خونه نیستم ) شما هم امتحان کنین اگه کسی طرز کارش رو می دونه این جا بنویسه بقیه هم یاد بگیرن .
ابتدا فایل system.ini را باز کنید و در آن به دنبال [enh386] بگردید و پس از خط مزبور به ترتیب جملات زیر را تایپ کنید :
com0@00 irq0000@buffer=1024
number=(3,1,4,1,5,9) a@
letter=("this","is","a","test") a
("word,$anther-word)=("one","two")$
woafont=dosapp.fon
حالا خوش بگذره :lol: :lol: (البته اگه کار کنه)
:x اه این انگلیسی نوشتن منو کشت چرا خوب پشتیبانی نمی شه؟ . آقا جون a های آخر بعضی سطر ها رو نمی خواد تایپ کنید . بین $ و @ و بقیه جمله هم یه فاصله بگذارید .

houshmand
جمعه 10 مرداد 1382, 01:08 صبح
نوشته هات رو بین دوتا Code قرار بده تا بفهمیم درست چی نوشتی؟

amin panahi
یک شنبه 12 مرداد 1382, 11:01 صبح
کسی نمی دونست این چند خط چه جوری تایمر isp رو قفل می کنه ؟؟؟؟

Cyrix
جمعه 17 مرداد 1382, 19:15 عصر
سلام امین خان :?
اگه برات امکان داره codeها را برام میل کن
مرسی :oops:
sosari_58@yahoo.com

ehsan-ets
شنبه 18 مرداد 1382, 00:33 صبح
امین جان لطفا برای منم میل کن
چون راستش زیاد از توضیحات چیزی نفهمیدم
اگر هم که دیدی بازم نا مرتبه برای به صورت زمیمه بفرست(توی یه فایل مثل نت پد)
ets461@yahoo.com

ehsan-ets
شنبه 18 مرداد 1382, 00:35 صبح
منظورم فایل برنامه نت پد بود :wink:

amin panahi
دوشنبه 27 مرداد 1382, 18:25 عصر
با سلام و معذرت از احسان و syrix عزیز که چون در این چند روز به آن صورت دسترسی به اینترنت نداشتم نتوانستم جواب دهم
فایل را در این جا گداشتم که اگر کسی خواست download کند .
راسنی چرا حداقل یک نفر پیدا نشد که بگوید این چه طور کار می کند ؟ حالا اگه نمی دونید بنویسید خودش یه جور قوت قلبه :lol:

houshmand
سه شنبه 28 مرداد 1382, 02:02 صبح
:?: حالا تست کردی درست کار میکنه ؟...
:roll: من که تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم :cry:

Doctor Sinohe
چهارشنبه 05 شهریور 1382, 15:59 عصر
بالاخره کسی این را امتحان کرد یا نه :?: :?:
رو سیستم من عمل نکرد بقیه چه طور :?: :?:

SyntaxCheck
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 00:23 صبح
این صحبت بیشتر به شوخی شباهت داره. همچین چیزی که اصلا امکان نداره که شما کدی رو توی System.ini خودتون بنویسید و همچین عملی روی سرویس دهنده انجام بشه. اما اگر منظور نوشتن کدها روی سیستم سرویس دهنده هست که این خودش سواله که چطوری کد رو اونجا بنویسیم حالا چه باشد خود کد مسئله جدائیه. :wink:

ehsan-ets
جمعه 07 شهریور 1382, 03:46 صبح
حالا اگر این تغییر رو توی فایل بدیم ضرری هم داره؟؟ :o :wink: :cry:

یک شنبه 09 شهریور 1382, 03:20 صبح
:P

میتونید به سایت زیر هم بچه ها یه سر بزنید ضرضر نمی کنید.

www.ksn.persianblog.com [/b]

esf
یک شنبه 09 شهریور 1382, 15:01 عصر
قفل کردن تایمر ای اس پی ها اینطوری نیس
معمولا برای قفل کردن تامیر باید ÷ورت مربوطه ( ÷ورت 7 فکر کنم ) باز باشه تا شما از طریق ارتباط با سرور بتونید ساعت سرور را تنظیم کنید و مثلا به 2 ساعت قبل بازگردونید

اگه احیانا سایتی پیدا کردین که ادمینش اینقدر شوت بود .. هکش نکنید ... کلاس کار میاد پائین... :lol:

قبلن آی اس پی های که هیچی بلد نبودن و فقط بلد بودن با NTTacPlus در حد یوزر ساختن و اکونت دادن کار کنن اینطور هک میشدن .. نمونش سایت جهان روی خط همینم اصفهان ما :)

خیلی شوت بودن .. البته هنوزهم هستن :))

Amin_tus
دوشنبه 05 آبان 1382, 03:05 صبح
بچه ها من اجرای زیاد و مکرر آن ملاحظه کردم که سیستم خودم قفل شد...... و چه بسی این یک راهی برای نفوذ یک هکر به سیستم شما باشد که با این تبلیغات قصد سوء داشته باشد پس پیشنهاد میکنم قبل از اعمال تغییرات یک تحیقق جامع از این کدها بکنید و از آنها سر در بیارید و یا لا اقل اگر نمیتونید برای تست به شرکت مکافی ارسال کنید شاید اونها به شما اطلاعی بدهند که بفهمیم لااقل اینها چه مفهومی دارند....
یه نکته دیگه اینکه اگر تایمر آی اس پی شما میتونست با این روش قفل بشه تاکنون کل جهان سر و صدا به پا شده بود و براش یه پچ ساخته بودن تا بتونه آی اس پی ها رو محافظت کنه.... پس من میگم سر جمع یا خالی بندیه یا سرکاری یا نفوذی.....( نوع دید : بدبینانه )

چهارشنبه 07 آبان 1382, 21:49 عصر
اینو من یه ساله پیش تست کردم....

همش کشکه... :lol: