PDA

View Full Version : مشکل در farsilibrary

slashslash2009
جمعه 27 دی 1387, 12:42 عصر
سلام
می خواستم بدونم روش کار با این 3فایل dll کامپوننت farsi labrary چه طوریه باید چه جوری نصبش کرد تا به حال هیچ کامپوننتی رو نصب نکردم بلد نیستم من از قسمت choose item این 3تا فایلو add میکنم که البته فقط یکیش وارد میشه فایل FarsiLibrary.Win.dll بعدش چندا شیی جدید میاد که زیاد جالب نیستن و هر کارشونم می کنم فارسی نمیشن که نمیشن زبان برنامم رو هم فارسی کردم فایده نداره.خیلی هم سرچ کردم یه مثالایی پیدا کردم ولی نمیدونم اونا چه طوری این کارو کردند حتی از choose item هم استفاده نکرده بودن لطفا راهنماییم کنید . واسه همینم مجبورماز کد استفاده کنم که تاریخ میلادی رو به شمسی تبدیل کنه البته زیاد بدم نشده ولی خوشگل نیست.فقط می خوام بدونم این فایلارو چه جوری به برنامم وارد کنم دیدم تو بعضی از مثالا در قسمت solution explorer این فایلا وجود داره چه طوری این کارو کردن . قبلن هم گفتم خیلی سزچ کردم به نتیجه نرسیدم مرسی :چشمک:

PERFORIN
جمعه 27 دی 1387, 18:51 عصر
سلام

شما باید از منویprojects قسمت add reference را انتخواب کنی و در قسمت browse اون dll ها را به برنامت اضافه کنی و بعد ازشون استفده کنی

امید وارم روش استفادشون را بلد باشی اگه بازم مشکلی داشتی بگو

اگر یادتان ماند و باران گرفت دعای به حال بیابان کنید

slashslash2009
جمعه 27 دی 1387, 21:26 عصر
دستت درد نکنه همشون اومدن تو پوشه refrence ولی در toobox هرچی می گردم پیداشون نمیکنم میشه راهنماییم کنید که از کجا بیارمشون تو فرمم مرسی یه دنیا

slashslash2009
شنبه 28 دی 1387, 11:37 صبح
لطفا کمک کنید

american_iran2006
شنبه 28 دی 1387, 11:48 صبح
تو toolbox روی allwindowform کلیک راست کن و از choose items هر چی که میخوای به toolbox خودت اضافه کن

slashslash2009
شنبه 28 دی 1387, 13:31 عصر
خوب واسه این ابزار تاریخ شمسی باید کدومشو به toolbox اضافه کنم من که اسمشو نمیدونم خیلی زیادند هرچی هم گشتم نتونستم پیداش کنم در ضمن 4 قسمت هست باید تو کدومش برم .net framework یا com component یاwfpcomponent
مشکا من هنوز حل نشده کمکم کنید فکر کنم اگر اینو یاد بگیرم دیگه کار با کامپوننتهرا یاد می گیرم . خیلی ها ازین کاکمپوننت استفاده می کنند یکی نیست کمکم کنه :افسرده:

slashslash2009
یک شنبه 29 دی 1387, 11:09 صبح
این FXmonth رو از کجا بیارمش

slashslash2009
یک شنبه 29 دی 1387, 21:10 عصر
یکی نیست به من کمک کنه فکر نکنم زیاد سخت نباشه یه چندتا کد پیدا کردم ولی نمیدونم به چه دردی می خورن

static FXMonthView()
{
DefaultStyleKeyProperty.OverrideMetadata(typeof(FX MonthView),
new FrameworkPropertyMetadata(typeof(FXMonthView)));
}

publicstaticclassFXMonthViewCommands
{
publicstaticreadonly RoutedCommand ChangeToNextMonth =
new RoutedCommand("FXMonthViewCommands.ChangeToNextMonth",
typeof(FXMonthViewCommands));
publicstaticreadonly RoutedCommand ChangeToNextYear =
new RoutedCommand("FXMonthViewCommands.ChangeToNextYear",
typeof(FXMonthViewCommands));
}

teshnehab
یک شنبه 04 اسفند 1387, 09:42 صبح
سلام
چطور می تونم با کلیک روی تقویم ایام هفته آن را برگردانم؟
مثلا یکشنبه ، دوشنبه ، ...