PDA

View Full Version : درخواست نمونه برنامه با قابلیت Ajax در Asp.net1.1

rasti_web
پنج شنبه 26 دی 1387, 11:52 صبح
من نیاز دارم که در برنامه خود Drop های وابسته داشته باشم ( با قابلیت Ajax). کد های معرفی شده در سایت با Ajax رو هم تست کردم ، اما جواب نمیده . اگه یه نمونه برنامه آماده با این قابلیت در .net1.1 با C# برام بزارین ممنون میشم .
ضروریه . مرسی .

rasti_web
شنبه 28 دی 1387, 09:23 صبح
لطفا راهنمایی بفرمایید

Ahoora_Mazda
شنبه 28 دی 1387, 09:55 صبح
شما نمیتونی از قابلیت های ایجکس در asp.net 1.1 استفاده کنید. مگر اینکه ایجکس رو شبیه سازی کنید که اینم برای ورژن 1.1 کار سختی هست و در بسیاری از موارد شما به هدفتون نمیرسید.

rasti_web
شنبه 28 دی 1387, 11:32 صبح
من مجبور هستم به هر نحوی شده این کار را در یک پروژه که با .net1.1 هست انجام دهم . اگه برنامه آماده ای که شبیه سازی این کار رو انجام بده ، بزارین ممنون میشم .

rasti_web
دوشنبه 30 دی 1387, 09:24 صبح
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

rezafars
دوشنبه 30 دی 1387, 19:17 عصر
از magicajax.dll استفاده کنید بعد از اضافه کردن به برنامه اونو مثل بقیه کنترل ها به پروژ اضافه کنید

rasti_web
یک شنبه 06 بهمن 1387, 11:25 صبح
خیلی متشکرم . من از magicajax.dll استفاده کردم . تنها یه مشکل دارم . اگر یک دکمه که یک صفحه جدید را با استفاده از رجیستر کردن کد جاوا در کد سرور باز میکند ، در updatepanel قرار داشته باشد ، دکمه کار نمیکند .

Page.RegisterStartupScript("OnClick", "<script>newwindow = window.open('ZoomPage.aspx,'name','height=480,widt h=700,screenX=0,screenY=0');</script>");

راه حلی برای رفع این مشکل هست ؟