PDA

View Full Version : سوال: تغییر نوشته ادرس بار اینترنت اکسپلورر

babol-hacker
سه شنبه 24 دی 1387, 19:07 عصر
سلام میخوام بدونم میشه ادرس url اینترنت اکسپلورر رو تغییر بدم مسلاا من تو قسمت index سایتم کدی بنویسم که وقتی کسی این سایتو باز کرد تو قسمت ادرس بار بجای ادرس اصلی سایت و pagam بیاد چیزه دیگه بنویسه و همینطور caption هم عوض کنه؟

Babak.Hassanpour
سه شنبه 24 دی 1387, 19:49 عصر
این چیزی که شما میخوای ربطی به وی بی نداره . اینجا انجمن وی بیه.سوالتون رو در انجمن های جاوا اسکریپت و برنامه نویسی وب مطرح کنید

babol-hacker
سه شنبه 24 دی 1387, 23:34 عصر
این چیزی که شما میخوای ربطی به وی بی نداره . اینجا انجمن وی بیه.سوالتون رو در انجمن های جاوا اسکریپت و برنامه نویسی وب مطرح کنید
برام مهم نیست که تایپیک من حذف بشه همیشه گفتم و میگم که من این سایتو فوقولاده دوست دارم اما فرهنگ استفاده و مدیریتش ضعیفه یکی سوال میکنه همه باید گوش بدن و اگه جوابی دارن (کمک و راهنمایی) کنند اما مشکل اصلی
من معمولا کم پست میدم اما بیشتر از پستهای خوب دوستان استفاده میکنم نمیدونم مشکل منه یا مشکل دوستان ک منظور پستهای منو نمیفهمن؟ مدیر کل پیغام داده هرکی با توجه به موضو خاص در هر بخش پست بده منظورش منه؟
نمیدونم چرا درکبراتون شخته اقاجان یکی میاد با یک سری مثال موضوع و واضح تر کنه شما باید بگی برو تو جاوا سوالتو بگو؟
اقا رشتیه من نخواستم که بگی با جاوا کد بده میگم یک کد یا سورس میخوام که ادرس نوشته شده تو ادرس بار اینترنت اکسپلورر را برام ادیت کنه؟اوکی؟اگه آن هستی دوست دارم جوابمو سریع بدی

babol-hacker
سه شنبه 24 دی 1387, 23:49 عصر
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\TypedURLs
اینجا ادرس هایی که تو IE نوشته میشه ثبت میشه
خواستم بدونم با مثال میگم : مثلا من تو ادرس اینترنت اکسپلورر مینویسم www.yahoo.com (http://www.yahoo.com) و اینتر میکنم....صفحه باز میشه و وقتی رو میل کلیک می کنم میره تو صفحه میل و ادرس به این عنوان تغییر پیدا میکنه www.mail.yahoo.com (http://www.mail.yahoo.com) خواستم بدونم میشه اینو شبیه سازی کرد؟یعنی کلید رجیستری یا فایلی هست که این ادرسو مدیریت کنه یا اینکه مثلاا بشه captione internet explorer مدیریت کرد که اگه نوشته بود مهرداد تو آدرس بنویسه mehrdad.com?

xxxxx_xxxxx
چهارشنبه 25 دی 1387, 00:05 صبح
دو سوال پرسيديد؟
1- شما مي خواهيد صفحه ياهو ميل رو شبيه سازي كنيد (fake page)؟
2- يا اگر عنوان IE بود mehrdad.com تو آدرس بار بنويسه mehrdad.com؟

و آيا شما مي خواين با VB :

تو قسمت index سایتم کدی بنویسم که وقتی کسی این سایتو باز کرد تو قسمت ادرس بار بجای ادرس اصلی سایت و pagam بیاد چیزه دیگه بنویسه

babol-hacker
چهارشنبه 25 دی 1387, 00:14 صبح
دو سوال پرسيديد؟
1- شما مي خواهيد صفحه ياهو ميل رو شبيه سازي كنيد (fake page)؟
2- يا اگر عنوان IE بود mehrdad.com تو آدرس بار بنويسه mehrdad.com؟

و آيا شما مي خواين با VB :
همون اولی میشه گفت فیک پیج اما نمیخوام اینجور هکر بازی کنم کاره دیگه دارم اما منظورم همینه و عنوان هم بتونم مدیریت کنم
برای تبدیل کد ویبی به asp ya html فعلاا سوال ندارم؟فقد نگو سوال بحث مخربه اگه جوابی داری جواب بده

babol-hacker
چهارشنبه 25 دی 1387, 00:16 صبح
تشکر کردم چونکه هم سریع جوابمو دادین هم منظورمو گرفتین مرسی اگه جوابی هم نگیرم حد اقل سوالم بی جواب نموند.....

xxxxx_xxxxx
چهارشنبه 25 دی 1387, 00:28 صبح
با اين تابع مي تونيد كنترل كنيد كه پنجره اي با فلان عنوان وجود داره يا نه.

Private Declare Function FindWindowA Lib "user32.dll" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Long
نحوه فراخواني:

a = FindWindowA(vbNullString, "YourTitle")

YourTitle: عنوان پنجره هست كه بايد همه كاراكتر هاش برابر با كاراكترهاي عنوان اون پنجره باشه.
اگر a نامساوي صفر باشه يعني پنجره اي با اين عنوان وجود داره.

vcldeveloper
پنج شنبه 26 دی 1387, 00:20 صبح
تو قسمت index سایتم کدی بنویسم که وقتی کسی این سایتو باز کرد تو قسمت ادرس بار بجای ادرس اصلی سایت و pagam بیاد چیزه دیگه بنویسه و همینطور caption هم عوض کنه؟
توی کد Index سایتت بجای کد HTML کد Visual Basic می نویسی که در تالار VB این سوال را مطرح کردی؟!

برام مهم نیست که تایپیک من حذف بشه همیشه گفتم و میگم که من این سایتو فوقولاده دوست دارم اما فرهنگ استفاده و مدیریتش ضعیفه یکی سوال میکنه
درباره فرهنگ استفاده باهات موافقم، چون ما اینجا زبونمون مو درآورده که در تالار مناسب و مرتبط با موضوع سوال تاپیک ایجاد کنیم، باز هم می بینیم که شما و امثال شما توجهی به قوانین سایت ندارید، و سوال مربوط به توسعه HTML و بطور کلی توسعه نرم افزار تحت وب را در یک تالار مرتبط با توسعه نرم افزار دسکتاپ می پرسید!

در ضمن، برای ما هم مهم نیست که تاپیک کی رو پاک می کنیم، مهم اینه که طرف به قوانین سایت پایبند بوده یا نه.

نمیدونم چرا درکبراتون شخته اقاجان یکی میاد با یک سری مثال موضوع و واضح تر کنه شما باید بگی برو تو جاوا سوالتو بگو؟
مشکل اینه که جنابعالی هنوز نمیدونی فرق یک برنامه دسکتاپ با یک صفحه وب چی هست، اون وقت از کاربران این تالار طلبکار هم هستی!

تاپیک قفل شد، برای سوالت در تالار طراحی صفحات وب، JavaScript ،HTML و VBScript، و CSS (http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=31) یک تاپیک جدید ایجاد کن. از کاربران تالار هم طلبکار نباش!
(http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=31)