PDA

View Full Version : سوال: نحوه تغییر

shahram862
چهارشنبه 11 دی 1387, 16:50 عصر
با سلام
از اعضای محترم این تالار تقاضا دارم در صورت امکان راهنمایی نمایید
ما دارای یک بانک اطلاعاتی هستم که بر پایه SQL server 2000 بنا شده و بانک اطلاعات نیز Web base می باشد روزانه از طریق کنسول مرکزی dataentry انجام می دهیم و توسط Enterprise manager اطلاعات جدید را بروز رسانی می کنیم
متاسفانه دسترسی به برنامه نویس اولیه که چند سال پیش برنامه نویسی کرده بود را نداریم و نیاز داریم که تغییراتی را در ابعاد و فونت جدول ها انجام بدهیم بطور مثال در حال حاضر تمامی نوشته در جدول خوانده نمی شود یعنی چند کلمه اول از طریق وب مشاهده می شود ولی بقیه نوشته به خاطر اینکه جدول کم عرض تعریف شده است بنابراین تمامی نوشته ها دیده نمی شود.
متاسفانه دسترسی به سورس برنامه رو نداریم ولی می توانیم از enterprise manager به صورت آنلاین وارد IP Database بشویم و هر گونه تغییراتی که راهنمایی کنید را از آن طریق انجام بدهیم.
منتظر پاسختان هستم
با تشکر

linux
چهارشنبه 11 دی 1387, 17:33 عصر
با سلام
ما دارای یک بانک اطلاعاتی هستم که بر پایه SQL server 2000 بنا شده و بانک اطلاعات نیز Web base می باشد روزانه از طریق کنسول مرکزی dataentry انجام می دهیم و توسط Enterprise manager اطلاعات جدید را بروز رسانی می کنیم
متاسفانه دسترسی به برنامه نویس اولیه که چند سال پیش برنامه نویسی کرده بود را نداریم و نیاز داریم که تغییراتی را در ابعاد و فونت جدول ها انجام بدهیم بطور مثال در حال حاضر تمامی نوشته در جدول خوانده نمی شود یعنی چند کلمه اول از طریق وب مشاهده می شود ولی بقیه نوشته به خاطر اینکه جدول کم عرض تعریف شده است بنابراین تمامی نوشته ها دیده نمی شود.
متاسفانه دسترسی به سورس برنامه رو نداریم ولی می توانیم از enterprise manager به صورت آنلاین وارد IP Database بشویم و هر گونه تغییراتی که راهنمایی کنید را از آن طریق انجام بدهیم.
منتظر پاسختان هستم
با تشکر
مشکل خاصی نیست تغییرات باید احتمالا در برنامه انجام بشود آن هم شدنی هست.

shahram862
جمعه 13 دی 1387, 17:05 عصر
دوست عزیز لطفا راهنمایی کنید ! منتظر پاسختان هستم

shahram862
یک شنبه 15 دی 1387, 09:04 صبح
دوست عزیز لطفا راهنمایی کنید

ar.shirazi
دوشنبه 16 دی 1387, 07:23 صبح
با سلام
منتظر پاسختان هستم
با تشکر
این گونه که شما میگویید مشکل تنها اینترفیسی است. این پروژه وب شما تحت چه محیطی است؟ Asp یا php ؟

shahram862
سه شنبه 17 دی 1387, 09:09 صبح
ASP
من می توانیم به طور مثال از طریق enterprise manager متن و یا منو table ها رو عوض کنم ولی نمی دانم چطوری می توانم اندازه و ابعاد جدول ها را بزرگتر کنم تا تمام متن داخل جدول خوانده شود
اگر راهنمایی کنید سپاسگذار می شوم