PDA

View Full Version : سوال: پروژه مین روب یه قسمتش مونده کمک کنید بنویسم بعد بزارمش رو سایت

ghorghori
جمعه 20 دی 1387, 22:15 عصر
سلام به همگی
......
سوال؟؟
در مین روب ویندوز
وقتی روی خانه ای کلیک می کنیم اگر بمب بود که منفجر می شود اکر بمب نبود ولی 4 طرفش بمب بود تعداد بمب های اطراف نشان داده می شود
ولی حالا اگر اطرافش بمب نبود یک فضایی باز شده و تعداد بمب های خانه های اطراف دیده می شود
(یه دقیقه برید بازی کنید.....) کمک کنید حالت سومی رو بنویسم زیاد وقت ندارم////مرسی///:لبخندساده:

captain_black81
سه شنبه 24 دی 1387, 14:14 عصر
منظورت از حالت سوم همون فضاهای خالیه؟

shask00l
سه شنبه 24 دی 1387, 15:50 عصر
الگوریتمش شبیه الگوریتم flood fill میمونه . یه الگوریتم بازگشتی خیلی ساده . من همین برنامه رو با vb.net نوشتم .
ببین = http://bathaie.persiangig.com/projects/mine_sweeper_1_dotnet2005.rar

slashslash2009
چهارشنبه 25 دی 1387, 11:18 صبح
من این برنامه رو نوشتم البته باید 8 طرف رو چک کرد نه 4 طرف من چند سال پیش اینو با vb6 نوشتم ولی اون قسمت تو رو اصلا یادم رفت که بزارم ولی فکر می کنم باید کلید هارو تا جایی پاک کنه که به یک مین برسه و دیگه پیش نره ولی فکر کنم این قسمت زیاد مهم نیست این یه بونوسه (جایزه)در واقع . حالا تو میتونی نزاریش تو برنامت اصلش الگوریتمیه که استفاده کردی و میتونه تعداد مین هارو در اطراف مشخص کنه اون خیلی مهمتره:چشمک:

mostafaaa
چهارشنبه 25 دی 1387, 11:41 صبح
سلام دوست من
من این بازی رو چندی پیش با VB.net نوشتم که لینکش توی امضام هست.
برای این قسمت هم که مشکلتون هست باید یه تابع بازگشتی بنویسید که به قول دوستمون هشتا خونه اطراف خونه ای که روش کلیک شده رو بگرده و اگه توی اون خونه شماره داشت دیگه تابع بازگشتی برای اون خونه اجرا نشه.
موفق باشید