PDA

View Full Version : سوال: مشکل با VS 2008 و Vista

h_r_sh
چهارشنبه 18 دی 1387, 22:44 عصر
من اخیرا VS 2008 روی vista نصب کردم. وقتی که یک برنامه تحت وب می خوام بنویسم, درIE با پیغام internet explorer can not display page مواجه می شوم. کسی از دوستان می دونه علت چیه؟
ضمنا IIS هم نصب شده, قبل از نصب VS

با تشکر

smhz777
پنج شنبه 19 دی 1387, 09:44 صبح
من اين مشكلرو در xp و زمان اجراي برنامه روي IIS داشتم وقتي داتنت فرم ورك2 نصب نبود اين پيغام رو مي داد گر چه اگر داتنت فرم ورك نصب نباشه VS هم مشكل دار ميشه ولي ميتوني يك بار ديگه داتنت رو نصب كني شايد IE ودات نت مچ نشده باشند.

h_r_sh
دوشنبه 23 دی 1387, 22:41 عصر
خیلی جالبه! حدود 3 روزه که من مشکلم رو اینجا مطرح کردم, 37 نفر این مشکل رو دیدند و فقط یک نفر پاسخ داده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی اونجایی که به نفر مطرح می کنه دانلود فلان چیز رایگان 10004 نفر می رن و می بینن. واقعا جالبه!
خوب شاید کسی با این مشکل برخورد نکرده, شاید هم کسی بلد نیست.

asgari2005
سه شنبه 24 دی 1387, 11:43 صبح
دوست گرامی مشکل فوق می تونه چندین دلیل داشته باشه:
1-FireWall
2-Anitvirus
3-Proxy
4-یک بار دیگه Dotnet را بر روی IIS ریجیستر کنید
بهتر هستش فایروال را غیرفعال کنید و یا طوری تنظیم کنید که روی Htpp کاری نداشته باشه
یک نگاهی به آنتی ویروس نصب شده هم بکنید
و در نهایت نگاه کنید بر روی Web Browser آیا پروکسی تنظیم شده

Alireza_Salehi
سه شنبه 24 دی 1387, 13:42 عصر
اگر از IIS دارید استفاده میکنید:
برای این که در ویستا حداقل مشکل رو هنگام کار با ASP.NET داشته باشید یک ApplicationPool در حالت Integrated بسازید و Identity رو روی یک یوزر (همون User وPass که باهاش واردسیستم میشی) با دسترسی Administrator قرار بدید. بعدش ApplicationPool وب سایتتون رو روی اون ست کنید.
این طوری خیلی از پیامهای امنیتی و تنظیمات مورد نیاز برای IIS7 حذف میشن.

در حالت عادی به آنتی ویروس و فایروال ربطی نداره. چون معمولا اگر تنظیم خاصی نکرده باشید درحالات لوکال همه پورتها باز هستن.