PDA

View Full Version : سوال: در باره ShDateTimePicker

anooshiran
یک شنبه 22 دی 1387, 02:18 صبح
دوست عزيز آقا مصطفي
ممنون از تغييراتي كه در كامپوننت خود داديد

مشكل جديدي كه حادث شده عدم فعال شدن اين كامپونت در cellهاي خالي است. وقتي در داخل يك cell خالي DataGridView كليك مي شود ، ارور Conversion from string "" to type 'Integer' is not valid. مي دهد .
در ضمن آيا تغيير فونت و رنگ نيز امكان پذير است ؟

با تشكر

mostafaaa
یک شنبه 22 دی 1387, 10:00 صبح
سلام دوست من
دوباره دانلودش کن، مشکلش رو برطرف کردم، بله تغییر رنگ و فونت هم امکانپذیره توی کلاسی که به عنوان ادیتور سلول دیتا گرید استفاده میکنی میتونی یه constructor تعریف کنی و توش رنگ و فونت رو تغییر بدی.

mostafaaa
یک شنبه 22 دی 1387, 10:02 صبح
راستی بهتر بود مشکلتون رو توی همون تاپیک مطرح میکردید ، تا اگه یه بنده خدایی اینا رو خوند چیزی دسگیرش بشه.

anooshiran
دوشنبه 23 دی 1387, 01:11 صبح
دوست عزيز آقا مصطفي

ممنون از راهنمايي و زحمت مجددتون
مي بخشيد كه من اينقدر نسبت به كامپوننت شما حساس شدم چون دارم ازش استفاده مي كنم و فكر مي كنم شما در اولين تاپيكي كه اين كامپوننت را معرفي كرديد خواهان نظرات دوستان شديد.

بله مشكل سل هاي خال هم حل شد ولي آيا بهتر نيست كه وقتي سل خالي است هميشه تاريخ روز را يرگزداند نه اين كه به تاريخ انتخاب شده سل قبلي برگردد.

در ضمن من نتوانستم constrctor را تعريف كنم و رنگ و فونت را تغيير دهم . اگر برايتان امكان دارد در اين زمينه مرا راهنمايي فرماييد.

همچنين چگونه مي توان تاريخ روز يا يك تاريخ تعيين شده را را با استفاده از كامپوننت شما در يك متغير ريخت . مثلا رشته "12/12/2012" را به تاريخ شمسي تبديل كرد

با تشكر