PDA

View Full Version : تظيم كوئري براي ساخت فرم جستجوي خاص

alighoch
جمعه 13 دی 1387, 15:55 عصر
با سلام و خسته نباشيد مهندس هاي عزيز بخصوص نوبل جون كه رگبار حال را دست گرفتن و مرتب براي ما حال شليك ميكنن
بريم سر اصل مطلب.اگه اين سوالم به جواب برسه برنامم تمومه ايشالا . من يك جدول دارم كه يه تعداد اطلاعات و چندين فيلد داره
فرمي طراحي شده به اسم search كه اين اطلاعات واره را پيدا و فيلتر كرده و نتيجه را در فرم table1 query باز ميكنه
حالا مشكلات من ايناست كه
1.شرط هاي query را چطور بايد تنظيم كنن تا جستجو به اين شكل بشه كه من وقتي فيلدهاي نام و فاميل و شماره كارت را پر ميكنم نتيجه به اين صورت باشه كه اطلاعات تمام ركوردهايي بياد كه نام و فاميل و شماره ها اينا هم نبود مشكلي نباشه فقط يكي از شرط ها تو اون ركورد باشه يعني جواب اينطور نباشه كه ركوردي را نشون بده كه سه تا گزينش اطلاعات وارده باشه
2. ميشه كاري كرد كه وقتي روي نتيجه هاي اومده كليك ميكنيم فقط اون ركورد تو يه فرم جداگانه اي باز شه؟

3. و سوال آخر اگه فايلي ماجول داشته باشه چكار كنم تا به MDE تبديل كنم ؟
اصلا برنامه اي براي ساخت MDE و كد كردن كدها دارين؟
برنامه MDE Source Code Protector v1.27 كركش را دارين؟
كمك كنين خواهشا و تمامشو جواب بدين :گریه:با تشكر

dadsara
شنبه 14 دی 1387, 15:49 عصر
با سلام و خسته نباشيد مهندس هاي عزيز بخصوص نوبل جون كه رگبار حال را دست گرفتن و مرتب براي ما حال شليك ميكنن
بريم سر اصل مطلب.اگه اين سوالم به جواب برسه برنامم تمومه ايشالا . من يك جدول دارم كه يه تعداد اطلاعات و چندين فيلد داره
فرمي طراحي شده به اسم search كه اين اطلاعات واره را پيدا و فيلتر كرده و نتيجه را در فرم table1 query باز ميكنه
حالا مشكلات من ايناست كه
1.شرط هاي query را چطور بايد تنظيم كنن تا جستجو به اين شكل بشه كه من وقتي فيلدهاي نام و فاميل و شماره كارت را پر ميكنم نتيجه به اين صورت باشه كه اطلاعات تمام ركوردهايي بياد كه نام و فاميل و شماره ها اينا هم نبود مشكلي نباشه فقط يكي از شرط ها تو اون ركورد باشه يعني جواب اينطور نباشه كه ركوردي را نشون بده كه سه تا گزينش اطلاعات وارده باشه
2. ميشه كاري كرد كه وقتي روي نتيجه هاي اومده كليك ميكنيم فقط اون ركورد تو يه فرم جداگانه اي باز شه؟

3. و سوال آخر اگه فايلي ماجول داشته باشه چكار كنم تا به MDE تبديل كنم ؟
اصلا برنامه اي براي ساخت MDE و كد كردن كدها دارين؟
برنامه MDE Source Code Protector v1.27 كركش را دارين؟
كمك كنين خواهشا و تمامشو جواب بدين :گریه:با تشكر
سلام
دوست عزيز فرم F_Search را اجرا كن
- لطفا در قسمت نام مثلا تايپ كن علي و بقيه فيلدها را با * اشغال كن سپس كليد جستجو را فشار بده
- در صورتيكه نياز داريد اطلاعات يك ركورد بخصوص را ببينيد ، در سابفرم روي ركورد مورد نظر قرار بگير سپس كليد مشاهده را فشار بده
- با اجازه شما من نام تعدادي از فيلدها را به انگليسي تغيير دادم