PDA

View Full Version : Net. Windows Installer

Abbas Arizi
شنبه 11 مرداد 1382, 13:48 عصر
میخواستم بدونم که ممکنه توی پروژه های Setup در NET. یک فایل اجرایی قرار داد که توی مرحله ای از Setup اجرا بشه؟
با تشکر.

Abbas Arizi
یک شنبه 12 مرداد 1382, 11:59 صبح
قبلی رو که کسی جواب نداد.
ببینید این یکی قابل جواب دادن هست یا نه؟
من وقتی یه Package با این نرم افزار میسازم وقتی میارم توی Win 98 نصبش میکنم کمی تا قسمتی ویندوز دچار مشکل میشه. میخواستم ببینم دلیل خاصی داره؟

sh
یک شنبه 12 مرداد 1382, 16:25 عصر
عباس جان سلام

ببخشیدا شاید انجام داده باشی ولی می خواستم بدانم دات نت فرم وورک را نصب کردی ؟

عباس جان قرار شده برای پیشرفت و ی بی کارن 6 همه با هم دیگه مسائل دات نت و منابع اون از جمله منابع و کتابهای قابل دانلود را مطرح کنیم
امیدوارم همه برن سراغ دات نت
البته با معلومات!

شهریار

Abbas Arizi
یک شنبه 12 مرداد 1382, 16:31 عصر
.Net Framework رو که بله نصب کرده ام.
ولی اون برنامه ای که من Setup میکنم اصلا برنامه .Net نیست و نیازی به .Net Framework نداره.
ضمن اینکه خود اون برنامه مشکلی نداره و خیلی خوب کار میکنه فقط یک سری برنامه های دیگه بعد از نصب اون دچار اشکال میشن.
برای اینکه مطمئن بشم اشکال به این برنامه Setup مربوط میشه از دیروز تا به حال 6 بار ویندوز 98 خودم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

S.Azish
دوشنبه 13 مرداد 1382, 14:16 عصر
سوال اولتون, توی Custom Actions اونو اضافه کنید و سوال دوم احتمالا دارید فایهای سیستم رو هم تو Setup میذارید که خیلی خطرناکه. اسم Dll ها رو چک کنید و اگر از Systems Libraries چیزی دارید اونو حذف کنید مثل GDI یا User. همیشه نباید همه Dependency ها رو منتقل کرد.

Abbas Arizi
دوشنبه 13 مرداد 1382, 14:22 عصر
اتفاقا این کاری که شما گفتید من یک بار قبلا انجام دادم. حواسم نبود فایل Shell32.dll رو توی Setup گذاشتم. :twisted:
ولی این دفعه بعید میدونم همچین کاری کرده باشم ولی بازم باید چک کنم.
فقط میخوام بدونم غیر از فایلهایی که خودم اضافه میکنم فایل دیگه ای که به برنامه اضافه نمیشه؟

S.Azish
دوشنبه 13 مرداد 1382, 14:25 عصر
نخیر هیچ چیزی اضافه نیمشه. مسلمآ مشکل همون Shell32 بوده

Abbas Arizi
دوشنبه 13 مرداد 1382, 14:27 عصر
اون قضیه Shell32 مربوط به این برنامه نبود و چند ماه پیش اون رو تجربه کردم.
اونجوری که اصلا ویندوز دیگه بالا نمیاد.