PDA

View Full Version : سوال: بستن سورس برنامه

mamadali
دوشنبه 23 دی 1387, 11:49 صبح
:عصبانی++:با چه برنامه ای میشه سورس برنامه ای که با vb نوشتیم ببندیم و قفل کنیم یا هیدن کنیم.

mamadali
دوشنبه 23 دی 1387, 16:39 عصر
کسی بلد نیست

محمد زارع
سه شنبه 24 دی 1387, 09:27 صبح
:عصبانی++:با چه برنامه ای میشه سورس برنامه ای که با vb نوشتیم ببندیم و قفل کنیم یا هیدن کنیم.

سلام

به نظرم سئوالتون یه خورده کلیه و اگه بیشتر توضیحج بدید بهتره. با این حال:

1- منظورتون از بستن چیه؟ و چرا با دستور End این کار رو نمیکنید، اگه می خواهید از بیرون برنامه رو ببندید از کد زیر استفاده کن، البته به جای 1.exe نام برنامت که می خواهی ببندی رو قرار بده
shell "taskkill /F /IM 1.exe",vbHide
2- منظورت از قفل کردن برنامه چیه؟
3- می خوای برنامت تو کجا هیدن بشه؟

ضمناً یه خورده صبر داشته باش:لبخندساده:

mamadali
سه شنبه 24 دی 1387, 17:15 عصر
من میخوام کد برنامه ی من رو کسی نتونه ببینه

javid_debugger
سه شنبه 24 دی 1387, 18:03 عصر
تنها یک راه وجود دارد برای اینکه کسی به سورس برنامه شما دسترسی نداشته باشد.اونم اینکه کاری کنی که برنامت کرک نشه. برای این کار نرم افزار های وجود دارد که برنامه را مقابل Debugger ها 50% محافظ می کند.

جست و جو کن درباره این موضوع تو سایت بحث شده.

xxxxx_xxxxx
سه شنبه 24 دی 1387, 18:20 عصر
اي بابا، آخر هم هيچ كس منظور اين دوستمونو نفهميد.

ايشون مي خوان از فايل هايي با پسوند frm و vbp كه فرم ها و كدهاي برنامه توش قرار داره (سورس برنامه) محافظت كنند نه فايل اجرايي.

mamadali
چهارشنبه 25 دی 1387, 23:56 عصر
تنها یک راه وجود دارد برای اینکه کسی به سورس برنامه شما دسترسی نداشته باشد.اونم اینکه کاری کنی که برنامت کرک نشه. برای این کار نرم افزار های وجود دارد که برنامه را مقابل Debugger ها 50% محافظ می کند.

جست و جو کن درباره این موضوع تو سایت بحث شده.
دقیقا اره همینه شما بلدید

noorsoft
پنج شنبه 26 دی 1387, 04:11 صبح
چرا از Visual Sourcesafe خود وی بی استفاده نمی کنید؟

xxxxx_xxxxx
پنج شنبه 26 دی 1387, 04:29 صبح
چرا از Visual Sourcesafe خود وی بی استفاده نمی کنید؟

من فكر مي كردم sourcesafe براي اشتراك گذاري برنامه روي شبكه هست !!!
ميشه توضيح بديد چگونه؟

javid_debugger
پنج شنبه 26 دی 1387, 15:33 عصر
اقای mamadali به این جا یه سر بزن در مورد جلوگیری از کرک برنامه استhttp://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=123072&highlight=%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB% 8C+%DA%A9%D8%B1%DA%A9+%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9% 85%D9%87

meys34
یک شنبه 06 بهمن 1387, 23:31 عصر
نگفتيد sourcesafe چه جوري استفاده ميشه

meys34
یک شنبه 06 بهمن 1387, 23:40 عصر
نگفتيد sourcesafe چه جوري استفاده ميشه

vbhamed
دوشنبه 07 بهمن 1387, 09:00 صبح
سلام
اگر مشكل خاصي نداريد بهترين راه اينه كه zip كنيد و روش پسورد بزاريد
البته پسورد يادتون نره

meys34
سه شنبه 08 بهمن 1387, 11:18 صبح
سلام
اگر مشكل خاصي نداريد بهترين راه اينه كه zip كنيد و روش پسورد بزاريد
البته پسورد يادتون نره

ممكنه روي Zip پسوورد ديناميك بگذاريم؟:متفکر: مثلا با استفاده از شماره سريال هارد ، CPU و تابعي كه ما بهش ميديم پسوورد رو تعيين كنه؟ (اين كار براي اينه كه نشه از كپي برنامه به راحتي استفاده كرد)

scarce
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 20:39 عصر
بهترین راه استفاده از برنامه های Compress هست مثل Aspack یا Upx

warden
جمعه 11 بهمن 1387, 00:39 صبح
آقا من با visual source safe موافقم ! الان که نحوه کار باهاش رو یادم نمیاد ولی یه بار باهاش ور رفتم به راحتی پیدا کردم.(روش پسورد گذاری)

vbhamed
جمعه 11 بهمن 1387, 20:11 عصر
ممكنه روي Zip پسوورد ديناميك بگذاريم؟:متفکر: مثلا با استفاده از شماره سريال هارد ، CPU و تابعي كه ما بهش ميديم پسوورد رو تعيين كنه؟ (اين كار براي اينه كه نشه از كپي برنامه به راحتي استفاده كرد)

سلام

من تا حالا نديدم روي zip بشه اينطوري پسورد گذاشت
مگر اينكه يك فايل Self Extrat با winzip درست كني (يعني فايل exe كه خودش رو باز مي كنه) بعد يك برنامه بنويسي كه با توجه به شماره سريال هارد و ... پسورد بگيره و برنامت رو exe كني و با يك سري برنامه ها مثل ExeJoin برنامت رو سر فايل exe اول بچسبوني

اما فكر مي كنم اگر روي برنامه اصلي قفل بزاري بهتره چون اينطوري يك نفر برنامه رو بخره و باز كنه مي تونه از باز شدش به بقيه كپي بده

m_vb1386
شنبه 12 بهمن 1387, 09:28 صبح
برنامه اي وجود داره كه پسورد فايلهاي زيپ رو پيدا كنه؟ اگه باشه اين راه خيلي امنيت نداره :متفکر:

xxxxx_xxxxx
شنبه 12 بهمن 1387, 19:00 عصر
برنامه اي وجود داره كه پسورد فايلهاي زيپ رو پيدا كنه؟ اگه باشه اين راه خيلي امنيت نداره :متفکر:

آره وجود داره اما معمولا تا 4 يا 5 كاراكتر از پسوردو بيشتر نمي تونند نشون بدند. يعني مي تونند اما زمان زيادي ميبره.
اگه پسوردتون شامل همه نوع كاراكتر باشه و طولش هم مناسب باشه، زمان لازم براي بدست آوردن پسوردش بيشتر از چندروز طول ميكشه.
من برنامه اي نديدم كه بتونه سريعتر پسوردو بدست بياره. شايد همچين برنامه اي باشه.

m_vb1386
سه شنبه 15 بهمن 1387, 12:47 عصر
جالب بود ممنون