PDA

View Full Version : گفتگو: آموزش php

modir.shop
جمعه 04 بهمن 1387, 02:55 صبح
سلام خسته نباشید
عذر میخوام مزاحم میشم من می خوام
php یاد بگیرم
میشه راهنماییم کنید چه کتابی بهتره مطالعه کنم چون بعضیها میگن جعفر نژاد قمی
بنظر شما کلا برای یک برنامه نویس خوب شدن چه نیازهائی وجود داره
کم و بیش اچ تی ام ال بلدم و میتونم اسکریپتها رو هم ادیت کنم
ممنون میشم راهنمائیم بفرمائید
با تشکر از شما

as13851365
جمعه 04 بهمن 1387, 07:15 صبح
دوست گرامی این سوال بار ها و بار ها در سایت پرسیده شده است و جواب هایی متفاوت هم داشته

از آنجایی که شما کاربر تازه وارد هستید خواهشا سری به قوانین انجمن بزنید و بعد از این هر وقت خواستید سوالی را مطرح کنید حداقل یک جستجو کنید چون به احتمال خیلی خیلی زیاد سوالی را که شما می خواهید بپرسید کاربران قبلی پرسیده اند و دوستان زحمت گشیده و به آن کاربر جواب دادن حالا برای جلو گیری از دوباره کاری بهتر نیست ؟

Yousha
جمعه 04 بهمن 1387, 11:27 صبح
as13851365 درست میگن.
ولی برای معرفی کتاب: C(مهندس جعفرنژاد قمی) و PHP(دکتر وحید رضا میرزاییان).

yoshika
جمعه 04 بهمن 1387, 15:13 عصر
php شاید مثل c نباشه که با نصب compiler c دیگه مشکلی نداشته باشید بهتون توصیه میکنم نرم افزار xamp رو نصب کنین که یه local server براتون ایجاد میکنه در ضمن امکان استفاده از phpmyadmin (دیتا بیس مورد نیازتون رو بهتون میده) و برای edit کد های php تون هم میتونین از macromedia dreamweaver استفاده کنین
توصیه میکنم از کتاب استفاده نکنین و از خوندن یه سری template کارتونو شروع کنین که من در همین صفحه یه سری template خیلی خوب برای یکی از دوستان گذاشتم
موفق باشین

yaqubian
جمعه 04 بهمن 1387, 18:23 عصر
دوست عزیز
من فکر می کنم شما از کتاب باید به عنوان یه رفرنس استفاده کنین نه اینکه بخواین از اول اون رو بخونین. مثل این که شما وقتی می خواین زبان یاد بگیرین نمی رین یه دیکشنری رو از ابتدا تا انتها بخونین!!
من قبلا هم این موضوع رو یادآور شدم که بهترین کتاب ها از نظر من همون کتابهای زبان اصلی هستن چون متاسفانه بعضی مترجم ها ...
موفق باشید