PDA

View Full Version : سوال: اتوماسیون اداری

rezajaf
سه شنبه 24 دی 1387, 00:48 صبح
باسلام خدمت دوستان من می خوام در مورد برنامه نویسی اتوماسیون اداری اطلاعات کسب کنم و همچنین می خواهم با وبی یک برنامه اتوماسیون اداری بنویسم لطفا مرا راهنمایی کنید؟
:متفکر:

mpmsoft
سه شنبه 24 دی 1387, 09:52 صبح
دوست عزیز طراحی و ساخت نرم افزارهای اتوماسیون اداری نیازمند سالها تجربه در امر برنامه نویسی -و آشنایی کامل با اصول حسابداری - محیط های MIS و ... دارد.فکر نمی کنم حتی بشه سیستم رو در 500 صفحه توضیح داد.

در این بخش شما می تونید سوالهای خودتونو در مورد VB6 بپرسید چون قبلا با آقای کشاورز صحبت شده بود در مورد ایجاد تاپیک اتوماسیون اداری ولی ایشان موافقت نکردند.فکر می کنم این تاپیک هم تا چند وقت دیگه حذف بشه

شما می تونید با مراجعه به سایت گوگل و جستجو مطالب پایه در مورد این موضوع کار خودتونو شروع کنید

مجتبی روشن مهر
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 22:22 عصر
باسلام خدمت دوستان من می خوام در مورد برنامه نویسی اتوماسیون اداری اطلاعات کسب کنم و همچنین می خواهم با وبی یک برنامه اتوماسیون اداری بنویسم لطفا مرا راهنمایی کنید؟
:متفکر:
بیس برنامه نویس طراحی دیتا بیس است اگر دیتا بیس را خوب تعریف کنید به مشکل بر نمی خوری تذکر بسیار مهم است که کلیه عملیات اتوماسیون را که میخواهی برنامه اش را بنویسی فهمیده باشی