PDA

View Full Version : مشکل در اجرای یک پروژه

majid_quds
شنبه 28 دی 1387, 17:38 عصر
سلام دوستان
من یه پروژه c# با بانک sql دارم. ولی نمی دونم چرا بانک رو باز نمی کنه .من اصلاً سی شارپ بلد نیستم.خواهشاً راهنمایی کنید منو.اینم فایل چون حجمش زیاد بود تو رپید آپلود کردم.خیلی عجله دارم.عکس error هم گذاشتم.زود کمکم کنیدhttp://rapidshare.com/files/184896943/library.rar.html

sina.md
شنبه 28 دی 1387, 17:58 عصر
عزیز رو دستگات sql server نصب کردی؟
یا اگه نصب هست بانک نرم افزارو attach کردی؟
اینارو چک کن.
من تو کافی نت هستم وگرنه مشکلت رو بهت می گفتم.

majid_quds
شنبه 28 دی 1387, 18:03 عصر
چه جوری attach می کنی بانک sql رو.برنامه هلو رو دستگام نصبه. بانک sql داره .لطفا راهنمایی کنید

majid_quds
شنبه 28 دی 1387, 18:21 عصر
دوستان کمک کنید .چرا کسی کمک نمی کنه ...............

slashslash2009
شنبه 28 دی 1387, 18:38 عصر
اگه از نسخه ای به غیر از sqlserver express استفاده می کنی این کار راحته باید برنامه sqlserver managment رو باز کنی بعدش رو پوشه database راست کلیک و دکمه attach بعدش باید فایلتو add کنی سپس کلید ok .در غیر این صورت باید از کد نویسی استفاده کنی که خودش کلی میشه

majid_quds
یک شنبه 29 دی 1387, 10:06 صبح
:گریه:دوستان سلام دوباره
من هر چی گشتم نتونستم attach کردن بانک اس کیو ال رو پیدا کنم .اگر امکان داره راهنمایی کنید.کارم خیلی گیره

slashslash2009
یک شنبه 29 دی 1387, 10:54 صبح
باید sqlserver 2005 developer نصب کنی بعد اون کارای رو که گفتم انجام بدیشون

alihassanabadi
یک شنبه 29 دی 1387, 13:18 عصر
داداش اول sql server 2000 رو نصب کن چون من با 2000 کار کردم البته هیچ فرقی نداره بعد برو تو منوی start/all programs /microsoft sql serverبعد روی service manager کلیک کن و انو استاتش کن
حالا برو تو Enterprise manager حالا +ها رو بزن تا موقعی که

alihassanabadi
یک شنبه 29 دی 1387, 13:26 عصر
داداش اول sql server 2000 رو نصب کن چون من با 2000 کار کردم البته هیچ فرقی نداره بعد برو تو منوی start/all programs /microsoft sql serverبعد روی service manager کلیک کن و انو استاتش کن
حالا برو تو Enterprise manager حالا +ها رو بزن تا موقعی که databases رو دیدی حالا روش راست کلیک کن و این مسیر رو بروall tasks/attach databases حالا باید دیتا بیس رو attach کنی البته روی فایلی که پس.ندش mdf هست باید کلیک کنی و فایل بعدی که ldf هست خودش attach میشه بعد از attach پیغام زیر رو نمایش میده attaching database has compeleted successfullyاگه مشکلت حل شد بگو تا کد وصل شدنشو بهت بگم

saied_genius
یک شنبه 29 دی 1387, 17:34 عصر
يه سر به اين تاپيك بزن :

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=142114

خيلي كمكت مي كنه.

موفق باشيد.