PDA

View Full Version : EasyUpload کنترلی جهت آپلود با سورس

webman
یک شنبه 22 دی 1387, 13:27 عصر
با سلام به دوستان
کنترل EasyUpload همان FileUpload است اما توسعه یافته آن که قابلیتهایی به آن افزوده شده است آنچه که به ذهنم می رسید و مطالبی که از شما دوستان در این سایت آموختم خواستم یک کار بسیار کوچک هم من انجام داده باشم و می دانم حرفه ای نیست ولی در اندازه توانایی خودم روی آن کار کردم خوشحال میشوم که با آن کار کنید و نظرات خود را در مورد آن عنوان نمایید .تمام تستها روی سرور local بوده و در سطح اینترنت تست نشده است در هر صورت سورس آن را نیز همراه راهنمای استفاده ارایه کرده ام . امید است مقبول دوستان واقع شود.
با تشکر

webman
یک شنبه 22 دی 1387, 18:54 عصر
دوستان قابلیتهای کنترل را خلاصه میگویم:
1-تنها با دادن مسیر نسبی ذخیره فایل کنترل آماده کار است 2- محدود کردن ظرفیت فایل ارسالی
3-انتخاب فرمت فایلهای ارسالی مثلا فقط ارسال تصاویر ممکن باشد
4-در صورت ارسال عکس قابلیت محدود کردن عرض و ارتفاع عکس مثلا ارتفاع بیشتر از 200 پیکسل ارسال نشود.
5-امکان تنظیم در صورتیکه فایل همنام در مقصد باشد با نام دیگری فایل ارسالی را ذخیره کند
6-ساخت تصویر کوچک همانthumbnail از تصویر ارسالی پس از آپلود

webman
سه شنبه 24 دی 1387, 11:26 صبح
با سلام به دوستان ، ممنون از توجه شما دوستان که مایه دلگرمی و تلاش بیشتر بنده خواهد بود
خواستم سایر دوستان هم از این کار بسیار کوچک مطلع باشند و تقاضا دارم با آن کرده و اگر اشکالی مشاهده کردند اینجا مطرح کنند که برای رفع آن با کمک هم اقدام نماییم با تشکر فراوان

ebi_alex_juve
یک شنبه 16 اسفند 1388, 23:52 عصر
salam aghaye ghodsi
aziz man dar be dar daram donbale shoma migardam
man ye matlabiron dar morede on componnent easy upload mikhastam beheton begam
mikhastam begam age momkene ye tamas ba man begirid
shomare tel man : 09113276137

ya age mishe shomaratono vasam befrestin