PDA

View Full Version : راهنمايي درمورد محل ذخيره سازي فايل هاي اسكن شده

maryamb
دوشنبه 23 دی 1387, 09:34 صبح
با سلام
برنامه اي دارم مي نويسم كه درش نامه هارو اسكن مي كنن و من بايد نامه هارو با شماره هاي خاص در جاي خاصي در سيستم ذخيره كنم و آدرسش رو تو پايگاه دادم تا كاربر با وارد كردن شماره اون نامه ، بتونه نامه رو ببينه.
حالا به نظرتون اين نامه ها كجاي سيستم ذخيره بشن تا هم از امنيت بيشتري برخوردار باشه و هم كاربر جاشو نتونه تغيير بده .ضمن اينكه اگه حجمش بالا بره هم مشكلي پيش نياد؟

hrj1981
دوشنبه 23 دی 1387, 12:14 عصر
يك فولدر داخل خود مسير برنامه تان درست كنيد به نظر من بهترين جاي ممكن است و براي اينكه حجم فولدر بالا نرود DPI اسكن را طوري تنظيم كنيد كه حجم اسكن كمتر از 700Kb باشد.
ضمنا شما هر جاي سيستم اين فولدر را ايجاد نماييد كاربر توانايي تغيير آن را دارد ولي هنگامي كه خواست برنامه را اجرا كند سيستم خطاي عدم پيدا نمودن مسير فولدر را ميدهد.

maryamb
دوشنبه 23 دی 1387, 13:14 عصر
در اين صورت قط بالا رفتن حجم اون درايو يه ذره خطرناكه.
چون تعداد اسكن ها زيادن
ضمنا هر چي گشتم سورس مناسبي براياسكن كردن پيدا نكردم.چند تا پيدا كردم ولي يا درست كار نمي كرد يا ازشون سر در نياوردم.يه سورس شسته و رفته مي خوام
كسي مي تونه كمكم كنه؟

hrj1981
دوشنبه 23 دی 1387, 13:39 عصر
يه چند تا تو همين تالار بود ، اگر بتوني اسكنها را فكر كنم بصورت OCR در بياوري زياد حجمي نگيره و يا dpi آنها پايين بياوري كه فقط متن نامه قابل خواندن باشد و زياد روي مسائل گرافيكي زوم نكند زياد هم مشكل ساز نمي شود."البته به شوخي : ما مي توانيم يك هارد 40G را براي موسيقي پر كنيم ولي براي كار خودمان براي هارد دلمان مي سوزد"

xxxxx_xxxxx
دوشنبه 23 دی 1387, 17:04 عصر
قبلاً ها از همين جا دانلود كردم.
امتحانشون نكردم.
دومي رو از اينجا دانلود كنيد:
Scanner 2.rar (http://persiandrive.net/756045)

khodam100
چهارشنبه 25 دی 1387, 15:31 عصر
با سلام من یک برنامه رو به یک جایی رسوندم ولی کمیمشکل دارم البته زیاد با vb کار نکردم و زیاد هم یاد ندارم
می خواستم یک نامه اسکن شده رو تو برنامه استفاده کنم به طوری که با دادن اطلاعات و درخاست چاپ فرم اطلاعات به مکان مورد نظر در فرم قرار بگیره اگر کمکم کنید ممنون میشم.
البته پایگاه من اکسس هستش
بتونید فوری به من جواب بدین ممنون میشم آخه خیلی حیاتی