PDA

View Full Version : سوال: پیغام Error کلیک

chekad
چهارشنبه 25 دی 1387, 10:19 صبح
با سلام خدمت دوستان
من یک برنامه دارم که داخل یکی از فرمهاش وقتی دکمه ای رو کلیک میکنم که مثلا پنجره ای باز شه یا گزارشی اجرا بشه یک پیغام به شرح تصویر میده و هیچ عملیاتی انجام نمی ده؟( فقط هم در یک فرم این حالت وجود داره) متشکرم

dadsara
چهارشنبه 25 دی 1387, 13:22 عصر
سلام
دوست عزيز آيا داخل فرمي كه قرار است باز شود فايلي از نوع فلش داريد بعنوان بك گراند يا ...

chekad
چهارشنبه 25 دی 1387, 17:07 عصر
سلام
دوست عزيز آيا داخل فرمي كه قرار است باز شود فايلي از نوع فلش داريد بعنوان بك گراند يا ...

نه هیچ فایلی ندارم تنها یک سری تکس باکس و کمبو باکس است.

dadsara
چهارشنبه 25 دی 1387, 17:39 عصر
سلام
در صورت صلاحديد آن قسمت از برنامه كه مشكل دارد آپلود كن تا در صورت امكان بتوان بهتر راهنمائي كرد

mehdi_fiz
چهارشنبه 25 دی 1387, 22:34 عصر
سلام دوست عزيز
اين خطا مربوط به رفرنس ها مي باشد احتمالاً از اکتيويکسي استفاده کرده ايد که فايل اون حذف شده است يا کدي نوشته ايد که رفرنس اون تيکش برداشته شده است
اگه نمونه فرم را آپالود کنيد بهتر مي شه راهنمايي تون کرد
موفق باشيد

chekad
شنبه 28 دی 1387, 09:51 صبح
با تشکر از دوستان الان من یک فایلی رو که فقط این فرم رو داره براتون گذاشتم البته خود برنامه نیست فقط اون فرم مشکل دار رو گذاشتم که الان حتی روش کیلک هم که میکنم این پیغام رو میده . بازم از همه دوستان تشکر می کنم

yassser
شنبه 28 دی 1387, 09:59 صبح
لطفا table مربوطه رو هم قرار بديد (tbl_sef)

chekad
شنبه 28 دی 1387, 10:09 صبح
با تشکر از شما من Tbl_Sef رو هم گذاشتم(البته بدون دیتا چون رکوردهاش حجمش رو خیلی بالا برده) . اما مشکل من مربوط به فرمه نه Table

nabeel
شنبه 28 دی 1387, 12:41 عصر
سلام دوست من

فايل اصلاح شده رو براتون قرار ميدم

موفق باشيد

27459

chekad
شنبه 28 دی 1387, 12:48 عصر
سلام دوست من

فايل اصلاح شده رو براتون قرار ميدم

موفق باشيد

27459

دوست عزیر ممنون از کمکتون
اما دوباره پیغام میده.
ممکنه ایراد از Access من باشه؟

nabeel
شنبه 28 دی 1387, 13:59 عصر
سلام

جالبه !
شما افدام به حذف يه آبجكت كرديد كه در خصوص اون كد نويسي انجام داده بوديد . اون كدها پشت برنامه باقي مونده .

يه فايل جديد ايجاد كنيد و كل آبجكتها رو به داخل اون Import كنيد

اگه مشكلتون حل شد كه هيچ وگرنه لطفا كنيد جواب اين سئوالها رو به طور كامل بديد
آبجكتي كه از اون استفاده كرده بوديد و حالا حذف شده چي بوده ؟
اسامي رفرنسهاي موجود در داخل فايل اصليتون رو بنويسيد ؟

موفق باشيد

chekad
شنبه 28 دی 1387, 15:39 عصر
سلام

جالبه !
شما افدام به حذف يه آبجكت كرديد كه در خصوص اون كد نويسي انجام داده بوديد . اون كدها پشت برنامه باقي مونده .

يه فايل جديد ايجاد كنيد و كل آبجكتها رو به داخل اون Import كنيد

اگه مشكلتون حل شد كه هيچ وگرنه لطفا كنيد جواب اين سئوالها رو به طور كامل بديد
آبجكتي كه از اون استفاده كرده بوديد و حالا حذف شده چي بوده ؟
اسامي رفرنسهاي موجود در داخل فايل اصليتون رو بنويسيد ؟

موفق باشيد

با سلام خدمت nebeel عزیر
عارضم خدمتتان که مرحله اول انجام دادم اما مشکلم حل نشد.
اما جواب اول : تمام کد ها من من در این فرم مربوط به آبجکت های فعال بوده و چیزی اضافه نیست
جواب سئوال دوم : براتون عکسش رو گذاشتم

در ضمن یک مورد:این مشکل رو روی یک کامپیوتر دیگه امتحان کردم همان ورژن Access رو داشت ولی پیغام خطا نداد؟ یعنی چی ؟ نمی فهمم

nabeel
شنبه 28 دی 1387, 15:56 عصر
سلام

وارد اين مسير بشيد

Tools l Analyse l Performance

سپس Page Tab All Object Types رو انتخاب , دكمه Select All رو فشار بديد و بر روي دكمه Ok كليك كنيد

در بخش نتايج تصويري از بخشهايي كه در كنار اونها علامت Recommendation قرار داره رو براي من بفرستيد

موفق باشيد

chekad
شنبه 28 دی 1387, 16:18 عصر
سلام

وارد اين مسير بشيد

Tools l Analyse l Performance

سپس Page Tab All Object Types رو انتخاب , دكمه Select All رو فشار بديد و بر روي دكمه Ok كليك كنيد

در بخش نتايج تصويري از بخشهايي كه در كنار اونها علامت Recommendation قرار داره رو براي من بفرستيد

موفق باشيد

هیچ کدام علامت Recommendation نداره

nabeel
شنبه 28 دی 1387, 16:35 عصر
سلام

كم كم فكر كنم جفتمون داريم خسته ميشيم ! ( شوخي كردم )

داخل فرم مورد نظرتون بشيد . كل كدها رو انتخاب كنيد و همزمان دكمه هاي Ctrl + X رو فشار بديد و كدها رو در جايي ذخيره كنيد ( مثلاً در داخل يك فايل تكست )
فايل اكسس رو به همين صورت ذخيره كنيد ( يعني اون فرم بدون كد )
حالا مراحل تاپيك 13 رو تكرار كنيد .

نتيجه رو اعلام كنيد

ضمناً يه تصوير ديگه از بخش Visual Basic Editor برام بذاريد البته اين بار عرض بخش آبجكتها موجود در سمت چپ رو بيشتر كنيد ( ميخوام ليست ماژولها و فرمهاتون رو به صورت كامل ببينم )

اميدوارم اين دفعه موفق بشيد .

hamedMohammad
یک شنبه 29 دی 1387, 02:15 صبح
سلام دوست عزیز
برخی اوقات فایل MDB نیاز به Compact and repair داره ولی با Compact and repair هم اصلاح نمیشه ( مثل فایل نمونه شما )
یک راه حل : (جواب میده )
یک فایل جدید MDB ایجاد کنید و با استفاده از دستور import تمام فرمها ، جداول ، کوئری ها و ... را
از فایل قبلی به فایل جدید انتقال دهید ( در حین اجرا اگه مشکلی هم باشه پیغام میده )، حالا شما بنوعی یک کپی از فایل قبلی خودتان دارید ( البته بدون مشکل فایل شما با این روش اشکالش رفع شد) .
اگه باز مشکلی بود بگید تا رفع کنیم.
موفق باشید.

chekad
یک شنبه 29 دی 1387, 10:37 صبح
سلام

كم كم فكر كنم جفتمون داريم خسته ميشيم ! ( شوخي كردم )

داخل فرم مورد نظرتون بشيد . كل كدها رو انتخاب كنيد و همزمان دكمه هاي Ctrl + X رو فشار بديد و كدها رو در جايي ذخيره كنيد ( مثلاً در داخل يك فايل تكست )
فايل اكسس رو به همين صورت ذخيره كنيد ( يعني اون فرم بدون كد )
حالا مراحل تاپيك 13 رو تكرار كنيد .

نتيجه رو اعلام كنيد

ضمناً يه تصوير ديگه از بخش Visual Basic Editor برام بذاريد البته اين بار عرض بخش آبجكتها موجود در سمت چپ رو بيشتر كنيد ( ميخوام ليست ماژولها و فرمهاتون رو به صورت كامل ببينم )

اميدوارم اين دفعه موفق بشيد .

با سلام خدمت تمام دوستان عزیر و تشکر از nabeel عزیز .
به خدا من هم سر در نیاوردم اما کلیه کارهای رو که گفتید انجام دادم لطفا مشاهده فرمائید.

chekad
یک شنبه 29 دی 1387, 10:45 صبح
سلام دوست عزیز
برخی اوقات فایل MDB نیاز به Compact and repair داره ولی با Compact and repair هم اصلاح نمیشه ( مثل فایل نمونه شما )
یک راه حل : (جواب میده )
یک فایل جدید MDB ایجاد کنید و با استفاده از دستور import تمام فرمها ، جداول ، کوئری ها و ... را
از فایل قبلی به فایل جدید انتقال دهید ( در حین اجرا اگه مشکلی هم باشه پیغام میده )، حالا شما بنوعی یک کپی از فایل قبلی خودتان دارید ( البته بدون مشکل فایل شما با این روش اشکالش رفع شد) .
اگه باز مشکلی بود بگید تا رفع کنیم.
موفق باشید.

با سلام
متاسفانه راه حل شما جواب نداد.

nabeel
یک شنبه 29 دی 1387, 11:26 صبح
سلام

آفيس شما 2002 هستش , 2003 رو تست بفرماييد

ضمناً وضعيت آبجكتهاي مشخص شده در تصوير زير در فايل ارساليتون نامشخصه . ببينيد توي فايل خودتون هم وضعيت به همين منواله .

اگه بود اول بايد اين مشكلات رو رفع كنيد

موفق باشيد

27494

chekad
یک شنبه 29 دی 1387, 13:05 عصر
سلام

آفيس شما 2002 هستش , 2003 رو تست بفرماييد

ضمناً وضعيت آبجكتهاي مشخص شده در تصوير زير در فايل ارساليتون نامشخصه . ببينيد توي فايل خودتون هم وضعيت به همين منواله .

اگه بود اول بايد اين مشكلات رو رفع كنيد

موفق باشيد

27494

با سلام مجدد
Office 2003 نصب کردم .
آبجکت ها در برنامه اصلی من به این صورت نیست . من در برنامه ای که Upload کردم فقط یک Table گذاشتم اما در برنامه اصلی من این مورد رو ندارد.
با وجود اینکه Office رو هم عوض کردم ولی متاسفانه باز هم پیغام خطا میده . یک مورد اینکه اینکه قبلا هم گفته بودم این داستان برای یک سیستم دیگه که همین برنامه روش نصبه پیش نمیاد .ولی برای سیستم من هنوز باقیه . فکر کنم باید دوباره فرم رو طراحی کنم.:عصبانی++:

hamedMohammad
یک شنبه 29 دی 1387, 21:24 عصر
با سلام
متاسفانه راه حل شما جواب نداد.
دوست عزیز من با آفیس 2003 فایل شما را که اول خطا داشت با همان روش مذکور مشکلش را حل کردم به احتمال زیاد حالا که آفیس 2003 را نصب کردید اگر روش مذکور را تست کنید بد نیست در صورت امکان نتیجه تست را اعلام کنید.
موفق باشید.

chekad
دوشنبه 30 دی 1387, 10:06 صبح
دوست عزیز من با آفیس 2003 فایل شما را که اول خطا داشت با همان روش مذکور مشکلش را حل کردم به احتمال زیاد حالا که آفیس 2003 را نصب کردید اگر روش مذکور را تست کنید بد نیست در صورت امکان نتیجه تست را اعلام کنید.
موفق باشید.

با سلام دوست عزیر
متاسفانه روی برنامه اصلی این کار رو کردم ولی نشد.
حتی فایلی رو هم که Uploade کرده بودم براتون رو هم دو باره گرفتمش و عملیاتی رو که فرموده بودید انجام دادم ولی بازهم همان باگ رو میده.:گریه:

nabeel
دوشنبه 30 دی 1387, 16:45 عصر
سلام

فايل زير رو دانلود كنيد

27531