PDA

View Full Version : سوال: VB.Net Runtime

ماهان مقدم
سه شنبه 24 دی 1387, 13:53 عصر
سلام میخواستم ببینم ما اگه بخوایم فایل اجرایی برنامه مون رو جدا کنیم و حالا هر جا دیگه بصورت ستاپ کنیم چه چیز هایی رو میخواد تا بقل برنامه مون بذاریم منظورم از فایل هایی که برنامه رو راه میندازه. ما که تو وی بی 6 کامپوننت ها و چیز های دیگه رو میذاشتیم این جا فکر کنم باید فریم ورکی که باهاش برنامه نوشته شده رو نصب کنیم آره ؟ ممنون.

linux
سه شنبه 24 دی 1387, 21:11 عصر
سلام میخواستم ببینم ما اگه بخوایم فایل اجرایی برنامه مون رو جدا کنیم و حالا هر جا دیگه بصورت ستاپ کنیم چه چیز هایی رو میخواد تا بقل برنامه مون بذاریم منظورم از فایل هایی که برنامه رو راه میندازه. ما که تو وی بی 6 کامپوننت ها و چیز های دیگه رو میذاشتیم این جا فکر کنم باید فریم ورکی که باهاش برنامه نوشته شده رو نصب کنیم آره ؟ ممنون.

نسخه دات نت فریم ورکی که باهاش برنامه کار می کند

jafari1
سه شنبه 24 دی 1387, 22:53 عصر
با سلام
آيا ميشود فايل هاي dll مورد استفاده در برنامه را هم در فايل اجرائي ادغام كرد و كلا يك فايل داشته باشيم؟

Naruto
چهارشنبه 25 دی 1387, 08:35 صبح
با سلام
آيا ميشود فايل هاي dll مورد استفاده در برنامه را هم در فايل اجرائي ادغام كرد و كلا يك فايل داشته باشيم؟

اگر فایلهای Net Framework. منظورتون هست که نمیشه.
اما اگر خودتون dll نوشتید میتونید اونا رو در قالب کلاس الحاق کنید به فایل اجرایی خودتون.

ماهان مقدم
چهارشنبه 25 دی 1387, 22:11 عصر
linux با تشکر.

ماهان مقدم
چهارشنبه 25 دی 1387, 22:12 عصر
من یک سوال دیگه هم داشتم فولدر Resource هم باید کنار برنامه ما باشه اصلا کلا باید فایل ها و فولدر های پوشه Debug->Bin رو کنار هم بذاریم منظورم رو که می فهمید ؟

elmira_63
شنبه 28 دی 1387, 08:22 صبح
هر چی تو فولدر debuget هست رو میخواد فقط

morteza vb.net
جمعه 14 فروردین 1388, 14:04 عصر
اگر در برنامه از كامپوننتي استفاده كنيم كه در كامپيوتر مقصد نيست ،بايد كامپوننت را هم اضافه كنيم يا نه؟:متفکر:

arsalansalar
شنبه 15 فروردین 1388, 14:20 عصر
دوست عزیز شما زمانی که از منوی project برنلم رو publish می کنی تمامی این کار ها را خودش انجام می دهد.
برای نصب framework هم از گزینه prequirets فریمورک را انتخاب کن , گزینه:
download from same location و انتخاب کن.